PUNK FORUM
Forum Punkowe

Koncertowe Archiwum - 14.05.11 - Kraków - oi! festyn rodzinny

zwirek - Czw 07 Kwi, 2011

park wolnosci bedzie koczowal cala noc gdzies w plenerze, to przygarniemy wszystkich niemajacych sie gdzie zatrzymac hahah
Zwierz@k - Pon 02 Maj, 2011

no to podbijamy bo to juz za dwa tygodnieeeeeeee :bananik: :bananik: :bananik:
Zwierz@k - Wto 03 Maj, 2011

i co brac forumowa? będzie ktoś?
Grubas 2 - Wto 03 Maj, 2011

Ja będę ale nie wiem czy zaliczam się do braci :grin:
Mecenas - Śro 04 Maj, 2011

ja odpadam jednak, za dużo się dzieje w tym maju
Zwierz@k - Śro 04 Maj, 2011

koniu? magda?
chuchla - Śro 04 Maj, 2011

coś czuję że będzie grubo :mrgreen:
Zwierz@k - Pon 09 Maj, 2011

finaaaall countdowwwnnnn!!!!!!!!!!!!!
magdalenik - Wto 10 Maj, 2011

pierdolić to, zwiedzę kluby kiedy indziej.
14.05 zostaje w krakowie :)


do zobaczenia :)

---
hercia, dzięki bardzo, nocleg kiedy indziej się przyda ;)

ko0niu - Śro 11 Maj, 2011

hahahha no to grubo kurwa, miałem dziś dzwonić do was, że ja do Wrocka odpuszczam. Survival weekend się szykuje, a ja rano w niedziele podobno mam wstać i być manualnie sprawny :limo:
Zwierz@k - Śro 11 Maj, 2011

ihaaaaaaaaaaa!!!! :bananik:
załoga z miasta szatna potulnie melduje sie w Krakowie w sobote, o 9:11!

ko0niu - Śro 11 Maj, 2011

będę po was na dworcu, możesz zadzwonić około 8 żebym sie na pewno obudził
Zwierz@k - Śro 11 Maj, 2011

jaszka mistrzu. a oprowadzenie po miescie mamy w cenie, czy bedziesz kroil te jakies swoje geszefty na miescie?
ko0niu - Śro 11 Maj, 2011

spoko swoje tematy postanowiłem przełożyć na niedziele, macie wycieczkie po mieście, prysznic, osiedlowy monopol i inne atrakcje w programie wycieczki. Ps: Moja luba mówi, żebyście sobie wzięli swoje ręczniki w miarę możliwości bo z obliczeń wynika, że na tyle nie będziemy mieć na stanie dla was wszystkich :)
Zwierz@k - Śro 11 Maj, 2011

nie, no, to jest akurat logiczne :) zresztą ciuul wie, czy wszyscy beda chcieli sie myc, bla bla bla - tak czy inaczej spokojnie ;)
Zwierz@k - Pią 13 Maj, 2011

żesz kurwa to już jutro! pakuje plecak, ahoj patologio!
ko0niu - Sob 14 Maj, 2011

Za jakieś pół godzinki powoli jadę na dworzec odebrać zwłoki jakiś panków ze szczecina. Libacjo rozkwitaj! :lol: :misiek:
PepsiPL - Sob 14 Maj, 2011

Juhu!! Konik, widzimy się wieczorkiem po koncercie!! :D :D:D Alkoholizacja, destrukcja, metalika! :punk:
Dev - Nie 15 Maj, 2011

hehe, ten gig przywodzi mi na myśl inny, dobry balet
Zwierz@k - Nie 15 Maj, 2011

bedziemy mieli wydane wlasne dvd z tego koncertu - "kraków, koncert którego nie było", do kupienia u mnie, za ramke fajek :lol:
fajnie bylo spotkać sie ze znanymi i mniej znanymi mordkami, koniu (kebab, kogut) i jego ukochana to wspaniali ludzie, dziekujemy za wszystko, mam nadzieje ze nie narobilismy syfu :)
napiszcie cos o caloksztalcie, ja ide sie umyc i spać, bo dopiero zwrociliśmy.

