PUNK FORUM
Forum Punkowe

Sport - MUNDIAL 2010

michał ze wsi 2 - Nie 20 Cze, 2010

Wczoraj następna sława z Afryki-Mkulululu :grin:
hogata - Pon 21 Cze, 2010

http://cia.bzzz.net/wszys...communist_front :misiek:
maliniak - Pon 21 Cze, 2010

po pierwszym akapicie wymieklem :crazy:

PRECZ Z MISTRZOSTWAMI ŚWIATA!
DOŚĆ REPRESJI PAŃSTWA I NACJONALISTYCZNYCH PODZIAŁÓW!
NIECH ŻYJE WALKA LUDU PRZECIW WYZYSKOWI!
:bananik: :bananik: :bananik:

hogata - Pon 21 Cze, 2010

już się tak nie emocjonuj :razz:
ko0niu - Czw 24 Cze, 2010

Właśnie oglądałem meczyk Słowacja:Włochy

3:2 italiańce dostały w pizdę od naszych słowiańskich słowackich braci :cancan: :misiek: :misiek:

Cieszy bo moja awersja do wyżelowanych włoskich pedałów nie zna granic. :misiek: :misiek: :misiek: :misiek:

Dzemu - Czw 24 Cze, 2010

nie ty jeden sie cieszysz! ;) makarony do domu, Hiszpania i Holandia aby jak najwyzej!
Mecenas - Pią 25 Cze, 2010

może i pojebane ale piękne również :geek:
ko0niu - Pią 25 Cze, 2010

myślę że odpowiedź na pytanie "Dlaczego tak się dzieje?" może być taka jak zawsze.



Zigi - Pią 25 Cze, 2010

http://www.youtube.com/watch?v=7B2LPxggvqY
ko0niu - Pią 25 Cze, 2010

:lol: jak dla mnie powinni zakazać wchodzenia z tym gównem na trybuny i by się skończyło. Pierdolneliby goście z fifa szybkie rozporządzenie i w 12 godzin byłoby po sprawie. Właśnie skończyła się najgorsza padlina mundialu Brazylia Portugalia. Tak pedalskiego miziania się po dupach przez 96 jebanych minut to jeszcze nie widziałem. :lol:
Biały - Nie 04 Lip, 2010

niemaszki wygrają, nie ma co... :punk:
Spoko Kumpel - Wto 06 Lip, 2010

Deutschland, Deutschland uber alles! dojcze szwajne jakies szybsze buty maja, graja jak pojebani i wala brame za brama, tylko cos mało u nich prawdziwych aryjczyków, adolf w grobie sie przewraca, chyba nie o to walczył
Dzemu - Śro 07 Lip, 2010

Hamel napisał/a:
Oranje, Oranje, Oranje... ! :jacko:


Dokladnie! Ich Final, ale kto do nich dolaczy? Oby nie Niemcy!

Spoko Kumpel - Czw 08 Lip, 2010

łądnie pojechali z dojczami, kozacki finał sie zapowiada, akurat mam wolne

i tak najwieksza polewka była jak anglia odpadła, najebani angole w barach i pozniej na ulicach wyklinali na tego sędziego co im bramki nie uznal, tak jak kiedys polacy na howarda webba, a następnego dnia poznikały wszystkie angielskie flagi z okien, drzwi i samochodów hehe a w sklepach wyprzedaż koszulek rooneya za 1/4 ceny

suchy693 - Czw 08 Lip, 2010

Pieknie torreadorzy dokopali helmutom wczoraj ,cała mordownia POD RURĄ była za Espanioles i dzieki im za to . :bananik: :bananik: :bananik: :bejzbol:
Spoko Kumpel - Sob 10 Lip, 2010

http://img408.imageshack.us/i/asdd.gif/ haha tak sie bawi Hiszpania
Spoko Kumpel - Nie 11 Lip, 2010

dojcze bez polaków w składzie ograli urugwaj, szkoda tej poprzeczki w doliczonym już czasie, Diego Forlan miszcz
ko0niu - Pon 12 Lip, 2010

bardzo brzydka kopanina, mnóstwo agresji zupelnie niepotrzebnej i dopiero dogrywka to był szybki futbol z pasją. Wynik niezadowalający. Padlina bez bramek :/
Vróbel - Pon 12 Lip, 2010

A jaki niby mial byc mecz o puchar swiata ? Nie stracic bramki to podstawa . Szkoda bo kibicowalem holandi ... :misiek:
Zigi - Pon 12 Lip, 2010

jednych i drugich nie lubie i wiedziałem ze mecz bedzie po chuju i olałem
suchy693 - Śro 14 Lip, 2010

i teraz cisza i spokój.......................................................................zero wrzasków z blokowisk ,konieccccccccccccccccc . :ziew: :rotfl:
Dzemu - Sob 24 Lip, 2010

Szkoda ze Holandia przegrala. Najgorsze jest to ze teraz nie ma co ogladac! Kurwa mac! a juz zone nauczylem ogladac meczow. Ostatnio nawet Lecha ogladala! :rotfl:
Hamel - Wto 27 Lip, 2010

Cytat:
Ostatnio nawet Lecha ogladala! :rotfl:


:cool:

Dzemu - Wto 27 Lip, 2010

Niech sie uczy kobitka pilki! ;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group