PUNK FORUM
Forum Punkowe

Punk - Irokezy

Szrama - Pon 05 Lis, 2012

Rotten82 napisał/a:
kiedys pewna dziewczyna w irokezie mi namieszala w glowie rowno i zapewniam cie, ze brzydka nie byla. irokez u dziewczyny jak najbardziej spoko, ale dziewczyna musi miec do tego ladna buzie

dokładnie. Znam pełno dziewczyn które irokezy dodawały uroku :)

Szapi - Pon 05 Lis, 2012

Rotten82 napisał/a:
irokez u dziewczyny jak najbardziej spoko, ale dziewczyna musi miec do tego ladna buzie

oo taak. Ja swego czasu (calkiem niedawno) miałam straszną jazdę na ścięcie włosów do irka, ale CAŁE SZCZĘŚCIE zaczęłam myśleć i pojęłam, że mam zbyt okrągłą mordkę, żeby mieć taki fryz, niestety :cry: Ale niektóre dziewczyny wyglądają w irokezach świetnie i wcale nie odbiera im to kobiecości.

A w sumie można to podsumować tak:
Istnieją trzy rodzaje dziewczyn - pierwsze są brzydkie i już nic im nie pomoże i nic tego nie zmieni, mogą mieć rude loki lub irokezy, wszystko już jedno; drugie są śliczne, ładne, mają urocze buzie i ładnie im i w wygolonych irokezach i w innych fryzurach; oraz trzecia kategoria, czyli dziewczyny średnie, które mogą wyglądać jak pasztety (kiedy nie umieją o siebie zadbać i ukryć tego, co brzydsze, a pokazać tego, co ładniejsze - przykład z moim kształtem twarzy i irokezem, który to uwydatni) albo wyglądać ładnie (kiedy umieją). Ameeeeen. :mrgreen:

Rotten82 - Pon 05 Lis, 2012

tak jak wyzej. trzeba wiedziec jaka sobie fryzure dobrac, a nie jebac irokeza, bo to takie punkowe, a wygladac z nim jak idiota ;) mam nadzieje, ze mi ta fryzura dobrze lezy :D
Aida - Wto 06 Lis, 2012

Otóż to, miałam taką samą sytuację jak koleżanka, po czym stwierdziłam, że jednak moje uszy są bardzo odstające i wróciłam do dłużych włosów
Rotten82 - Wto 06 Lis, 2012

No to dawaj Aida zdjecie z odslonietymi uszami i z zaslonietymi. Zdaj sie na moja opinie, a nie pozalujesz, zapewniam! ;-)
wajch - Śro 07 Lis, 2012

Ja z Aidą trochę alkoholu wypiłem, ale nie widziałem odstających uszów. Ale co ja mogłem się znać, jak odlać nie mogłem się iść sam :D
FRED K. - Śro 07 Lis, 2012

Rotten82 napisał/a:
tak jak wyzej. trzeba wiedziec jaka sobie fryzure dobrac, a nie jebac irokeza, bo to takie punkowe, a wygladac z nim jak idiota

Rzeknę Ci, ze coś w tym jest, wiadomo - jak dziewczyna ma ładną buzie to i łysa zrobi wrażenie, ale jak już nie jest ideałem to irokez tylko jeszcze bardziej niszczy jej lico.

Aida - Śro 07 Lis, 2012

wajch napisał/a:
Ja z Aidą trochę alkoholu wypiłem, ale nie widziałem odstających uszów.

Bo miałam zasłonięte :P
wajch napisał/a:
Ale co ja mogłem się znać, jak odlać nie mogłem się iść sam

ostatnio to ja bardziej się nawaliłam :P
Rotten82 napisał/a:
No to dawaj Aida zdjecie z odslonietymi uszami i z zaslonietymi. Zdaj sie na moja opinie, a nie pozalujesz, zapewniam!

dobra dobra, jak bede miała czas i nie zapomnę to wrzucę coś :P

Rotten82 - Śro 07 Lis, 2012

Aida napisał/a:

dobra dobra, jak bede miała czas i nie zapomnę to wrzucę coś :P

trzymam za slowo : )

Rotten82 - Pią 16 Lis, 2012

Aida napisał/a:
dobra dobra, jak bede miała czas i nie zapomnę to wrzucę coś :P

:bejzbol:

Katohaikara - Pią 16 Lis, 2012

Mnie kręcą tylko kobiety w irokezach. Inne też mi się podobają, ale brakuje im tego jednego. No ale do tego irokeza musi być ładna, bo jak będzie brzydka, to irokez nie pomoże, a nawet będzie jeszcze gorzej.
Aida - Sob 17 Lis, 2012

Rotten82 napisał/a:
Aida napisał/a:
dobra dobra, jak bede miała czas i nie zapomnę to wrzucę coś :P

:bejzbol:

Mówiłam, że zapomne :P Macie moje ucho:

Rotten82 - Pon 19 Lis, 2012

noooo tak odstaje, ze ledwo w kadrze sie zmiescilo ; )
Aida - Pon 19 Lis, 2012

też tak uważam! :grin:
Rotten82 - Pon 19 Lis, 2012

z zielonymi wlosami wygladam tak, choc chyba juz to zdjecie wrzucalem:

Aida - Wto 20 Lis, 2012

Pamiętasz wajch? też mieliśmy zielone włosy :D
wajch - Wto 20 Lis, 2012

Aida napisał/a:
Pamiętasz wajch? też mieliśmy zielone włosy :D

A pamiętam, trzy dni irokez sam stał od jakiejś farby w sprejju :D nawet mam chyba zdjęcie gdzieś

Aida - Wto 20 Lis, 2012

we wrześniu w szkole jeszcze miałam zielone dredy przez ten sprej :P ja mam ale swoje, Twoich z zielonym irokezem nie mam :P
Infernal - Sob 08 Gru, 2012

Da ktoś wskazówkę jak zrobić włosy na strummera.

Rotten82 - Nie 09 Gru, 2012

nakladasz gume i zaczesujesz do tylu, nie czaje co w tym trudnego :D
Infernal - Śro 12 Gru, 2012

Tyle to wyłapałem :smile: Chodziło mi o objętość, u mnie włosy po zaczesaniu do tyłu są sporo bardziej klapnięte i rzadsze, ale to może dlatego, że łysieję :smile:
Mecenas - Śro 12 Gru, 2012

ja to się nie znam ale chyba się używa suszarki coby ci się z letka nastroszyły
Lewa - Śro 12 Gru, 2012

albo szamponu :D

ew. natapiruj lekko

aftys6 - Śro 26 Gru, 2012

Saluto.
Ja nowy ale opowiem jak powstał mój irokez ;)
Od szczeniaka nosiłęm różnie odmiany dłuższych włosów, miałem do ramion ,wygolone po bokach, miałem tylko kucyk z tyłu. Dawno był też irokez.

Jesienie jakoś za dużo poszło nadwiślanskich i po pijaku wpierdoliłem się w garażu w
jakiś wynalazek. No i cała lewa strona była sklejona gównopodobną substancją.
Nawiedziłem kuleżankę Kamilę, wypiliśmy po jabłuszku no i powstał irokez.
Co prawda mało co mi ucha nie obcięła nożyczkami no ale wyszło.
Po ponad 10ciu latach powróciłem do irokeza.
Teraz znowu mam dłuższe kudły ale na dniach ide znowu się chlastnąc na irokeza lub cos w ten deseń.

Z moich obserwacjj wynika że irokez pasuje najlepiej ludziom z lekką pociagła twarzą ;)
No ale to moje spostrzeżenie ;)

MłodaDezerterka - Pią 26 Kwi, 2013

A skoro już dyskutujecie komu do twarzy a komu przeciwnie mógłby mi ktoś podpowiedzieć czy irokez polubi moją twarz czy będzie jej wrogiem. :oops:
Przymierzam się już od dawien dawna ale mam wątpliwości bo nie wiem czy nie wyjdę na tym jak karciany gracz który zaryzykował i przegrał milion :mrgreen:
A mój ryjek już gdzieś na forum się widnieje :smile:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group