PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - Temat o wszystkim... 2

michał ze wsi 2 - Pon 16 Mar, 2015

spaf_antynazi napisał/a:
Kiedyś jak było więcej nazioli to przynajmniej pobiegał trochę

No...A teraz to w Mc Donaldzie przy pieczonej kiełbasce sobie siedzą...
A tak na marginesie to chyba nikogo twoja opinia nie obchodzi.Tak jak Ciebie moje posty.

michał ze wsi 2 - Śro 18 Mar, 2015

ZŁY PUNKS napisał/a:
Punk...

Co myślisz o tym zamachu w Tunezji?...

spaf_antynazi - Czw 19 Mar, 2015

Głupi, biedni ludzie sterowani przez "mądrzejszych" na górze, robią głupie rzeczy
michał ze wsi 2 - Pią 20 Mar, 2015

Dużo racji masz.Nie ma się za bardzo co z nikim kumać żeby w jakieś gówno nie wciągnął...
rasowyczop - Pią 27 Mar, 2015

byłem ostatnio na koncercie i sam nie wiem bo wokalista śpiewał coś o niszczeniu nazizmu,,jakiego?tego z wojny ostatniej światowej.Może już czas żeby o niej zapomnieć .Czy teraz jest nazizm i czym on sie przejawia?

Odnosze wrażenie ze ten temat jest zawsze na tapecie jak nie ma z czym walczyć to najlepiej z nazizmem bo nazizm to takie ładne słowo jest.

michał ze wsi 2 - Pią 27 Mar, 2015

rasowyczop napisał/a:
....

Zostaw to...

rasowyczop - Pon 30 Mar, 2015

Dlaczego?
michał ze wsi 2 - Śro 01 Kwi, 2015

rasowyczop napisał/a:
Dlaczego?

No chyba,że chcesz dzieciaki z tego wyciągać...Ja mam inne problemy,pisałem wczoraj ale nic mi nie szło,komputer się pierdolił,dzieciaki mi przeszkadzały co chwilę.Jak tak dalej będzie to dam sobie spokój z komentowaniem.O Jarosławie wczoraj pisałem,o tym że miał obiecaną sprężarkę za zrobienie ruska,o tym że ma to w dupie,o tym,że Andrzejek leniwy u nich pomaga,o moim kumplu ze stanowiskiem w Biskupinie,który jednocześnie pełni funkcje w Gminie.A Ty o naziźmie pierdzisz...
A jak tam po wietrzyku?Objechałem z Wiechem stanowiska i większych szkód nie odnotowałem.Po pierwszym podmuchu parę daszków spadło,po drugim puste pudła przewróciło.Po drodze Wiechu opowiadał o ojcu Bronka.Za Niemca łaził i kablował na parobków, Niemiec na to się wkurwił i mu wpierdol spuścił bo nie lubił takich ludzi.Niby trafili akurat w tej wsi na dobrego szkopa.Mniejsza z tym.Ponoć Bronek jest taki sam,nie wiem bo jest dużo starszy ode mnie i nie miałem z nim za dużo do czynienia.Znajdę czas to jeszcze pogadamy...
Ps.A i Romana przywiozłem do kamieni.Zaczął kopać a tam niby jest szambo czy coś zasypane się okazało.Nie wiem muszę sam zobaczyć co tam jest i rozdysponować co dalej.No i prądu nie ma u instruktora.W całej wiosce jednej fazy nie było.Elektrycy naprawią...

ZŁY PUNKS - Śro 01 Kwi, 2015


michał ze wsi 2 - Śro 01 Kwi, 2015

ZŁY PUNKS napisał/a:
http://www.xdpedia.com/upload/images/ale_nudy_2013-07-23_20-28-41_middle.jpg]Obrazek[/url]

W tym teledysku są sceny z filmu o Westerplatte nie o Wiźnie?...Tam gdzie Niemcy okazali ludzką twarz przegranym?...
https://www.youtube.com/watch?v=1QL0bXxjqEQ

ZŁY PUNKS - Pią 03 Kwi, 2015

DOBRYCH ŚWIĄT ZAPLUTE PUNKI WAM ZYCZĘ
michał ze wsi 2 - Pią 10 Kwi, 2015

ZŁY PUNKS napisał/a:
DOBRYCH ŚWIĄT...

