PUNK FORUM
Forum Punkowe

Punk - Irokezy

Stanzberg - Wto 14 Gru, 2010

Taft Power Mega Strong, postawi i metrowego pachoła.
ko0niu - Wto 14 Gru, 2010

naprawdę chce wam się rano wstawać te parę minut wcześniej, żeby wyglądać jak człowiek? Ja wiele razy probowałem zapuścić trochę włosów i i stawiać je każdy w inną stronę ale to zawsze mi się nudzi po miesiącu ujarzmiania porannego czupryny. Chyba tylko w wakacje miałbym siłę to robić a ze względu na upał golę się wtedy totalnie na łyso.
Zigi - Wto 14 Gru, 2010

Irokezy zajebiscie wygladaja ale jak sa zadbane i rowne, no i nie kazdemu pasuja.
Rotten82 - Wto 14 Gru, 2010

ko0niu napisał/a:
naprawdę chce wam się rano wstawać te parę minut wcześniej, żeby wyglądać jak człowiek?

chyba by mnie pojebało, żeby przed wyjściem do pracy siedzieć w kiblu i stawiać włosy. po pracy to inna bania, mam na to czas, poza tym nie robię tego codziennie, bo nie mam już 18 lat i mi się po prostu nie chce ;]

Foxy 68 - Wto 14 Gru, 2010

ja sie czesze w pracy :lol: dzieki temu zawsze te 20 minut krócej pracuje. Jakoś już wszyscy sie przyzwyczaili :razz:
Szymix - Wto 14 Gru, 2010

Rotten82 napisał/a:
ko0niu napisał/a:
naprawdę chce wam się rano wstawać te parę minut wcześniej, żeby wyglądać jak człowiek?

chyba by mnie pojebało, żeby przed wyjściem do pracy siedzieć w kiblu i stawiać włosy. po pracy to inna bania, mam na to czas, poza tym nie robię tego codziennie, bo nie mam już 18 lat i mi się po prostu nie chce ;]

Ja nie mam jeszcze 18, a już mi sie nie chce:D

Mecenas - Śro 15 Gru, 2010

mam kumpla który zawsze sra w pracy, pół godziny tyry ma z głowy :mrgreen:
Rotten82 - Śro 15 Gru, 2010

Mecenas napisał/a:
mam kumpla który zawsze sra w pracy, pół godziny tyry ma z głowy :mrgreen:

też zawsze stosuję tą metodę :twisted:

BadMotherfucker - Śro 15 Gru, 2010

Potrzeby fizjologiczne muszą zostać spełnione :old:
Stolec, czesanie włosów, brakuje jeszcze greckiej wymówki: poranny seks z żoną i z 8 godzin pracy zostaje 6 :misiek:

suchy693 - Śro 15 Gru, 2010

Nie zapominajcie o sexie w pracy pod stołem lub na z kolezanka dobre 22 minuty z głowy .....chociaz to tez ciężka praca ale jak przyjemna :bananik:
heroina - Śro 15 Gru, 2010

Mecenas napisał/a:
mam kumpla który zawsze sra w pracy, pół godziny tyry ma z głowy :mrgreen:
mam prywatnego mężczyznę który zawsze sra w pracy, pół godziny tyry ma z głowy :mrgreen:
i jeszcze się tym chwali

Mecenas - Śro 15 Gru, 2010

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
tak trzymaj guj, a do tego ile papieru zaoszczędzi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

skunx - Śro 15 Gru, 2010

ee czmu nikt nie napisał o lakierze samochodowym?? Włosy suche wystarczy raz popsikać lakierem samochodowym i szczota stoi raz na zawsze, do końca życia, nie musimy się już więcej martwić o fryzurę!! Na dodatek mamy włosy przefarbowane przy okazji !! <fuck yea>
heroina - Śro 15 Gru, 2010

coś mi się kojarzy, że MS kiedyś stawiał swego czasu na emalię
Mecenas - Czw 16 Gru, 2010

na antifeście pofarbował se grzebienie farbą akrylową :mrgreen:
wawrzon - Czw 16 Gru, 2010

na rzygi, popiół, jaja i cukier.
:geek:

suchy693 - Pią 17 Gru, 2010

wawrzon napisał/a:
na rzygi, popiół, jaja i cukier.
:geek:
na wymioty chyba nie kiedys puściłem pawia na kumpla łeb z irokiem i co........opadł jak rura od hanomaga kolesiowi :old: PS. Dobre to były czasy :mrgreen:
Rotten82 - Pią 17 Gru, 2010

Foxy 68 napisał/a:
nazwa kurwa, bo mi się kończy!

ISANA hair power haarlack ultra starker halt ( 5+) ;]

Kinderpunk - Sob 18 Gru, 2010

Będę testować nowy lakier z biedronki za 5 zł :bananik:
Rotten82 - Sob 18 Gru, 2010

czekam na nazwę i odpowiednią recenzję ! :punk:
Kinderpunk - Sob 18 Gru, 2010

Ok ale jutro,bo dzisiaj już przed kupieniem postawiłem na stary lakier,który też jest bardzo dobry,stawia irokeza na bardzo długo,postawiłem o 9.50 i do teraz trzyma,nazwa to:

ISANA HAIR 1234[5] ULTRA STARKER HALT :bananik:

Rotten82 - Sob 18 Gru, 2010

ok. patrz kilka postów wyżej, właśnie ten sam model polecam ;]
zachariasz - Sob 18 Gru, 2010

Też bym chciał sobie coś ciekawego zrobić z włosami,
ale wymiękam i zanim zapuszczę jakieś kudły i tak opierdalam się na 6-9mm
bo mnie wkurwia dbanie o czystość :cool: :punk: i wogóle nie lubie długich :/
niedługo muszę przyświrować i zapuścić bo marzy mi się porządny irol :bananik:

BadMotherfucker - Sob 18 Gru, 2010

Ja noszę na głowie klasyczny nastroszony rozpierdol a'la Sid Vicious - rano zajmuje mi 2 minuty zrobienie bałaganu przy użyciu gumy firmy "Joanna" i grzebienia :twisted:
michał ze wsi 2 - Nie 19 Gru, 2010

zachariasz napisał/a:
Też bym chciał sobie coś ciekawego zrobić z włosami,
ale wymiękam i zanim zapuszczę jakieś kudły i tak opierdalam się na 6-9mm

To weź następnym razem boki na 5mm a na środku zostaw centymetrowy pasek na centymetr wysoki. :cool:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group