PUNK FORUM
Forum Punkowe

Inne - The Exploited czerwony winyl

Gambler - