PUNK FORUM
Forum Punkowe

Kapele z zagranicy - NOmeansNO

zachariasz - Czw 23 Wrz, 2010
Temat postu: NOmeansNO
Ciekawie grają... Jak dla mnie bardzo dobrze. Jaki jest wasz werdykt ? :smile:
ameb-x - Czw 23 Wrz, 2010

jestem na tak!
kubarockman - Czw 23 Wrz, 2010

"oh no, bruno! oh no, bruno!" - to jest to?
ameb-x - Pią 24 Wrz, 2010

tak
Mecenas - Pią 24 Wrz, 2010

cięzka muza, wole prosty, surowy oi
Stanzberg - Pią 24 Wrz, 2010

Zbyt trudne jak dla mnie.
Jestem prostakiem, a to jest muzyka dla intelektelektów (no dobra, sprawdzalem NoMeansNo w czasach, kiedy szczytem finezji była dla mnie Silna Wola).

electropunk - Pią 24 Wrz, 2010

Bylem kiedyś na koncercie NomeansNo i uważam iż byl to jeden z najlepszych koncertów na jakich bylem. Jako support występowal zupelnie mi nieznany wtedy Something like elvis. Zaskoczyli mnie tak pozytywnie, że nawet kasete kupilem. Takich koncertów się nie zapomina.
Wydaje mi się że NomeanasNo byl dosyć popularny w polsce gdyż z tego co pamiętam sala byla pelna a byl to klub 38 (teraz studio) w krk.

janek_janusz - Sob 25 Wrz, 2010

O czym tu sie rozpisywać? Ci goście na koncercie to esencja sceny punk. To energia jakiej sie spodziewasz i która cie jednocześnie zaskakuje. Moge tylko dodać tyle, że swoje supporty wybierają wyjątkowo celnie przez co cały wieczór zyskuje charakter szamańskiego rytuału.
Do takich wieczorów można smiało zaliczyć koncert w Krakowie gdzies '93 lub '94 gdzie przed NMN grała Inkwizycja. Do tej pory mam jeden ich winyl "Sex Mad".
http://www.youtube.com/watch?v=X9cWWW96L8U

suchy693 - Sob 25 Wrz, 2010

Lubie,lubię,lubię zwłaszcza :cool: :old:
BadMotherfucker - Pon 27 Wrz, 2010

Zajebista kapela - granie momentami mocno techniczne, ale jednocześnie o surowym brzmieniu. Ciekawy motyw że w niektórych kawałkach gra jedynie perkusja z basem i dołącza do tego wokal - 2 instrumenty a pałer jakby ich tam 10ciu na scenie było
http://www.youtube.com/wa...feature=related

Ogień z dupy, miód na uszy :!:

ko0niu - Wto 28 Wrz, 2010

nie lubię :hmm:
zachariasz - Wto 28 Wrz, 2010

Nie lubię żadnej płyty z Biafrą poza DK :/ Pewnie szkoda mi że się rozpadli... :hmm:
suchy693 - Wto 28 Wrz, 2010

zachariasz napisał/a:
Nie lubię żadnej płyty z Biafrą poza DK :/ Pewnie szkoda mi że się rozpadli... :hmm:
No nie przesadzaj DOA/LARD/NOMEANSNO/MOJO NIXON daja rade takze ostatnia jest kurewsko dobra :old: Nie ma co sie tu rozczulac facet cały czas robi swoje i dopierdala politykom :punk:
zachariasz - Wto 28 Wrz, 2010

Jak go zobaczyłem na Youtube, Wyglądającego jak Świnia z McDonalda to mi przypominał stereotyp Amerykanina :hmm:

A tak pozatym to zajebiście że mimo latek nie stracił swoich idei itd. tylko tak jakoś jak go widzę to chciał bym mu powiedzieć : "weź daj sobie spokój, to nie jest już śmieszne" :eeek: :/

Ale możliwe że to przez to że jestem pojebany :lol:

janek_janusz - Wto 28 Wrz, 2010

zachariasz napisał/a:
Jak go zobaczyłem na Youtube, Wyglądającego jak Świnia z McDonalda to mi przypominał stereotyp Amerykanina :hmm:

A tak pozatym to zajebiście że mimo latek nie stracił swoich idei itd. tylko tak jakoś jak go widzę to chciał bym mu powiedzieć : "weź daj sobie spokój, to nie jest już śmieszne" :eeek: :/

Ale możliwe że to przez to że jestem pojebany :lol:

piszesz o j.b. czy o nmn?

ko0niu - Śro 29 Wrz, 2010

Pewnie o biafrze
suchy693 - Śro 29 Wrz, 2010

No troszku mu się przytyło :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group