PUNK FORUM
Forum Punkowe

NEWSY - Zmarł Ronnie James Dio

Surmen - Wto 18 Maj, 2010
Temat postu: Zmarł Ronnie James Dio
Konkretnie 16 maja, moim zdaniem jeden z najlepszych wokalistów, miał 68 lat
Zwierz@k - Wto 18 Maj, 2010

pierwsze słysze o ghościu, ale po przewertowaniu wikipedii to chyba nic wspólnego z punkrockiem nie miał.
wawrzon - Wto 18 Maj, 2010

Zwierz@k napisał/a:
pierwsze słysze o ghościu


jak i ja... więc nius mi talala
:misiek:

janek_janusz - Wto 18 Maj, 2010

Słuchałem jednej albo dwóch płyt z jego udziałem. Ale wiadomość powinna sie pojawić w pierwszej kolejności na forum Kata.
Zigi - Śro 19 Maj, 2010

Ja kojarze gościa tylko po tym że śpiewał z plakatu w filmie Tenacious D i kumpel mi wyjaśniał kto to.
Aneta - Śro 19 Maj, 2010

nie wiem kto to
Rotten82 - Śro 19 Maj, 2010

jako, że jestem fanem Tenacious D to i Dio lubiłem ;] najlepszy wokalista black sabbath, solowa kariera też niezła. ojciec mnie katował w dzieciństwie jego twórczością
Surmen - Śro 19 Maj, 2010

Czyli wychodzi na to że tylko nieliczni z tego forum słuchają heavy metalu :evil:
Mecenas - Śro 19 Maj, 2010

a spodziewałeś sie ze wszyscy mu beda swieczki stawiac?? :roll: :eeek:
Surmen - Śro 19 Maj, 2010

Nie, ale to ON wniósł obok Ozziego najwięcej do początków metalu czyt. Black Sabbath
Rotten82 - Śro 19 Maj, 2010

Surmen napisał/a:
Nie, ale to ON wniósł obok Ozziego najwięcej do początków metalu czyt. Black Sabbath

a jak tak to sorry! szacunek!





:lol:

Surmen - Śro 19 Maj, 2010

Nie słuchasz,nie znasz się(?) :eeek: :dupa:
Rotten82 - Śro 19 Maj, 2010

znam zarówno dokonania BS jak i solowe dokonania Dio, ojciec mnie nimi katował jak byłem mały, więc nie zgrywaj super znawcy, bo to, że mi się coś nie podoba to nie znaczy, że się nie znam
Foxy 68 - Śro 19 Maj, 2010

BS z Ronnie'm nie lubie ale jego solowe ze tak powiem plyty są ok. jeśli ktoś interesuje się muzyką a nie kojarzy gościa to ma świeczke ode mnie,niech sobie zapali.
Mecenas - Śro 19 Maj, 2010

Cytat:
jeśli ktoś interesuje się muzyką a nie kojarzy gościa to ma świeczke ode mnie,niech sobie zapali.

dzięki man :bananik:
zawsze chciałem mieć swoją świeczkę :glupek:

Foxy 68 - Śro 19 Maj, 2010

:lol:
Zwierz@k - Śro 19 Maj, 2010


?? :bananik: :bananik: :bananik:

wawrzon - Czw 20 Maj, 2010

Ja też zaczynałem od ksu :)


nazik napisał/a:
Rotten82 napisał/a:
najlepszy wokalista black sabbath,


Ty żeś chyba ochujał :eeek: :green:


i tu się zgadzam.

Rotten82 - Pią 21 Maj, 2010

wawrzon napisał/a:
Ja też zaczynałem od ksu :)


nazik napisał/a:
Rotten82 napisał/a:
najlepszy wokalista black sabbath,


Ty żeś chyba ochujał :eeek: :green:


i tu się zgadzam.

no jak dla mnie to ozzy jest przy dio nikim. ozzy pieje, dio śpiewa. różnica klas, ale myślcie sobie co chcecie.

Surmen - Pią 21 Maj, 2010

mam takie samo zdanie jak rotten
Foxy 68 - Pią 21 Maj, 2010

Czyżu ni chuja. Obydwaj śpiewają i jest to klasa nie do pobicia ale też nie do porównywania.
Biały - Pią 21 Maj, 2010

jak dla mnie - z przewagą dla DIO.
Nikodem15 is back! - Nie 23 Maj, 2010

Obaj panowie byli w Black Sabbath nie do zastąpienia i dla mnie są nie do porównania. Oczywiście pierwsze skojarzenie z BS to głos Ozzyego, utwory z jego udziałem i klimat, jaki wytwarzał swoim głosem i wizerunkiem, ale albumy z Dio są również klasykami i, pomimo innego wokalisty, to tak smao wyznaczniki stylu Black Sabbath. A patrząc na całokształt, czyli karierę solową, wypowiedzi publiczne itp, to plus zdecydowanie dla Dio.

Niech śpiewa w piekle po wsze czasy.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group