Te ksiądz,a zegarek jaki masz?...Mały dziś w samochodzie przymierzał zegarek co kiedyś ze śmietnika wziąłem.Jak mu powiedziałem,że to babski to zaraz wyrzucił jak oparzony.

michał ze wsi 2 - Sob 11 Kwi, 2015

rasowyczop napisał/a:
Byłem ostatnio na koncercie ...


A co myślisz o "Nocnych Wilkach" Putina?Wedle mnie polscy motocykliści powinni dać im eskortę by na ten Berlin jakoś dojechali...Jak tam jakiego byka po drodze rozjadą to już pal sześć...
Jechał byś z nimi?

michał ze wsi 2 - Pią 01 Maj, 2015

Mogliby już znaleźć tych zasypanych górników.Niektórzy się denerwują...
spaf_antynazi - Sob 02 Maj, 2015

a to nie tak łatwo się dokopać do Nich....
michał ze wsi 2 - Sob 02 Maj, 2015

Ty pewnie byś olał...
michał ze wsi 2 - Wto 05 Maj, 2015

spaf_antynazi napisał/a:
....

Ponoć w Izraelu dwóch białych pobiło czarnoskórego Żyda?W radiu gadali...Co myślisz o tym?O co tu chodzi?...

spaf_antynazi - Śro 06 Maj, 2015

Przipadek ???
rasowyczop - Śro 06 Maj, 2015

Zakochałem sie w jednej piosenkarce.
spaf_antynazi - Śro 06 Maj, 2015

poka
michał ze wsi 2 - Śro 06 Maj, 2015

spaf_antynazi napisał/a:
poka

Myślałem zadedykować Ci piosenkę.Zagrasz to?...
https://www.youtube.com/watch?v=wvUya_Nyeos

rasowyczop - Czw 07 Maj, 2015

spaf_antynazi napisał/a:
poka


hujtam nieważne kto, ale czy to normalne zastanawiam sie,bo moja dziewczyna mówi że jestem szurnięty i córka też mówi że mi gorzej .

michał ze wsi 2 - Sob 09 Maj, 2015

A ja miałem dziś sen.Woda w rzece niedaleko opadła i dno odkryło swoje skarby.Kilka ram od komarów było,jeden cały "Romet",butla nowa do sprężarki,na oko 150 litrowa,jakieś pistoleciki drewniane jarmarczne i wiele innych rzeczy leżało.Całe dno zawalone było manelami.Pomyślałem,że trzeba to pozbierać i na złom choćby to będzie szmal.Niby potem po busa polazłem i Wiecha.Kiedy wróciłem,od drugiej strony już jakaś inna ekipa też to zauważyła i zaczęli zbierać ale huja tam mieli.Po naszej stronie były lepsze rzeczy.Nakazałem Wiechowi zabezpieczyć nasz teren,by nie włazili.Tyle,że jak drugi raz tam zajrzałem dno zamieniło się w sezam.Jak w sklepie metalowym,pełno różnego typu asortymentu,kupę siatki ogrodzeniowej było pamiętam,wszystko nowe.Później już trzeba było przestać śnić bo do roboty trzeba było wstać.Ale i tak było ciekawie.
michał ze wsi 2 - Pią 15 Maj, 2015

spaf_antynazi napisał/a:
poka

Dziś jest dzień Nadziei.Masz jakąś Nadzieje...?

michał ze wsi 2 - Sob 16 Maj, 2015

Znowu sny...Żonie śniło się wczoraj szambo,a właściwie to tylko dziura pod nie wykopana.Znajdowała się w nim woda,która nakapała z deszczu.W jakiś sposób szybko przesiąkała do płynącej obok rzeki,a ta znowuż wpadała do jeziora...
Co o tym myślisz...?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group