PUNK FORUM
Forum Punkowe

Punk - narkotyki (a punk)

Konan - Pią 06 Kwi, 2012

bladaczka napisał/a:
rozkminiasz świat, im bardziej go rozkminiasz tym bardziej się wkurwiasz, im bardziej się wkurwiasz tym więcej ćpasz


jestem na etapie wkurwienia :strach:

plodniak - Czw 12 Kwi, 2012

Byłem i na jednym,drugim i trzecim etapie a teraz jest zajebiście. Wizyty u psychologa zrobiły swoje.. Głupie powroty ze złej jazdy na psychodelikach :wall:

nie ćpam trzy miesiące prawie i współczuje wszystkim,którzy będą przez to przechodzić.. No ale i tak nikomu nie przetłumaczysz,dopóki nie przeżyje tego na własnej skórze..

Mecenas - Nie 06 Maj, 2012

lekiem na wieczne wkurwienie jest:
http://youtu.be/mF4FMF99cb0

Hell - Nie 10 Mar, 2013

Tak jak powiedział BadMotherfucker -
Cytat:
wszystko dla ludzi jeśli zna się umiar i specyfik który ma się zamiar zarzyć
.
Ludzie się trzymają głupich stereotypów "jedziesz na fecie a za miesiąc co? W żyłę będziesz dawał?" Na fecie jadę od roku OKAZYJNIE. W ogóle nie czuję potrzeby brania, zresztą ostatnio brało się w Sylwestra. :geek:
To samo z trawką, tylko że jej nie nazwałbym narkotykiem. Wszystko jest dla ludzi, ale z umiarem.

BiteItYouScum - Śro 28 Maj, 2014

Jak ja nie lubię hardline debili, którzy moralizują na temat dragów i alko. Pierdolą takie same androny jak jakiś nawiedzony, świętojebliwy eunuch w koloratce. Rozumiem "straight edge", że świadomie rezygnują z używek i nie popadają w faszyzm na tym punkcie. Zabranianie dragów jest debilne, bo każdy zakaz tworzy nowe podziemie. Ludzie ćpają po kryjomu, a producenci oczojebnych torebek z "substancją do kolekcjonowania" i mafia harcują radośnie jak muchy na srace i rozrzedzają prochy czy zioło jakimś gównem, które ryje organizm bardziej niż sam narkotyk. Państwo wypierdala miliardy na walkę z wiatrakami i ściga palących jak przestępców. Widzicie w tym jakiś sens? Bo ja nie. Uważam, że ludzi nie powinno się krępować zakazami tylko edukować, tłumaczyć racjonalnie jakie są skutki uzależnień. No ale jak my w tym cebulandzie narodowo-katolickim zamiast edukacji społecznej mamy religię, gdzie szczeniaki się zastanawiają nad chodzeniem Jezusa po wodzie, albo co to jest wniebowzięcie i wniebowstąpienie to nie ma się co dziwić zdebilnieniu społeczeństwa. :crazy:

Edukacja z prawdziwego zdarzenia rozwiązuje wiele problemów społecznych. Niestety w Polsce konserwy zatęchłe wypłaszczają swoje dupska w sejmie i pierdolą kocopały, po czym radośnie biegną do sejmowego bufetu (szuje, ja to nie mogę sobie łyknąć w robocie) i nakurwiają się jak bura suka.

:old: PREACH!!!

ZŁY PUNKS - Czw 29 Maj, 2014


BiteItYouScum - Czw 29 Maj, 2014

Wyszukane jak krzyż na cmentarzu. :crazy:
ZŁY PUNKS - Czw 29 Maj, 2014

BiteItYouScum napisał/a:
Wyszukane jak krzyż na cmentarzu. :crazy:
spierdalaj :dupa:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group