PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - Kto jeszcze koncertuje??

SantaClaus - Czw 30 Wrz, 2010
Temat postu: Kto jeszcze koncertuje??
Nie wiedzialem gdzie taki temat umiescic....

Jak juz kiedys wspominalem w temacie pank roka "siedze" jakis ponad rok moze(nie dluzej niz 2 lata)

Bylem zaledwie na 2 koncertach(w najblizszym czasie mam zamiar wybrac sie na 2 kolejne :D )
Ma ktos jakies informacje,ktore kapele(z Polski) jeszcze koncertuja??

Chodzi mi o to czy moglbym jeszcze dorwac jakies kapele,ktore zaczynaly swoja przygode dosyc wczesnie ;)

MRW - Czw 30 Wrz, 2010

SantaClaus napisał/a:
Chodzi mi o to czy moglbym jeszcze dorwac jakies kapele,ktore zaczynaly swoja przygode dosyc wczesnie





:>

SantaClaus - Czw 30 Wrz, 2010

ohhh
suchy693 - Czw 30 Wrz, 2010

REJESTRACJA,WC,BIKINI,ANALOGS,BULBULATORS,SEX BOMBA,DEZERTER,KOBRANOCKA,DE PRESS,ABBADON,THE BILL,STRAJK.....i wiele innych kapel takze jak zauwazysz koncerto to idz moze tez bedie fajnie jak w latach 80 :mrgreen:
Marchin - Czw 30 Wrz, 2010

Włochaty! :punk:

Zależy co znaczy "wcześnie". :razz:

sHo - Pią 01 Paź, 2010
Temat postu: Re: Kto jeszcze koncertuje??
SantaClaus napisał/a:
Ma ktos jakies informacje,ktore kapele(z Polski) jeszcze koncertuja??


Czytać dział z koncertami np na tym forum ? :wall:

Stanzberg - Pią 01 Paź, 2010

Cytat:
REJESTRACJA,WC,BIKINI,ANALOGS,BULBULATORS,SEX BOMBA,DEZERTER,KOBRANOCKA,DE PRESS,ABBADON,THE BILL,STRAJK.....i wiele innych kapel takze jak zauwazysz koncerto to idz moze tez bedie fajnie jak w latach 80 :mrgreen:


Bulbulatorsi zagrali swój pierwszy koncert w poł. lat 90., więc nie wiem czy to taka strasznie stara kapela.. ;-) To samo Analogs i Włochaty.
Najlepsze kapele z lat 80. które wciąż grają (i dają radę), to: Po Prostu, Sex Bomba, Dezerter, Armia, Kryzys, Cela nr 3 i może jeszcze Zielone Żabki.

Marchin - Pią 01 Paź, 2010

Stanzberg napisał/a:
To samo (...) Włochaty.


No to akurat bzdura.

Strona włochatego napisał/a:
1 maja 1987, Szczecin - pierwszy koncert.

szymon - Pią 01 Paź, 2010

Ja do tej listy dodałbym jeszcze Psy Wojny,Fort BS,Sedes,Defekt Muzgó,Para Wino,Bunkier,Farben Lehre,Kolaboranci,Alians,Profanacja,Karcer czy istniejące już z 18 lat Blade Loki.

Ktoś napisał o Strajku kapela ostatni raz zagrała w maju 2009 roku i na razie zawiesiła działalność.

Prawie każda z wymienionych przeze mnie kapel (oprócz FL) gra sporadycznie i by zobaczyć jak grają trzeba niekiedy przejechać pół Polski.....wystarczy obadać myspace danej kapeli tewentualnie polecam wpisać w google nazwę kapeli plus po spacji last fm a następnie odnośnik wydarzenia.

zachariasz - Sob 02 Paź, 2010

To Kryzys jeszcze gra ?! :shock: Jak im wychodzi? Dużo grają koncertów?
suchy693 - Sob 02 Paź, 2010

Ano gra na koncertach nawet gites i wydałi płyte :bananik: ale nędza straszna takze lepiej miec ich kasete
Stanzberg - Nie 03 Paź, 2010

Marchin napisał/a:
Stanzberg napisał/a:
To samo (...) Włochaty.


No to akurat bzdura.

Strona włochatego napisał/a:
1 maja 1987, Szczecin - pierwszy koncert.
Taa jest, ale przecież oni wypłynęli na początku lat 90. Ja nikomu nie bronię uważać ich za klasykę, ale przy Dezerterze i Kryzysie to niestety dyrektor WP wypada blado. :bananik: :glupek:
Marchin - Nie 03 Paź, 2010

Tyle że wypłyniecie na początku lat 90 to nie to samo co zagranie 1 koncertu w ich połowie i na pewno nie ten sam czas co analogs. ;-)

Tylko tyle! :mrgreen:

Stanzberg - Pon 04 Paź, 2010

Dobra, poddaję się, wywnioskowałem, że chodzi o stare (w domyśle – lata 80) polskie kapele, które wciąż grają. :razz:
Biały - Pon 04 Paź, 2010

zachariasz napisał/a:
To Kryzys jeszcze gra ?! :shock: Jak im wychodzi? Dużo grają koncertów?


Teraz promują płytę "Kryzys Komunizmu" i grają traskę pod tym szyldem. Kiedyś byłem na gigu, gdzie Brylu grał numery kryzysu sam, ale teraz to działa jak normalny zespół. Zastanawiam się czy nie wybrać się na gig za niedługo, ale cena trochę odstrasza - z tego co pamiętam, to 35 pln. Więc albo Kryzys, albo Toten Hosen jutro... Albo cztery dychy w kieszeni ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group