PUNK FORUM
Forum Punkowe

Koncertowe Archiwum - 10.07.2010 - Ustka - Warhead Festival 3

ko0niu - Pon 26 Kwi, 2010

zaoczni przejebali tydzień zajęć jeśli wypadał im zjazd w związku z czym - sesje mają później. Zaoczni i tak zawsze kończą sesje później od dziennych zauważ.
wawrzon - Pon 26 Kwi, 2010

Po prostu płacę za określoną ilość godzin z danyhc przedmiotów - nie ma kiedy tego odrobić, bo u mnie jak ja nie mam zjazdu to mają inne grupy innych kierunków.
Przyjebali mi prezydencki zjazd 10 lipca, a że będzie to ostatni zjazd - egzaminy.

Foxy 68 - Pon 26 Kwi, 2010

Mnie nie będzie również z tego samego powodu :-|
Stanzberg - Pon 26 Kwi, 2010

Faktycznie, rok temu bilet był tylko po 35, a skład dużo lepszy.
Raczej się przejade, aczkolwiek nie mam już za wiele emocji, bardziej się jaram jakimiś DIY gigami za 5 zł.

Old Crewman - Pon 26 Kwi, 2010

Rok temu za te 35 zł Grabarz wtopił własne 4000 zł. Nie ma sensu tłumaczyć, skoro niektórym nie trafia do bani :)

Jak wypali frekwencyjnie teraz to za rok dwudniowy zestaw z fajnymi bandami z zagranicy. Zobaczymy jak będzie tego lipca...

A co do składu: zawsze ideą Artura (i moją poniekąd) było zrobienie festu przekrojowego przez to co umownie nazywamy PUNK ROCKIEM. Szkoda, że zabrakło HC, byłbym też za crustem (bo czemu nie), los pokaże. Albo nas pokarze :smile:

Zigi - Pon 26 Kwi, 2010

Old Crewman napisał/a:
Szkoda, że zabrakło HC, byłbym też za crustem (bo czemu nie), los pokaże. Albo nas pokarze :smile:

jak zechcecie grindcore to wpadne z ekipą co na burzeniu ścian pracowałem, tego koncertu nikt nie zapomni, przyjedziemy na koszt własny :lol:

wawrzon - Pon 26 Kwi, 2010

krasta to mają na diy i starczy




... przysżłorocznym - dwudniowym

antipop77 - Pon 26 Kwi, 2010

nie bylem jeszcze na Warhedzie, ale zawsze trzymalem kciuki za ta inicjatywe i mam nadzieje, ze w koncu w tym roku sie wybiore.

moim zdaniem to nie teraz jest drogo, tylko w ubieglych latach bylo w chuj tanio! 35 zl to sie czasem placi za koncert w klubie jak graja tylko polskie kapele, wiec bez przesady.

sklad tegoroczny tez moze dupy nie urywa, ale przynajmniej polowe kapel bardzo chetnie zobacze. pierwszy raz w Polsce jest szansa na typowo punkowy festiwal robiony przez ludzi, ktorzy czaja baze, a na netcie niestety glownie narzekanie ciagle...

AlterScena - Pon 26 Kwi, 2010

antipop77 napisał/a:
chetnie zobacze. pierwszy raz w Polsce jest szansa na typowo punkowy festiwal robiony przez ludzi, ktorzy czaja baze


punk rock na 100%

wawrzon - Pon 26 Kwi, 2010

szczerze - nie ma w kraju lepszych festów w pankowym klimacie.
Krastówo-grajdowej napierdalaki na skłocie nie zaliczam do pankowych festiwali - przepraszam.

antipop77 - Pon 26 Kwi, 2010

no to mowie przeca! :grin:
MS - Wto 27 Kwi, 2010

3-dniowa impreza w Czechach wypada zwykle ok. 700 koron, czyli jakies 100 zl. Czy 50 zl za jeden dzien to duzo? Trudno powiedziec. Na dojazd z Wroclawia wydam wiecej, ale chyba warto. Wpadam, jesli nic wyjatkowego sie nie wydarzy.

btw. Chetnym z Wroclawia przypominam o Punk Amoku dzis w Wagonie o 19:30 :!:
(temat w tym samym dziale)

Stanzberg - Wto 27 Kwi, 2010

Cytat:
zawsze ideą Artura (i moją poniekąd) było zrobienie festu przekrojowego przez to co umownie nazywamy PUNK ROCKIEM
To chyba bardziej życzenia, niż fakty. ;-)

edit: wątek o miłości do Poczty i PKP – tutaj : http://forum.punkserwis.o...p=385279#385279

grabarz - Wto 18 Maj, 2010






grabarz - Pią 25 Cze, 2010

W roku przyszłym, aby nie nakladać się DIY Fest w Gdyni, WARHEAD 2011 zostanie zorganizowany tydzień później, czyli 16 lipca 2011.
Zigi - Pią 25 Cze, 2010

a to z kolei pokryje go z jarocinem :bananik:
Mecenas - Pią 25 Cze, 2010

co wcale pankom nie przeszkadza :bananik:
ko0niu - Pią 25 Cze, 2010

igzakli :bananik:
To już w sumie za 2 tygodnie. Ktoś się deklaruje? Robimy jakiś radosny pociąg?

gooy - Pią 25 Cze, 2010

wszyscy wbijac do wroca i robimy powtorke z zeszlego roku :D
ko0niu - Pią 25 Cze, 2010

moze się okazać, że zwawrzonie i nie pojadę. :/
Parę czynników niezależnych ode mnie w tym pienionse mogą sprawić, że będę musiał wybrać endless/warhead i wybiorę szkopów bo to jednak lepsza impreza pod względem składu a i towarzysko chyba będzie git.

wawrzon - Pią 25 Cze, 2010

:-| :-| :-| dzięki
gooy - Pią 25 Cze, 2010

wawrzon w dom, bóg w dom
ko0niu - Sob 26 Cze, 2010

Nie mów Wawrzon, że się obraziłeś, takie takie żarty fajo.
wawrzon - Pon 28 Cze, 2010

w Dzień łorheda egzaminy, przez prezydenta... przez prezydenta też egzamin 17 lipca co wyklucza wyjazd na majti majti... Na endlesa już wstępnie wolne z roboty zaklepane... ciekawe czy uda mi się wejść na opaskę z zeszłego roku :)

Nie obraziłem - ale to nei zmienia faktu że jesteś chuj... Konik - jest szansa załatwić kilka dni urlopu na koniec sierpnia - wpadniesz tu w końcu ? Pojedziemy podbijać czechów ;)

Zwierz@k - Pon 28 Cze, 2010

mi sie łorhed waha to w tę to we wtę... chuj, zobaczymy, pewnie decyzje podejme dwa dni przed.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group