PUNK FORUM
Forum Punkowe

NEWSY - R.I.P. Damrockers?

Zwierz@k - Pią 18 Cze, 2010
Temat postu: R.I.P. Damrockers?
z majpejsa kapeli:
Cytat:
Po sześciu latach grania, całej masie koncertów, demówce i dwóch płytach zespól the Damrockers przechodzi do przeszłości. Poważanie, prestiż i ogromne zyski jakich dostarczyły nam nasze dotychczasowe osiągnięcia przekonały nas o słuszności tej decyzji. Dziękujemy wszystkim, którzy słuchali naszej muzyki, pomogli nam ją promować i pojawiali się na koncertach.


WTF?? :eeek: :-| :-| :-|

PepsiPL - Pią 18 Cze, 2010

Czytałem podobny wątek na konserwach.. Cholera ich wie o co chodzi Damrokom.. Szkoda, bo wydałem na nich kasę a koncertu nie widziałem :/
ko0niu - Pią 18 Cze, 2010

co jest kurwa?! :shock:
Najpierw Bilety teraz Damrocki...cholera

wawrzon - Pią 18 Cze, 2010

Chujowo, raz miałem okazję słuchać a płytki są gigant, na pocieszenie dodam że Pilsi się reaktywowali więc jest 1:1 :)
Misikuta - Czw 24 Cze, 2010

:-|

byłem na jednym gigu i chłopaki pozytywnie napierdalali :bananik:

Stanzberg - Pon 28 Cze, 2010

Widziałem kilkanaście razy na żywo, zawsze było z pizdą. Czy to dla 5 osób podrygujących pod sceną w stołecznej tanzbudzie No Mercy, czy dla nieprzebranych tłumów na Warhead. Demo nie słyszalem, za to obie płyty są dla mnie klasyką polskiego 77 w XXI w.

Najnowsze ploty głoszą, że Damrocki zagrają jeszcze jeden gig, mam nadzieję, że to się potwierdzi. :bananik:
Będzie mi bardzo brakowało tego bandu, ale wiem, że jego członkowie zaraz założą nowe, też zajebiste zespoły. :faja:

Mecenas - Pon 28 Cze, 2010

będzie stypa??? :geek:
ko0niu - Pon 28 Cze, 2010

oby w wakacje, to się jakoś podjedzie nawet gdzieś na kaszuby :old:
Foxy 68 - Wto 29 Cze, 2010

w wakacje i w legionowie :grin:
Stanzberg - Wto 29 Cze, 2010

Plota głosi, że chodzi o występ przed dziewiątkami. :cool:
Mecenas - Wto 29 Cze, 2010

no to lipton, bo nie zapowiada sie żebym był w kraju wtedy :/
ko0niu - Wto 29 Cze, 2010

obawiam się że będę im torgau. Tu zaczynają się dylematy bo jest dobra ustawka cock sparrer vs. 999 bad CO. vs. stypka Damrocków

W dodatku finansowe aspekty nieporównywalne. :lol:
ACZKOLWIEK! torgau zapowiada się towarzysko miodnie!

Stanzberg - Wto 29 Cze, 2010

Na razie info o ost. występie Damrocków przed 999 jest niepotwierdzone, i z drugiej ręki, więc może bez tej podniety! :lol:
wawrzon - Wto 29 Cze, 2010

Towarzysko jak ? kto planuje jechać jeszcze na niemce ?
ko0niu - Wto 29 Cze, 2010

z tego ci mi świta to Guj z Anką chcieli jechać, jak się na business widziałem z Kokosem to też mówił że będzie śmigał, pewnie MS, ty z Adą? Nie mam pojęcia czy ktoś z krk jedzie bo mnie tam od tygodnia nie ma i się nie pytałem. W czwartek wracam to zrobię wywiad środowiskowy.
Old Crewman - Pią 02 Lip, 2010

Stanzberg napisał/a:
Na razie info o ost. występie Damrocków przed 999 jest niepotwierdzone



Zigi - Sob 03 Lip, 2010

czyli że jednak w Legionowie Damrockers grają. więc ob ecność obowiązkowa.
stępel - Czw 15 Lip, 2010

Kapela jednak nie padła. Skład się zmienił w 2/3.
Rotten82 - Czw 15 Lip, 2010

a w których 2/3 ?
Stanzberg - Czw 15 Lip, 2010

Wiadomo, że Wróbel został.
Reszta to nie wiem, stawiam, że Piguła i Para Wino, oni grają w każdych reaktywacjach. :mrgreen:

Foxy 68 - Czw 15 Lip, 2010

Stanzberg napisał/a:

Reszta to nie wiem, stawiam, że Piguła i Para Wino, oni grają w każdych reaktywacjach.

:roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Stanzberg - Pią 16 Lip, 2010

Dziękuję, wygląda pysznie. :kiss:
ko0niu - Pią 16 Lip, 2010

na pewno z żelatyną wieprzową :twisted:
Stanzberg - Pią 16 Lip, 2010

Raczej z dużą ilością zer i jedynek, jesteśmy w necie. :faja:
Rotten82 - Sob 17 Lip, 2010

Stanzberg napisał/a:
Wiadomo, że Wróbel został.
Reszta to nie wiem, stawiam, że Piguła i Para Wino, oni grają w każdych reaktywacjach. :mrgreen:

ja już wiem wszystko :lol:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group