PUNK FORUM
Forum Punkowe

Na każdy temat, nic o punku... - Znienawidzone, postkomunistyczne instytucje.

ko0niu - Czw 20 Maj, 2010

Jak byłbyś tym "jopkiem" i chciał kupić sobie kilo ziemniaków, wyjął 20 zł a pani mówi :"Poproszę drobne", mówisz "Nie mam" a pani mówi, "to ja panu tych ziemniaków nie sprzedam" - to oczywiście byś się zakurwił, że szanowna pani nie podjęła inicjatywy i nie poszła rozmienić hajsu drzwi obok. Jak jesteś w kolejce za tym typem co mu nie chcą wydać to naturalnie on jest chujem, bo nie ma drobnych. To SKLEP dba o rozmienione pieniądze, ja wchodzę i zawsze mam mieć możliwość kupienia towaru za złotówki w tym kraju. Mogę kupić wafelka za 79 groszy i zapłacić dwustuzłotówką i kasjer nie ma prawa mi odmówić. Takie jest prawo i chuj.
Chciałbym również zauważyć, że to czy kasjer ma drobne w kasie czy nie to też jest sprawa jego gospodarności i rozgarnięcia. Jak moi rodzice mieli jeszcze sklep, zawsze zostawiało się kasjerom po tyle samo bilonu na początku zmiany. Niektórzy zawsze mieli czym wydawać, a inni notorycznie dzwonili np do mojej mamy, że oni nie mają czym wydawać, bo wydali wszystkie drobne i czy ktoś mógłby podjechać do banku wymienić trochę grubych na bilon.

gooy - Czw 20 Maj, 2010

problem sie rozbija o to, ze jak nie wydadza Ci reszty w warzywniaku i zachowaja jak idioci to pojdziesz do warzywniaka 100m dalej. a na poczcie jak nie wydadza reszty to i tak wrocisz, bo nie masz wyboru
Aneta - Pią 21 Maj, 2010

Mecenas napisał/a:
przeskoczenie barier w postaci takich bab kosztuje mnie sporo zdrowia


zamień się w jedną z nich
życie będzie łatwiejsze


mnie ostatnio ztm wkurwia...
spóźniają się te jebane autobusy
a czasem cieć zamiast buspasem wpierdala się w korek :mad:

heroina - Pią 21 Maj, 2010

bo może musi zmienić pas do skrętu?
Aneta - Pią 21 Maj, 2010

100m wczesniej?
heroina - Pią 21 Maj, 2010

to bezpieczna i całkiem odpowiednia odległość na zmianę pasa. jeszcze nie spotkałam kierowcy, który by nie potrafił prawidłowo obsługiwać drogi.

inna sprawa, ze czasem zdarzają się chamy co potrafią drzwi przed nosem zamknąć...

Aneta - Pią 21 Maj, 2010

to chyba nawet bylo wiecej niz 100 m

tak czy inaczej inne autobusy jechaly dalej bus pasem i +/- 20 m przed skrętem sie wbijaly - i cala reszta po za jednym starym chujem tak robi

gooy - Pią 21 Maj, 2010

Aneta napisał/a:
spóźniają się te jebane autobusy

to juz wole jak sie spozniaja niz jak przyjezdzaja 6 minut za wczesnie

ko0niu - Sob 22 Maj, 2010

to by ci się spodobało u nas ostatnio, autobusy miały przez korki na Alejach Trzech Wieszczy opóźnienie KILKADZIESIĄT minut. MPK oficjalnie przyznawało się do tego na swojej stronie internetowej, TO jest dopiero firma! :bananik: :bananik:
gooy - Sob 22 Maj, 2010

no dobra, ale to przez powódź :P
jak zima wrocław zasypalo i oczywiscie zima zaskoczyla drogowcow, to busy i tramwaje nie mialy absolutnie zadnych rozkladow. mozna bylo wyjsc o ktorejkolwiek godzinie, bo wszystko przyjezdzalo losowo. do tego tez na żywo zmieniano linie i nie bylo pewnosci czym sie dokad dojedzie.

ko0niu - Nie 23 Maj, 2010

u nas też tak było...przyjeżdżał tramwaj a motorniczy przez radio, proszę państwa skręcamy teraz wyjątkowo w prawo. :lol: Ludzie się siebie pytali "a nie wie pan gdzie on teraz skręca? Dojadę tym pod dworzec?" itd. itp. loteria.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group