Mecenas - Pon 16 Maj, 2011

Dev napisał/a:
hehe, ten gig przywodzi mi na myśl inny, dobry balet

a ty tam byłaś?
zwierzu, dobrze że nie graliście bo i tak bym nic nie pamiętał

ko0niu - Pon 16 Maj, 2011

Spoko, nie narobiliście syfu. Kulturalne z was panki. Wczoraj się dowiedziałem, że na dobrą sprawę to mogliśmy po powrocie z "koncertu" zrobić imprezę z darciem ryja i ogniskiem w przedpokoju bo moja współlokatorka poszła sobie na imprezę i wróciła dopiero jak was odprowadziłem na dworzec. Ten drugi pokój cały czas stał pusty. :wall:

Co do przyczyny odwołania koncertu to organizator pisał wszystko na konserwach. Typ dostał od kogoś dosyć mocno klapsa ale gadanie ochroniarza o tym, że typek leży w śpiączce to mocna przesada. Ludzie nieprzytomni nie wychodzą o własnych siłach z klubu i tym bardziej nie wracają się pożegnać z kolegą kiedy zabiera ich pogotowie. Zasadniczo, to jak impreza się skończyła wydaje się być winą tego starego ochroniarza w polarze.
Szkoda, że po koncercie nie udało się jeszcze skręcić jakiejś wspólnej imprezy z Magdą, Fifem, Pepsim i Mecenasem ale cóż, nawet się nie dziwię specjalnie, że Freaksi chcieli już tylko iść spać. Chujnia po całości aczkolwiek towarzysko na 6 +.

Pozdro dla obecnych!

chuchla - Pon 16 Maj, 2011

Fajnie było zobaczyć kilka znajomych mord.
Towarzysko pierwsza klasa. Najebałem się zdrowo i bawiłem przednio.

A mam nadzieję że się przekonaliście do cytrynówki :mrgreen:
:mrgreen:

Dev - Pon 16 Maj, 2011

Mecenas napisał/a:
Dev napisał/a:
hehe, ten gig przywodzi mi na myśl inny, dobry balet

a ty tam byłaś?
zwierzu, dobrze że nie graliście bo i tak bym nic nie pamiętał


nie byłam. ale jak widzę pewne słowa i nazwy, to mi się przypomina.

magdalenik - Pon 16 Maj, 2011

no szkoda, że się tak zmyliście. miałam nadzieję na inne zakończenie wieczoru. ale wiadomo, nastroje pewnie nie dopisywały. też bym się wkurwiła.

ja, mecenas, pepsi, fifo i bilas siedzieliśmy jeszcze do 5 rano u mnie :P

ktoś zostawił gitarę na przedpokoju... kto? :D


a z tym gościem, to bez przesady. z początku też się przejęłam, ale jak zobaczyłam, że koleś idzie sobie spokojnie do karetki i jeszcze coś tam gada, to mi przeszło. zresztą był już w rękach profesjonalistów, jechał do szpitala - więc nasza "stypa" co pomogła? poza tym gość był cały czas przytomny, ochroniarz z nim do karetki nie wsiadał, więc nie wiem skąd pomysł o rzekomej śpiączce.

obstawiam, że to był dobry pretekst, żeby nas wyjebać. nawet barmani mówili, że nigdy nie wiedzieli takiego bydła, więc tym bardziej pewnie ochronie nie pasowaliśmy.

no nic, szkoda.

w każdym razie dzięki chłopakom za odwiedziny u mnie :*

---------
chuchla napisał/a:
A mam nadzieję że się przekonaliście do cytrynówki


kurewsko słodkie :D

ale kopało i to się liczy ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group