PUNK FORUM
Forum Punkowe

Inne - Die Antwoord - Kurwa mać na openera pojadę

BadMotherfucker - Śro 10 Lis, 2010

Wydaje mi się że to czego można posłuchać rekompensuje z nadwyżką bufonowatych słuchaczy - jestem dla muzyki, traktuję ich jak wodę zajęty swoimi znajomymi i zabawą
Nie wchodzimy sobie w drogę - jest spoko

ko0niu - Śro 10 Lis, 2010

Jak bym miał wyjebać 3 i pół stówy na sam wjazd i namiot plus jeszcze browar i jedzenie to ja dziękuję, nie jadę.
BadMotherfucker - Śro 10 Lis, 2010

Dlatego byłem tylko 2 razy :oops: :dupa:
Aneta - Sob 13 Lis, 2010

ale mi tu off top zrobiliście :bejzbol:
hasan_makabra - Nie 14 Lis, 2010

Dobra, jesli kolezanka sobie zyczy. Po przesluchaniu kilku produkcji tej grupy, moje uczucia zawiera jeden filmik (znany pewnie)..

http://www.youtube.com/watch?v=o5G1vG_QT7U

Te cale Die Antwoord nie moge nazwac gownem czy syfem. Tak mozna by bylo nazwac Dode, Kaje Paschalska czy nowa, rozowa jak swinka, Chylinska. To nie dosyc ze nie trafia calkowicie w moje gusta artystyczne ja przyklady wymienione powyzej to ja tego poprostu nie rozumiem. Kiedys punk szokowal i prowadzil ludzi do zaklopotania. Dzis szokuje cos takiego wlasnie. 100% bardziej niz dzisiejszy punk w skali schoking'u.

100% Hate - Nie 14 Lis, 2010

hasan_makabra napisał/a:
Dzis szokuje cos takiego wlasnie.

Co twoim zdaniem jest szokującego w tej kapeli? To, że koleś brzmi jak tania podróba Eminema? Czy może głos tej laski, która brzmi jakby ją wycięli ze smurfnych hitów?

hasan_makabra - Wto 16 Lis, 2010

100% Hate- jezeli poswieciles uwage jednemu jedynemu kawalkowi to ok, takie wnioski wysnuwasz..

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group