PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - Temat o wszystkim... 2

suchy693 - Wto 06 Wrz, 2011

U mnie zmarnowany dzień moze jutro bedzie lepiej idę w kimę albo jaki film sobie obejrze :cry: :hmm:
heroina - ¦ro 07 Wrz, 2011

magdalenik napisał/a:
mam tylko nadzieję, że np nagle mnie nie zwin±, jad±ca na czym¶ takim, za paserstwo ;]
czę¶ć zapewne jest kradziona, ja swój rower bym sprzedała wła¶nie za jakie¶ max 2stówki, bo jest zwyczajnie stary, ale był mój od samego pocz±tku. także nie ma co srać żarem

Cytat:
noo, mi prawie stówka poszła.
ps: czy ja już nie jestem za stara na uciekanie z domu? :razz:

ja kupiłam ¶mietanę, mleko i budyń w nocnym. wydałam niecałe 10zł. przypomnij mi to się jako¶ rozliczymy.
a co do uciekania... cóż, brutalnie trzeba stwierdzić, że jeste¶ na to za stara ;-)
na całe szczę¶cie panki nie musz± się przejmować takimi pierdołami :faja:

nazik napisał/a:
Jest taka ¶wietna opcja jeżeli nie chcecie czytać wypocin troli: Obrazek
zdaje się, że wła¶nie za spraw± lidki się pojawiła :cool:
suchy693 - ¦ro 07 Wrz, 2011

Ja dzisiaj chodzac po warszawce ujrzałem có¶ takiego :mrgreen:
Anonymous - ¦ro 07 Wrz, 2011

Aneta napisał/a:
z reszt± i tak zazwyczaj udzielaj± się w temacie o wszystkim, bo nic więcej nie maj± do powiedzenia...


hahah:d to sie usmiałam wielka pani mnoderator. Może znowu wkleisz zdjecia swoich kotków nowych bucików w kropeczki albo swojej wrednej twarzy żeby Ci wszyscy zazdro¶cili jaka jeste¶ sweeta¶na?? :lol: :dupa:

piotru¶ - ¦ro 07 Wrz, 2011

oho... bedzie wojna... :misiek:
suchy693 - ¦ro 07 Wrz, 2011

Lidka napisał/a:
Aneta napisał/a:
z reszt± i tak zazwyczaj udzielaj± się w temacie o wszystkim, bo nic więcej nie maj± do powiedzenia...


hahah:d to sie usmiałam wielka pani mnoderator. Może znowu wkleisz zdjecia swoich kotków nowych bucików w kropeczki albo swojej wrednej twarzy żeby Ci wszyscy zazdro¶cili jaka jeste¶ sweeta¶na?? :lol: :dupa:
Ja jeszcze nie widziałem tych kotków/bucików ani jej twarzy tutaj za to twoje foty sa kurwa mega ciekawe i tak sobie myslę że z twoja psychika naprawde cos jest nie tak :>
Zwierz@k - ¦ro 07 Wrz, 2011

nazik napisał/a:
I na chuj było się uczyć? :lol: ;-)

zadaje sobie to pytanie od roku jako¶ mniej więcej :lol:

zarobki - jak na szczeciński rynek pracy to bardzo niezłe.

suchy693 - ¦ro 07 Wrz, 2011

Ja moze nie w temacie ale Miszcz allegrohttp://allegro.pl/plyta-w...1810082144.html ukazał sie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
BadMotherfucker - Czw 08 Wrz, 2011

suchy693 napisał/a:
Miszcz allegrohttp://allegro.pl/plyta-w...1810082144.html ukazał sie


Okładka rozjebana, płyta zapewne nie lepsza (brak zdjęcia), cena 10x wyższa niż warto¶ć płyty ... bez komentarza :lol:

bladaczka - Czw 08 Wrz, 2011

nazik napisał/a:
Chcę zabrać mamę na koncert jej ulubionego zespołu do Sanoka - Budki Suflera
a ja moj± na koncert jej ulubionego zespołu Stare Dobre Małżeństwo :lol: czego się nie robi dla rodziny :roll: :mrgreen:
magdalenik - Czw 08 Wrz, 2011

co za koszmarny tydzień. nikt chyba nie ma takiego pecha jak ja.
jak mi zaraz bomba w domu wybuchnie, to się naprawdę nie zdziwię.
:sad:

Zwierz@k - Czw 08 Wrz, 2011

jutro o 17 wchodzimy z freaksami do studia by zarejestrować drug± płytę... i niech się dzieje co chce! :bananik: :bananik: :bananik:
suchy693 - Czw 08 Wrz, 2011

Zwierz@k napisał/a:
jutro o 17 wchodzimy z freaksami do studia by zarejestrować drug± płytę... i niech się dzieje co chce! :bananik: :bananik: :bananik:
No i git pomyslcie o winylu dla takich jak ja :mrgreen: Pozdro zwierzak :bananik: :bananik:
BadMotherfucker - Czw 08 Wrz, 2011

Wróciłem dzi¶ z rekonesansu w Niemczech - syf i ubóstwo póki co.
W branżę producenck± ciężko się wbić bo maj± niezwykle mocnych i wyrobionych producentów więc przeniesienie studia tam byłoby bankructwem
Przy pracy jako dĽwiękowiec miałbym jedynie zapewnione jedzenie, piwo, transport itp. + parę groszy co w mojej sytuacji rodzinnej również nie byłoby dobre
Zapierdalać teraz znowu po budowach albo montować okna już mi się nie chce i musiałbym zostawiać rodzinę na całe dni sam±.
Generalnie kutas. Stary przyjaciel który tam siedzi ma się do mnie odezwać jakby złapał co¶ interesuj±cego dla mnie a póki co przyjdzie mi dalej siedzieć na moim wypizdówku :?

Marchin - Pi± 09 Wrz, 2011

Zwierz@k napisał/a:
jutro o 17 wchodzimy z freaksami do studia by zarejestrować drug± płytę... i niech się dzieje co chce!


hmm... WRESZCIE

:geek: :punk: :jacko: :glupek:

suchy693 - Sob 10 Wrz, 2011

Czekam na walke boksersk±±±±±±±±±±±±±±±±±a :grin: a w zanadrzu parę browców czeka też :old:
BadMotherfucker - Nie 11 Wrz, 2011

No i dostał po mordzie.
Ale tego można się było spodziewać, Adamek potrzebuje znacznie więcej niż przytycia żeby mieć szanse w wadze ciężkiej
Ale za rok kto wie, kto wie ...

suchy693 - Nie 11 Wrz, 2011

No i dostał gonga Kliczko to potega ale za 1/2 lata kto wie moze da rade .Za to Masternak pieknie powalił murzyna ładna walka i oprawa na ¶wiatowym poziomie była nie ma czego się wstydzić oby Euro2012 takie było :old:
suchy693 - Nie 11 Wrz, 2011

I niedziela mija powoli już jutro .........futro :strach:
ko0niu - Nie 11 Wrz, 2011

wła¶nie dzi¶ był przejebany dzień , 12 h od 6 rano w tyrce a tam nuuuuuudy jak skurwiesynów sto. Wróciłem, idę do sklepu po jakie¶ ingrediencje i będę robił kolacje. Co najgorsze ja JUŻ jestem ¶pi±cy a jest po siódmej dopiero.
Zwierz@k - Wto 13 Wrz, 2011

nuta do nuty, dĽwięk po dĽwięku :misiek:
nagralimy juz garki i bass. w :strach: czwartek gitara a potem... wokale :strach: :strach:

Herr General - Wto 13 Wrz, 2011

A mi to sie nie chce ino nic.
suchy693 - ¦ro 14 Wrz, 2011

O kurde wróciłem 0 4,30 z imprezki do domu ale było zajebiscie a łeb jak bania .Yacek pozdro Ps .Koncert był wyjebany w kosmos zwłaszcza ze Zygzak dał czadu aż łezka zakrecila mi sie w oku i przypomniałem sobie stare dobre lata kurwa mocccccc :bananik: :bananik: :bananik: :bananik: :bananik: :bananik: :bananik: :bananik:
Ryszard - ¦ro 14 Wrz, 2011

Siema, panki! Dawno mnie tu nie było, ale może się to teraz zmieni, bo jestem na obczyĽnie i skoro nie ma do kogo ryła otworzyć to zostaje pankserwis.
W ogóle namierzyłem hiszpańskie pankforum, może poznam st±d jakis ludzi, bo na razie to kurwa ani me ani be, koncertów nie ma albo o nich nie wiem, a ludzie dookoła tacy ¶redniawi, jak człowiek przywykł do panków. No i reanimuję swoje poszukiwania hiszpańskich fajnych kapel, których jak na razie było jak na lekarstwo. :jacko:

magdalenik - Czw 15 Wrz, 2011

więc udało ci się! :) zrealizowałe¶ plany :)
super.

działa ci gg?



ja dzi¶ miałam egzamin od którego wyników zależy moja przyszło¶ć :P zdam - będę rok dalej, nareszcie. nie zdam - skończę gdzie¶ na zmywaku pewnie.

jutro wyniki...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group