PUNK FORUM
Forum Punkowe

NEWSY - OBIBOX nowa płyta i teledysk

suchy693 - Pią 25 Mar, 2011
Temat postu: OBIBOX nowa płyta i teledysk
http://www.youtube.com/watch?v=IyM9zinkotE Romans brukowy.... z OBIBOX'em. Nowy album już dostepny.

19 marca 2011 roku ukazał się drugi album zespołu OBIBOX którego wydawcą jest nowopowstała, warszawska oficyna Spółdzielnia.
W założeniu muzyków krążek o tytule „Romans brukowy” nawiązuje do Warszawy lat 50, znanej z kart “Złego”. Znaleźć tu można także wyraźne ślady fascynacji miejskim folklorem. Wnikliwi czytelnicy powieści Tyrmanda znajdą odniesienia do treści książki.
Na płycie znalazło się kilkanaście piosenek o wielkomiejskim życiu, przenoszących nas do miejsc, w których miłość spotykamy z taką samą łatwością jak złodziei, chuliganów czy bikiniarzy.
“Romans brukowy” to muzyczna podróż w czasie. Inspiracje Obiboxów sięgają lat 50. i 60. ub. wieku i takich gatunków jak rockabilly, garage, surf, a nawet country, choć grupa nie daje zapomnieć o swoim punkowym rodowodzie..........

Rotten82 - Pią 25 Mar, 2011

z cyklu: kiepsko nam idzie z rockabilly, zacznijmy grać tandetę w stylu komet.
żenada nie do opisania, czekam na ich kawałki w stylu "rockabilly kid", czy "hot rod racing", bo były na prawdę dobre

zachariasz - Pią 25 Mar, 2011

Rotten82 napisał/a:
w stylu komet


Nie da się ukryć.... kurewsko podobny styl :-|

suchy693 - Nie 27 Mar, 2011

No cóz płyta jest o niebo lepsza od pierwszej ,owszem zalatuje wczesnymi Kometami ale pare kawałków chłopaki maja wporzo zwłaszcza te szybsze ot dobre polskie rockabilly :old:
Rotten82 - Nie 27 Mar, 2011

suchy693 napisał/a:
owszem zalatuje wczesnymi Kometami

jakby zalatywało starymi kometami, to by było dobrze, bo stare komety są zajebiste, a to zalatuje nowymi, chujowymi kometami

suchy693 - Pon 28 Mar, 2011

no nie zgadzam się 2/3 kawałki sa cholernie muzycznie podobne do pierwszej płyty komet ,nawet kontrabas jakby taki sam :bananik:
Rotten82 - Pon 28 Mar, 2011

ja mówię, tylko i wyłącznie o kawałku z teledysku. innych nie słyszałem i po takiej zapowiedzi nie zamierzam
suchy693 - Pon 28 Mar, 2011

a to rozumiem dlaczego tak myslisz bo tu dali najchujowszy kawałek z płyty ,zreszta jak ktos za bardzo nie lubi polskiego rockabilly to zawsze bedzie miał negatywne zdanie o takich kapelkach :old:
Rotten82 - Pon 28 Mar, 2011

suchy693 napisał/a:
a to rozumiem dlaczego tak myslisz bo tu dali najchujowszy kawałek z płyty ,zreszta jak ktos za bardzo nie lubi polskiego rockabilly to zawsze bedzie miał negatywne zdanie o takich kapelkach :old:

jak już wspominałem wcześniej, cenię sobie kawałki obiboxów takie jak "hot rod racing", czy "rockabilly kid", bo były dobre. niestety byłem kilka razy na ich koncercie i nigdy nie zrobili na mnie najmniejszego wrażenia, bo ta kapela jest po prostu biedna i tyle. a promowanie płyty najgorszym kawałkiem, to ewidentny strzał we własne kolano

suchy693 - Pon 28 Mar, 2011

fakt koncerty mają hujowe ,żaden mi się jeszcze nie podobał no cóz za pare dni obczaję ich czy dali radę tym razommmmmmm :old:
Biały - Pon 28 Mar, 2011

Chuj, że podobne do Komet. To nie jest argument, bo same Komety są podobne do tysiąca innych kapel ;) Ja tam lubię taką muzę na czilałt, to i czemu nie posłuchać tego Obiboxa dla urozmaicenia... Jak dla mnie nie ma szału, ale może być.
ko0niu - Czw 31 Mar, 2011

Nie dla mnie. faktycznie kometowe a ja z twórczości Lesława to akceptuje przede wszystkiem Partie. Te późniejsze płyty lubi moja mama, a ona słucha w samochodzie dżemu :zongler:
Stanzberg - Sob 02 Kwi, 2011

Moja mama też lubi – i Komety, i Partię. :lol:
Niestety, Obiboksów nawet nie sprawdzam, totalnie nie dla mnie, a próbowałem się przekonać nie raz. :/


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group