PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - Temat o wszystkim... 2

Zigi - Śro 05 Sty, 2011

Cytat:
dzisiaj wracam z pracy, a tu ksiądz z ministrantami wychodzi od sąsiada z naprzeciwka, zauważyli, że wyciągam klucze i od razu "przyjmuję pan księdza?", powiedziałem "nie stać mnie, jestem 2 dni przed wypłatą", a ksiądz na to odpowiedział "ojej" i poszedł :zdziwienie:

:lol: :lol: :lol: :bananik: :bejzbol: mistrz!

A tak pzoa tym wlasnie wrocilem z sylwestra.

zachariasz - Śro 05 Sty, 2011

Zajebiste :misiek:
Dzemu - Śro 05 Sty, 2011

Rotten82 napisał/a:
dzisiaj wracam z pracy, a tu ksiądz z ministrantami wychodzi od sąsiada z naprzeciwka, zauważyli, że wyciągam klucze i od razu "przyjmuję pan księdza?", powiedziałem "nie stać mnie, jestem 2 dni przed wypłatą", a ksiądz na to odpowiedział "ojej" i poszedł :zdziwienie:


JESTES KURWA WIELKI!

A Ks. to naprawde widze ze z powolania kurwa!

suchy693 - Śro 05 Sty, 2011

Ja chyba w piatek udam sie do siebie na zimne podlasie ,na zimną wódeczke i patisony ,pierdole to city mam dość echch aby do wiosny :old:
BadMotherfucker - Śro 05 Sty, 2011

Jak te patisony smakują ? Wiele o tym słyszałem nigdy nie miałem okazji skosztować a nikt nigdy nie potrafił mi powiedzieć jak smakuje
Mecenas - Śro 05 Sty, 2011

w sklepach sa marynowane w słoiku, w sumie podobnie smakuja jak marynowana cukinia
suchy693 - Śro 05 Sty, 2011

BadMotherfucker napisał/a:
Jak te patisony smakują ? Wiele o tym słyszałem nigdy nie miałem okazji skosztować a nikt nigdy nie potrafił mi powiedzieć jak smakuje
Żona kumpla robi je nadziewane warzywami i miesem cos podobnego zajebiste.Trzeba spróbowac tego nie da się opisac. :old:
BadMotherfucker - Śro 05 Sty, 2011

Co prawda nie wiem jak czuje się wysrane i przemielone gówno, ale tak właśnie się czuję :mad:
Chyba się dziś naćpam :geek:

suchy693 - Śro 05 Sty, 2011

pije ciagle pijeeeeee :strach:
zachariasz - Czw 06 Sty, 2011

Ja sobie robie tygodniową przerwę. Po feriach świątecznych i sylwestrze już nie daję rady z powodu napierdalania bebechów... :zygi: :sad: hu wie co mi sie stało, pewnie nie od picia ale zrobię sobie urlop :hmm:
Dzemu - Czw 06 Sty, 2011

Nie ma to jak wkurw z rana, jakas ciotka sie wprosila na kawe a moja madra zonka nie wiedziala jak sie wykrecic i huj!
BadMotherfucker - Czw 06 Sty, 2011

Dzemu napisał/a:
Nie ma to jak wkurw z rana, jakas ciotka sie wprosila na kawe a moja madra zonka nie wiedziala jak sie wykrecic i huj!


