PUNK FORUM
Forum Punkowe

Polityka - DLACZEGO PROMUJE SIE GŁUPOLI W TV/TVN/POLSAT ?????

hogata - Śro 20 Paź, 2010

a no tak.moja mama sama nic nie robi prawie poza oglądaniem seriali itp od rana do nocy :/ i uważa,że to bardzo mądre i uczy życia itp :hmm: a jak kolega wziął rolę w m jak pojeby tylko dlatego,że za jeden odcinek dostaje tyle ile za pół roku roboty w teatrze a musi jakos przeżyć,moja mama poznawszy go zawołała mnie z wielką ekscytacją i stwierdziła"to ten twój kolega,nie? ale fajnie,nareszcie gra w czymś porządnym " :crazy: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: to mnie zdemotywowało.jego też. może to ta emerytura robi takie rzeczy z ludźmi?
Mecenas - Śro 20 Paź, 2010

Cytat:
uważa,że to bardzo mądre i uczy życia i

hehe, jak ostatnio miałem kłopoty sercowe, to matka kazał mi ogladac seriale i brac przykłąd jak rozmawiac z dziewczynami :rotfl:

michał ze wsi 2 - Śro 20 Paź, 2010

A mnie kusi żeby sobie kupić telewizor już nawet przejrzałem ogłoszenia i wstępnie wybrałem.
http://allegro.pl/2-zabyt...1279273539.html

michał ze wsi 2 - Śro 20 Paź, 2010

Tylko huj wie czy będą odbierać :zdziwienie: ,bo po co mi gówno co nie będę mógł oglądać.
zachariasz - Śro 20 Paź, 2010

Według mnie to gówno, nawet jak będą odbierać.
suchy693 - Śro 20 Paź, 2010

Mozesz sobie akwarium zrobic jedynie :mrgreen: :mrgreen: :ziew:
zachariasz - Śro 20 Paź, 2010

Mi to się one od razu kojarzą z paluszkami w szklance :razz:
Foxy 68 - Czw 21 Paź, 2010

ko0niu napisał/a:
cartoon network bez "jam łasica" "Krowa i kurczak" "Johny Bravo" mogą sobie w dupę wsadzić.
heroina napisał/a:
i laboratorium dextera koniecznie. miszcz

i te "Dwa głupie psy", "złap gołębia" i "dom dla zmyślonych przyjaciol pani foster"!

dokładnie! niech wypierdalają i tyle!


suchy693 napisał/a:
Mozesz sobie akwarium zrobic jedynie

Jeszcze nocnik dało by rade.

ko0niu - Czw 21 Paź, 2010

jak ja mogłem zapomnieć o 2 głupich psach!!?? ta bajka jest kultowa dla mnie. Wielki pościg za gołębiem też wypas, gdzie się podziały te stare dobre kreskówki, które tak naprawdę powinny być tylko dla dorosłych momentami? :old:

Ps: dziękuje drogie bravo, czytanie tego tematu wczoraj wieczorem zainspirowało mnie do wymyślenia tematu dyskusji który musiałem przygotować na dzisiejsze zajęcia

heroina - Czw 21 Paź, 2010

takie telewizory jak michał wyszukał to zajebista sprawa, albo na akwarium, albo jako wielka ramka na zdjęcia. zajebiste.



koniu, nie ciesz się, że masz temat, bo jak spytasz dzieci o to co oglądają w tv to 90%z tego to będzie hanamontana. ej, co teraz oglądają chłopcy?

czaka - Czw 21 Paź, 2010

Po prostu ludzie czegos takiego oczekują, a media to puszczają.
hogata - Czw 21 Paź, 2010

heroina napisał/a:
ej, co teraz oglądają chłopcy?
chyba też hanymontany :/ nadchodzi era emo chłopczyków :punk:
michał ze wsi 2 - Czw 21 Paź, 2010

heroina napisał/a:
takie telewizory jak michał wyszukał to zajebista sprawa, albo na akwarium, albo jako wielka ramka na zdjęcia


W porządku,ja rozumiem że można telewizory na coś poprzerabiać ale ja na prawdę chciałbym oglądać w nich program.Moje podejście do TV jest podobne jak wyżej u reszty,w ogóle do kina tak samo, nie ma filmu żebym nie zasnął w połowie.Niestety,goście którzy do nas przychodzą już tacy nie są,imieniny,urodziny czy inne uroczystości rodzinne bardzo często polegają na oglądaniu telewizora co mnie irytuje.No cóż pank nauczył mnie tolerancji,dlatego muszę uszanować "widzi mi się" innych temu telewizor będą oglądać ale nic w nim nie widzieć. :lol:

Foxy 68 - Czw 21 Paź, 2010

ko0niu napisał/a:
gdzie się podziały te stare dobre kreskówki, które tak naprawdę powinny być tylko dla dorosłych momentami?

no bez kitu,sporo momentów byłoby teraz osądzonych jako nie dla dzieci.

ko0niu - Czw 21 Paź, 2010

cała seria "Cow and chicken" nie nadaje się w moim mniemaniu dla dzieci. Dobrze psychodeliczna bajka to "Chojrak - tchórzliwy pies" bolała mnie głowa jak to oglądałem.
Foxy 68 - Czw 21 Paź, 2010

Chojrak też był mega! Sam wsobie dobrze porąbany,ale głowa to raczej od tych kolorów boleć mogła niż od treści. Dziadek zaplutek :lol:
ko0niu - Pią 22 Paź, 2010

treści też czasem były w chojraku nie do końca teges.
Foxy 68 - Pią 22 Paź, 2010

e tam, zwykła fikcja ;)
heroina - Pią 22 Paź, 2010

mnie w chojraku wkurwiało, że miał dziurawe zęby. to skreślało tę bajkę.
pamiętam taki odcinek o morderczych bakłażanach z kosmosu.


dżonego brawo uwielbiał oglądać z nami ojciec, jak sobie niedawno obejrzałam kilka odcinków to dochodzę do wniosku, że to była kreskówka dla niego, a nie dla jego ówcześnie w wieku wczesnopodstawówkowym córek :lol:

Wisienka - Sob 23 Paź, 2010

Jak na mój gust to większość dobrych bajek jest robiona pod dorosłych ludzi. No, nie licząc tam jakiś winx srinx czy innych tego typu gówien.
ko0niu - Sob 23 Paź, 2010

disney przemycal antysemickie tresci w swoich niewinnych kreskówkach
MRW - Sob 23 Paź, 2010

Cytat:
disney przemycal antysemickie tresci w swoich niewinnych kreskówkach






nawet tapeta jest w swasty :>

ko0niu - Sob 23 Paź, 2010

Ta bajeczka akurat była 100% American antinazi propaganda z tego co pamiętam.
czaka - Nie 24 Paź, 2010

ko0niu napisał/a:
Ta bajeczka akurat była 100% American antinazi propaganda z tego co pamiętam.
Nie zmienia to faktu,że podobno walt Disney był niezłym skurwysynem. Należał do jakiś faszystowskich organizacji,wyrzucał swoich pracowników jeśli oni lub ich krewni mieli lewicowe czy liberalne poglądy. A po Wojnie pracował dla służb i donosił na ludzi których podejrzewał o sympatie dla komunistów.
ko0niu - Nie 24 Paź, 2010

akurat w tępieniu komuchów nie widzę nic zdrożnego.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group