PUNK FORUM
Forum Punkowe

Inne - pomocy

blebleble87 - Nie 09 Sty, 2011

KSU to raczej nie, bo bym wtedy po wokalu skleil...to byl cos bardziej w sumie ska-pankowe... nawet nie wiem kogo spytac bo to byla jakas randomowa impeza w akademiku...
BadMotherfucker - Nie 09 Sty, 2011

W takim razie grzebaj w Białej Gorączce - jestem pewien że ostatnio przy odsłuchiwaniu dyskografii natknąłem się na tekst o którym mówisz
Marchin - Nie 09 Sty, 2011

Jeżeli to była impreza w akademiku to ja bym raczej grzebał w farben lejre. ;-)
blebleble87 - Nie 09 Sty, 2011

znalazlem - Happysad - Jak ja kocham to miejsce...

...z punkiem to ma niewiele wspolnego, ale mialem zaburzone poczucie tempa kawalka ;]

pzdr i dzieki za zainteresowanie

bladaczka - Nie 09 Sty, 2011

blebleble87 napisał/a:
Happysad
to juz lepiej gdyby to było farben lehre :lol:
ko0niu - Pon 10 Sty, 2011

blebleble87 napisał/a:
impeza w akademiku...


blebleble87 napisał/a:
Happysad



nie wygląda to dobrze. Obawiam się, że twoi znajomi to studenci :geek:
Jeśli noszą swetry i wielkie okulary w czarnych grubych oprawkach to masz powody do obaw. Nie chodź tam, do tego akademika, to jest nierozważne.

Marchin - Pon 10 Sty, 2011

blebleble87 napisał/a:
Happysad - Jak ja kocham to miejsce


Co za zwrot akcji. :lol:

BadMotherfucker - Nie 23 Sty, 2011

Mam ochotę na dobre '77 - melodycznie ostro
Ktoś mi coś powie ? Bo jakoś pomysły mi się skończyli. Ostatnio katuję w tej warstwie The Deadbeats i Death

bladaczka - Czw 27 Sty, 2011

mam malutki problemik.wie ktoś gdzie mogę znaleźć wszystkie teksty z hokka hey świata czarownic ? uwielbiam tę płytę ale wokal okropnie niewyraźny :mrgreen: jeśli nie ma całości to chociaż tekst "bluesa o bukareszcie",bo bardzo to lubię a nie rozumiem całości :oops: wujek google nie pomógł ;-)
BadMotherfucker - Czw 27 Sty, 2011

We wkładce na MC brak tekstów :?
Stanzberg - Czw 27 Sty, 2011

bladaczka napisał/a:
blues o bukareszcie
To jest tekst Grabaża, myślę, że spokojnie do znalezienia w sieci.
suchy693 - Czw 27 Sty, 2011

BadMotherfucker napisał/a:
Mam ochotę na dobre '77 - melodycznie ostro
Ktoś mi coś powie ? Bo jakoś pomysły mi się skończyli.
zobacz Rubben Gun /Frontick :!:
Stanzberg - Czw 27 Sty, 2011

suchy693 napisał/a:
BadMotherfucker napisał/a:
Mam ochotę na dobre '77 - melodycznie ostro
Ktoś mi coś powie ? Bo jakoś pomysły mi się skończyli.
zobacz Rubben Gun /Frontick :!:
Frontkick jak dla mnie to nie 77 – jestem ortodoksem, i dla mnie 77 skończyło się w roku 1978. :lol:

Ostatnio katuję Newtown Neurotics, może Ci podejdzie.
Polecam też ostatnie Social Distortion, choć to zupełnie inna bajka.

