PUNK FORUM
Forum Punkowe

Wydarzenia & Demonstracje - "Cała Polska chroni dzieci!"

muttley - Nie 06 Lut, 2011

Czytając temat w wielu postach przejawia się obawa ze dwóch gejów wychowa syna córkę na geja lesbijkę to ja się pytam jakim cudem rodzice hetero wychowali swoje dzieci na homo ? I jeszcze jedno pytanko jak dziecko wychowuje matka i babka to jak to jest rodzina homo czy hetero zwłaszcza ze parę razy podczas swej pracy ( jestem pracownikiem socjalnym) widziałem ze z braku odpowiednich warunków matka z babka spały w jednym łóżku??
bladaczka - Nie 06 Lut, 2011

muttley napisał/a:
Czytając temat w wielu postach przejawia się obawa ze dwóch gejów wychowa syna córkę na geja lesbijkę to ja się pytam jakim cudem rodzice hetero wychowali swoje dzieci na homo ?
dobrze to wykminiłeś ;-) mosz recht jak to u nos godają

ale z tą matką i babka przesadzone, przecież każde dziecko widzi różnicę pomiędzy relacjami mamusi i tatusia a relacjami mamusi i babki ;-)

muttley - Pon 07 Lut, 2011

"ale z tą matką i babka przesadzone, przecież każde dziecko widzi różnicę pomiędzy relacjami mamusi i tatusia a relacjami mamusi i babki "

oczywiście że widzą ale starsze dzieci bo takie 2-3 latki to nie jestem pewien a to właśnie w tym wieku kształtuje się osobowość dziecka chodzi mi o to że homoseksualizmu nie można nauczyć ani nakazać a tym bardziej leczyć


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group