PUNK FORUM
Forum Punkowe

NEWSY - "Oooo!" - nowy signiel Dr. Hackenbusha

Nikodem15 is back! - Nie 19 Wrz, 2010
Temat postu: "Oooo!" - nowy signiel Dr. Hackenbusha
Ladies and Gentlemen,

w imieniu Zmory informuję, że do stacji radiowych trafił już pierwszy z planowanych dwóch singli promujących nadchodzącą płytę Dr. Hackenbusha. Utwór zatytułowany „Oooo!” był już grany na kilku koncertach a jego studyjna wersja miała swoją premierę w radiowej Jedynce. Singiel doszedł do 3 miejsca na liście przebojów Radia Kaszebe.

okładka:


W nagraniu uczestniczyli:
Andrzej „Zmora” Rdułtowski – śpiew, gitary, muzyka, słowa
Jacek Jankowski - bas
Aleksander Szmidt - perkusja

Realizacja nagrania: Igor Budaj, Studio Ariola
Projekt okładki: Maja Kuta

Jak widać, singiel jest sygnowany nazwą i logiem „cenzuralnego” Dr. Hackenbusha, jednak na płycie znajdą się również wulgarne piosenki. Jak stwierdził Zmora, w momencie wznowienia działalności koncertowej w pełnym „zespołowym” składzie podkreślanie różnicy między Doktorem pisanym przez U i przez A przestało mieć sens.

A teraz najważniejsze, czyli „Oooo!” do ściągnięcia! (mp3 160 kbps)

http://www.megaupload.com/?d=G1QJDD9C
lub
http://rapidshare.com/fil...el_radiowy_.mp3

Rotten82 - Pon 20 Wrz, 2010

CO TO KURWA MA BYĆ?!?!?!?!?!?! :o
jeśli te kawałki to żart, to bardzo słaby

Nikodem15 is back! - Pon 20 Wrz, 2010

To jeden kawałek na dwóch serwerach. :P A dlaczego niby żart?
janek_janusz - Pon 20 Wrz, 2010

pewnie o to chodzi że nie ten dział ;)
Stanzberg - Wto 21 Wrz, 2010

Pewnie chodzi o to, jak oni teraz grają. :> Nie sprawdzam nawet.
BadMotherfucker - Wto 21 Wrz, 2010

Spróbowałem - zeżygałem się, usunęłem i chcę jak najszybciej zapomnieć tą traumę :ziew:
Marchin - Czw 23 Wrz, 2010

Takie nijakie.
Kaczma - Czw 23 Wrz, 2010

smutno mi boze
Stanzberg - Czw 23 Wrz, 2010

Jeśli tak, to jednak ściągnę sprawdzić, czy rzeczywiście jest jakaś analogia między Hackenbushem a Słowackim.
Kaczma - Czw 23 Wrz, 2010

analogii nie ma ale jest mi podobnie przykro
Rotten82 - Czw 23 Wrz, 2010

Nikodem15 is back! napisał/a:
To jeden kawałek na dwóch serwerach. :P A dlaczego niby żart?

chodziło mi o żałosny poziom tych nagrań. kurwa jakby to nagrało myslovitz to bym powiedział, że spoko, a jako, że jestem fanem Dr.H to dla mnie jest to kpina i gówno

Nikodem15 is back! - Czw 23 Wrz, 2010

A znasz płyty "Jabole", "Betoman", "Zmora", "Minione dni" i "Greatest hits"?
suchy693 - Czw 23 Wrz, 2010

przesłuchałem - HUJOWE :strach: :strach: :strach: :strach: :strach: :strach: :strach:
Stanzberg - Pią 24 Wrz, 2010

Może jestem żałosnym fanem chujowej muzyki, ale ten numer naprawdę mi się podoba.
Z tym, że to jest półka "polski rock", obok Perfectu, Lady Panku, Lombardu itd.

Nikodem15 is back! - Sob 25 Wrz, 2010

Stan - piona. :) Cenzuralna część twórczości Zmory jak najbardziej do polskiego rocka się zalicza. A na nowej płycie będą i bluzgi i ładniejsze kawałki, bo Zmora ma już dość zamieszania z rozdzielaniem repertuaru wg pisowni nazwy. Tym bardziej, że grają z nim dawni muzycy "grzecznego" Hackenbusha a tymczasem na koncertach przeważa bluzgany repertuar, jako bardziej rozpoznawany i "kultowy".
Stanzberg - Nie 26 Wrz, 2010

Jeśli tylko tekstowo będzie to wysoki poziom, płyta może mi się spodobać.
Biały - Nie 26 Wrz, 2010

eee... nie lubię.
Old Crewman - Nie 26 Wrz, 2010

Poniekąd Zmorę rozumiem, że nie chce być do końca życia w szufladce z bluzganymi kowerami, ale takie rockowe pitu-pitu skazuje go na niebyt. Jest za dużo podobnych kapel, a teksty wybitne nie są. Mus im wrócić do chujów i kurew.
MRW - Nie 26 Wrz, 2010

muszę przyznać rację. przecież widać to było na koncertach. publika domagająca się starych numerów i wygwizdująca repertuar "bezmięsny".
Biały - Nie 26 Wrz, 2010

no słuchacze inteligenckiego rocka chyba nie chodzą na ich gigi ;)
MRW - Nie 26 Wrz, 2010

oczywiście, że nie. przecież od początku było wiadomo że chodzi o przyciągnięcie gówniarzy. w tym miał chyba pomóc figurski
Nikodem15 is back! - Nie 26 Wrz, 2010

Figurski to chyba bardzo się chciał lansować na tych koncertach, w sumie to w jego audycji po raz pierwszy padła informacja, że Zmora wznawia działalność koncertową. Na szczęście nie jeździ za nimi na każdy gig, bo i ja bym go wygwizdywał.

Na dniach zapodam drugiego singla.

Stanzberg - Pon 27 Wrz, 2010

Cytat:
repertuar "bezmięsny".
:lol:
Może zaczną grać na Dniach Ziemi te numery. :grin:

MRW - Pon 27 Wrz, 2010

cytat z samego Rdułtowskiego
Nikodem15 is back! - Pon 27 Wrz, 2010

Oto druga zapowiedź nowej płyty Dr. Hackenbusha - singiel z tytułową piosenką "...bless Ameryka".



Utwór do pobrania (mp3 160 kbps):

http://www.megaupload.com/?d=0JQIKYJ5


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group