bladaczka - Czw 27 Sty, 2011

Cytat:
To jest tekst Grabaża, myślę, że spokojnie do znalezienia w sieci.
masz racje,wystarczyło tylko wpisać "grabaż" zamiast "świat czarownic" jak ja ;-) nie trawię tego gościa,ale muszę przyznać,że świat czarownic klimat ma.
Stanzberg - Czw 27 Sty, 2011

bladaczka napisał/a:
Cytat:
To jest tekst Grabaża, myślę, że spokojnie do znalezienia w sieci.
masz racje,wystarczyło tylko wpisać "grabaż" zamiast "świat czarownic" jak ja ;-) nie trawię tego gościa,ale muszę przyznać,że świat czarownic klimat ma.
Zmartwię Cię, na pierwszej i drugiej płycie Świata Czarownic większość tekstów jest autorstwa Grabaża. :grin:
Moim zdaniem niektóre dużo lepsze od poźniejszych, Pidżamowych. Podobnie zresztą jak jego jeszcze wcześniejsze piosenki z Rąk do Góry.

suchy693 - Czw 27 Sty, 2011

Stanzberg napisał/a:
suchy693 napisał/a:
.
zobacz Rubben Gun /Frontick :!:
Frontkick jak dla mnie to nie 77 – jestem ortodoksem, i dla mnie 77 skończyło się w roku 1978. :lol:
.[/quote] Chodzilo o kapele z 77 czy takie które graja podobnie ??? Co do Fronticka podoba mi sie ich jedna płytka :bananik: A Social Distortion o tak dobra płyta chociaz to nie 77' :mrgreen:

BadMotherfucker - Czw 27 Sty, 2011

suchy próbowałem obydwa i przychylam się do słów Stana
Newtown Neurotics - dobre :cool:
Jeszcze sobie Chelsea wrzuciłem z jutuba

suchy693 - Czw 27 Sty, 2011

ok kazdy lubi to co mu w tej chwili pasuje :jupi:
Stanzberg - Czw 27 Sty, 2011

Jak mam fazę na lekkie 77, to leci The Members, The Automatics (polecam, band b. dobry), The Carpetters, The Undertones, 999, The Boys, The Adverts.
Większość znanych zespołów strasznie mi się osłuchała, co nie znaczy oczywiście, że mam nie polecać.

ko0niu - Czw 27 Sty, 2011

stan, nie chodzi ci czasem o the Carpettes ? fajna kapela. Ja jeszcze polecę the blood, może nie jest to 77 ale trzyma klimat starych angielskich nagrań. Jeszcze dead boys, plugz, outcasts, professionals, rudi, subkids.
Foxy 68 - Czw 27 Sty, 2011

jak przy pomocy jesteśmy to potrzebuję dość pilnie kasetę
RANGERS "2" wydawca już niestety nie posiada. Ja jakoś przeoczyłem i mam jeno jedynke i demko...
Jakby ktos mial na odsprzedanie pozyczenie to byloby zajebiscie.

BadMotherfucker - Pią 28 Sty, 2011

The Automatics - co oni nagrali ? Szczególnie interesują mnie pierwsze wydawnictwa z początkowego okresu działalności
Bo ukradłem z neta tylko coś co nazywa się "Missing Album" a podoba mi się bardzo i chcę więcej :!:

BadMotherfucker - Nie 30 Sty, 2011

http://www.youtube.com/watch?v=wR6w6_x9CXA

Coś w te brzmienie mnie interesuje - pod pojęciem brzmienie mam na myśli dosłownie brzmienie instrumentów :cool:

Rotten82 - Nie 30 Sty, 2011

to może cię garage interesuje?
sprawdź to:
The Sonics http://www.youtube.com/watch?v=W-_0V0IXEkc
The Mummies http://www.youtube.com/wa...feature=related

BadMotherfucker - Nie 30 Sty, 2011

Przyznam szczerze że odkąd 2 lata temu założyłem normalny internet odnajduję naprawdę znakomite zespoły wcześniej mi kompletnie nie znane :twisted:

Jakoś nigdy nie byłem dobry w określaniu zespołów jako konkretne odmiany pankroka
Ale mogę stwierdzić że te mumie niektóre kawałki mają zajebiste
Możesz jakoś szerzej mi zaprezentować tą sceną ?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group