PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - Temat o wszystkim... 2

suchy693 - Pon 25 Lip, 2011

Pogoda barowa ale.......teraz mam labę bom w samotności i moge jeszcze 24 h robic co chcę i kobieta nie gdera,nie marudzi i nie zagania do zmywania,odkurzania czyli kapcie zmieniłem na 2 dni na cokneye :mrgreen: :jupi: Cieszę się :grin:
sXe HC - Pon 25 Lip, 2011

zazdroszczę Ci... bo ja chociaż wolne to i tak w pizdu roboty w chałupie :hmm:
michał ze wsi 2 - Pon 25 Lip, 2011

nazik napisał/a:
Ciężki dzień dziś był, ale jakoś przetrwałem :cool:


Ciężki?I co,musiałeś go na plecach nosić? :lol:

suchy693 - Wto 26 Lip, 2011

tja ciepło narescie :lol:
heroina - Wto 26 Lip, 2011

http://www.mmwroclaw.pl/3...?category=video
trololo :faja:

Mecenas - Wto 26 Lip, 2011

a gdzie ty tam jesteś?
ko0niu - Wto 26 Lip, 2011

Nie widać jej ale kumaci zobaczyli, że jest wyszczególniona w liście tancerek. :P
Prompto - Wto 26 Lip, 2011

dzięki heroinie ćwiczę mięśnie kegla już od dwóch miesięcy :grin:

aha ... ehm ... dziękuję :lol:

heroina - Wto 26 Lip, 2011

ko0niu napisał/a:
Nie widać jej ale kumaci zobaczyli, że jest wyszczególniona w liście tancerek. :P
:*

mecu, jak się pojawią zdjęcia, na których, być może, wyszłam jak człowiek, to się pochwalę.

suchy693 - Śro 27 Lip, 2011

Główka troche boli po koncercie Francuzów ale mili goście i prezenty dawali :mrgreen: :bananik:
magdalenik - Śro 27 Lip, 2011

ko0niu napisał/a:
Nie widać jej ale kumaci zobaczyli, że jest wyszczególniona w liście tancerek. :P


Znalezienie Rahimetah na youtubie też nie jest trudne ;-)

ko0niu - Śro 27 Lip, 2011

Też prawda :D
BadMotherfucker - Czw 28 Lip, 2011

Nigdy kurwa więcej - chujowe żarcie, gorąco w pizdu i 2 dni podróży autokarem w jedną stronę :zygi: W tym zapyziałym kraju znają tylko smaki bardzo słone i bardzo słodkie. Nawet w pieprzonych restauracjach żarcie smakuje jak jakieś resztki z podłogi doprawione na słono
Jeszcze byłoby spoko gdyby nie te pieprzone góry przez które ciśnienie mi skakało w te i z powrotem a na domiar złego jestem ciśnieniowcem :mad:
Na miejscu generalnie pijaństwo i opalanie się na plaży
Jak dorwę aparaty znajomych to spróbuję jakieś foty powrzucać

Pocieszeniem po raz kolejny było to cudo

suchy693 - Czw 28 Lip, 2011

zapewne był w Bułgaryji :mrgreen:
BadMotherfucker - Czw 28 Lip, 2011

nazik napisał/a:
A gdzie byłeś tak w ogóle?


Słoneczna Bułgaria :!:

Anonymous - Czw 28 Lip, 2011

Załatwianie kredytów, szukanie mieszkania,sali na wesele której termin pasuje z terminem wolnym w kosciele,ja zwariuje z tą polska biurokracja :/
suchy693 - Czw 28 Lip, 2011

kontrowersyjna_ja napisał/a:
Załatwianie kredytów, szukanie mieszkania,sali na wesele której termin pasuje z terminem wolnym w kosciele,ja zwariuje z tą polska biurokracja :/
To żyj w konkubinacie po jakie licho ci ślub :razz: a ja zbieram siły na jutrzejsze pijanstwo i daj boze na Remize Fest :mrgreen:
PsychoSid - Czw 28 Lip, 2011

Noi po wyjeździe.Pogoda nie dopisała,ale i tak było zajebiście. :bananik:
sXe HC - Czw 28 Lip, 2011

A ja wyjeżdżam jutro z samego rana :misiek: pokąpać się w naszym zasyfionym bałtyku... :glupek:
PsychoSid - Pią 29 Lip, 2011

A to leje,leje,leje,leje i kurwa cały czas leje :punk:
kubarockman - Pią 29 Lip, 2011

Cytat:
W sobotę wieczór wypierdalam na 2tyg do słonecznej Bułgarii, gorąca plaża, opalone dziewczyny, tani browar i smaczne owoce


Cytat:
Nigdy kurwa więcej - chujowe żarcie, gorąco w pizdu i 2 dni podróży autokarem w jedną stronę W tym zapyziałym kraju znają tylko smaki bardzo słone i bardzo słodkie. Nawet w pieprzonych restauracjach żarcie smakuje jak jakieś resztki z podłogi doprawione na słono
Jeszcze byłoby spoko gdyby nie te pieprzone góry przez które ciśnienie mi skakało w te i z powrotem a na domiar złego jestem ciśnieniowcem


:lol: :lol:

BadMotherfucker - Sob 30 Lip, 2011

2gi raz byłem w tym zapyziałym kraju i utrzymuję tą gorącą plażę, opalone dziewczyny i tani browar ale żarcia to ja tam przeżyć nie mogę :?

3ci dzień leżę w łóżku z kobitą i jakoś nie mam ochoty na nic innego :oops:

suchy693 - Wto 02 Sie, 2011

Robi sie gitarowa pogoda wiec trzeba pakowac sie i w czwartek wyjazd gdzies odetchnać lasami/łakami i przyrodą :bananik:
sXe HC - Wto 02 Sie, 2011

Ja dzisiaj przy koszeniu natknąłem się na gówno mojego "kochanego zwierzęcia domowego" po czym mówiąc sobie że posprzątam potem ceremonialnie w nie wlazłem :oops:
BadMotherfucker - Wto 02 Sie, 2011



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group