:shock: Normalnie tragedia :zongler:

Rotten82 - Czw 06 Sty, 2011

Dzemu napisał/a:
jakas ciotka sie wprosila na kawe

a przyniosła mirrę, kadzidło, bądź złoto? :lol:

bladaczka - Czw 06 Sty, 2011

w końcu się wyspałam :smile: byłam wczoraj w knajpie za rogiem.nic nic specjalnego,ale zawsze puszczali coś typu nowa fala/komercha prl-u,maanamy jakieś czy bajmy,t.love..chodzi się bo blisko na piwko jak człowiek spracowany.a wczoraj wchodzimy i od godziny 20 do pierwszej leciały hity najgorszego disco polo typu pszczółka maja sobie lata czy hej co zrobiłaś ku ogólnej uciesze okolicznych nastolatków :zdziwienie: ja się pytam co się z tym światem dzieje ? :/
zachariasz - Czw 06 Sty, 2011

bladaczka napisał/a:
ja się pytam co się z tym światem dzieje ? :/


pierdoli się :jupi:

Rotten82 - Czw 06 Sty, 2011

bladaczka napisał/a:
leciały hity najgorszego disco polo typu pszczółka maja sobie lata czy hej co zrobiłaś

jeśli nie podobają ci się takie kawałki to nie masz nic wspólnego z pankrokiem ! :old:

Marchin - Czw 06 Sty, 2011

Rotten82 napisał/a:
eśli nie podobają ci się takie kawałki to nie masz nic wspólnego z pankrokiem


gówno prawda

zachariasz - Czw 06 Sty, 2011

chyba jednak tak :mrgreen:
suchy693 - Czw 06 Sty, 2011

Marchin napisał/a:
Rotten82 napisał/a:
eśli nie podobają ci się takie kawałki to nie masz nic wspólnego z pankrokiem


gówno prawda
Rotten81+1 bardzo dobrze to ująłeś ,zgadzam się w 99% :mrgreen:
Rotten82 - Czw 06 Sty, 2011

Marchin napisał/a:
Rotten82 napisał/a:
eśli nie podobają ci się takie kawałki to nie masz nic wspólnego z pankrokiem


gówno prawda

byłem na niejednym gigu i co za tym idzie na niejednym after party, powiem ci, że panki się lepiej bawią przy hitach disco, pop i disco polo, niż przy punkroku. poza tym po kilku głębszych okazuje się, że te panki znają lepiej discopolowe teksty niż ludzie słuchający takiej muzyki. nawet w maniowach na tegorocznym m.e.b.p. jak wjechaliśmy na pole namiotowe z zapuszczonym tarzan boy -"tarzan" to ludzie zaczęli śpiewać. przykładów można podać jeszcze wiele, ale po co? może teraz Ty napiszesz dlaczego to co napisałem uważasz za bzdurę?

BadMotherfucker - Czw 06 Sty, 2011

Marchin napisał/a:
gówno prawda


NIEZNASZ SIE :!:

Marchin - Czw 06 Sty, 2011

:lol: Nawet w maniowach mówisz! :eek: No to w takim razie nie ma opcji, jak nie lubisz disco polo to chujem jesteś nie pankiem. :lol:
BadMotherfucker - Czw 06 Sty, 2011

Rotten82 napisał/a:
może teraz Ty napiszesz dlaczego to co napisałem uważasz za bzdurę?


Bo On jest TRÓ :lol:

Mechanik - Czw 06 Sty, 2011

Każdy słucha co mu się podoba i to jest normalne, ale wsadzanie disco polo w punkrocka, to dla mnie niezła żenada. Ja widzę to w ten sposób, że panki słuchające disco polo doskonale wiedzą, że to jest mega wiocha, ale chcą wcisnąć innym, że to jest kwintesencja punkrocka, żeby przynajmniej nie musieć się z tym kryć.
BadMotherfucker - Czw 06 Sty, 2011

Może nie kwintesencja, ale tak jak mówisz doskonale zdaję sobie sprawę z tego że disco polo to wiocha, ale jakby nie patrzeć wiocha która wpada w ucho.
No proszę ja was kto nie śpiewał kiedyś - "Jesteś szalona" albo "Pszczółka maja sobie lata" ?

Poza tym ludzie - DYSTANSU trochę a np. Marchin na każdym kroku próbuje udowodnić jaki to on jest nieskalany 100% hejt pank :?
Dla mnie to pod żenadę aż podchodzi


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group