PUNK FORUM
Forum Punkowe

Miłość & Seks - przecież dostałaś kwiaty :eeek:

Aneta - Pią 05 Lis, 2010
Temat postu: przecież dostałaś kwiaty :eeek:
zapraszam do dyskusji
Rotten82 - Pią 05 Lis, 2010

przecież to bzdura jakaś istniejąca tylko i wyłącznie w wyobraźni kobiet.
eot

Aneta - Pią 05 Lis, 2010

ale co ? kwiaty ?
Rotten82 - Pią 05 Lis, 2010

nie kwiaty lecz podejście o jakim piszesz
Aneta - Pią 05 Lis, 2010

a co dałeś komuś kwiaty ? i był zonk >
Rotten82 - Pią 05 Lis, 2010

wręcz przeciwnie, uważam, że trzeba być wyjątkowym kretynem, żeby dać komuś prezent i myśleć, że to tyle jeśli chodzi o przeprosiny, aczkolwiek taki prezent zawsze może złagodzić napięcie panujące pomiędzy dwiema osobami. w sumie to nie wiem już.
nie kłócę się z dziewczyną, więc i nie muszę jej przepraszać, ale jak by już do tego (tfu tfu) doszło, to na pewno nie załatwiałbym tego przy pomocy prezentu

Aneta - Pią 05 Lis, 2010

czyli ekonomiczny jestes
Mecenas - Sob 06 Lis, 2010

to ja z drugiej strony zapytam
jak facet zrobi głupotę to przeprasza, baba przeprosiny przyjmuje a tydzień później przy okazji złego humoru znowu tą sytuację wypomina, no przecież nie będę 100 razy przepraszał za to samo :evil:

michał ze wsi 2 - Sob 06 Lis, 2010

Trzeba sobie wybaczać.
http://www.youtube.com/watch?v=8AwjcV53Fy4

spaf_antynazi - Sob 06 Lis, 2010

ja wielokrotnie mialem sugerowane zeby przepraszac.... ale dlaczego mam przepraszac za cos co wg mnie jest sluszne ??? Jazdy byly wlasnie o to. Ale twardo stalem przy swoim :) Jaki jest sens w dawaniu kwiatow, prezentow i przepraszania jak rzeczywiscie ktos kto to robi nie ma sensu ???

"Najpiękniejsze kwiaty człowiek dostaje na swoim pogrzebie"

ko0niu - Sob 06 Lis, 2010

Mec, pamiętaj, ja tu mogę coś powiedzieć bo mieszkam z Aśką prawie 4 lata i nie jedną batalię mamy za sobą. Jeśli zrobiłeś jakąś krzywą akcję 3 lata temu, nie ma powodu dla którego nie można by ci jej wypomnieć jutro kiedy to nie wyniesiesz śmieci/ zostawisz włosy w umywalce po goleniu/ zostawisz brudne gacie na fotelu w pokoju lub zrobisz coś o równym stopniu szkodliwości dla świata. Tu żadne przepraszanie, tłumaczenie i kajanie się nie pomaga, tym bardziej kwiaty/czekoladki ważne, że 3 lata temu poszedłeś na jedno piwo z kolegą i wróciłeś upierdolony nad ranem. Jak widać związek pomiędzy tymi wszystkimi zdarzeniami jest logiczny i można je bardzo szybko ze sobą połączyć i elegancko wypomnieć. Na nic tu kwiaty! :lol: :lol: :lol: :old:
suchy693 - Sob 06 Lis, 2010

oooooo zgadzam sie z kolega KONIEM w pełni,a tak na marginesie dlaczego nasze panie jak cos przeskrobia to jednak kwiatów nam nie kupuja tylko robia mydlane oczka i mysla ze juz jest git [wiem to z doswiadczenie panowie 2 żony juz miałem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ]
Rotten82 - Sob 06 Lis, 2010

suchy693 napisał/a:
a tak na marginesie dlaczego nasze panie jak cos przeskrobia to jednak kwiatów nam nie kupuja tylko robia mydlane oczka i mysla ze juz jest git

bo to chłopy są tą wrażliwą stroną związku i nie są w stanie znieść widoku swojej smutnej ukochanej ! :twisted:

Aneta - Sob 06 Lis, 2010

od razu wiedziałam jak będziecie marudzić :D
suchy693 - Sob 06 Lis, 2010

Rotten82 napisał/a:
suchy693 napisał/a:
a tak na marginesie dlaczego nasze panie jak cos przeskrobia to jednak kwiatów nam nie kupuja tylko robia mydlane oczka i mysla ze juz jest git

bo to chłopy są tą wrażliwą stroną związku i nie są w stanie znieść widoku swojej smutnej ukochanej ! :twisted:
JJEjku co na to powiedza/napisza feministki ROTTEN doigrasz się :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Rotten82 - Sob 06 Lis, 2010

suchy693 napisał/a:
Rotten82 napisał/a:
suchy693 napisał/a:
a tak na marginesie dlaczego nasze panie jak cos przeskrobia to jednak kwiatów nam nie kupuja tylko robia mydlane oczka i mysla ze juz jest git

bo to chłopy są tą wrażliwą stroną związku i nie są w stanie znieść widoku swojej smutnej ukochanej ! :twisted:
JJEjku co na to powiedza/napisza feministki ROTTEN doigrasz się :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

mój bojsbend debiutował pod nazwą Baby Do Garów. jak po tym nie zawisłem to chyba coś jest nie tak ;]

suchy693 - Sob 06 Lis, 2010

Zalezy czy publika składała sie z 55% fanów czy fanek ,być może twój urok osobisty odbierał im rozum i nie zawisłes :mrgreen: :razz:
Rotten82 - Sob 06 Lis, 2010

zasłoniłem się perkusją, a nasz frontman ukrywa się teraz w holandii xD
Mecenas - Sob 06 Lis, 2010

suchy egzakli, urocza minka, oczy jak u kota ze szreka i wszytsko ma byc w porządku, a jak facet cos przeskrobie to kurwa nie ma wybacz :glupek:
Zigi - Sob 06 Lis, 2010

lepsze jest przekrecanie winy tak że to niby facet przeskrobał a nie dziewczyna
suchy693 - Sob 06 Lis, 2010

Zigi napisał/a:
lepsze jest przekrecanie winy tak że to niby facet przeskrobał a nie dziewczyna
no tak bo my mamy zawsze jeden problem MY KOCHAMY SWOJE KRÓLOWE i one zawsze znajda jakis słaby punkt u faceta .PS ciekawe jak maja GEJE jak sie pokłócą !!!!????
Rotten82 - Sob 06 Lis, 2010

pewnie siadają każdy w swoim kącie i płaczą
Pyszalek - Sob 06 Lis, 2010

kobiety są wylewne a faceci ważą słowa dlatego kobietom kwiaty nie wystarczą bo i tak marudzą aż im przejdzie
po co ten płacz kobieto .....

michał ze wsi 2 - Sob 06 Lis, 2010

suchy693 napisał/a:
PS ciekawe jak maja GEJE jak sie pokłócą !!!!????


Idą do kąta se strzepać :lol: .

BadMotherfucker - Sob 06 Lis, 2010

Przez wiele lat mojego związku miałem jedynie 2 sytuacje w których musiałem przepraszać i użyłem w tym celu swojego głosu oraz rąk żeby przytulić ukochaną
Poza tym podejście o którym mówisz jest conajmniej chore :zdziwienie:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group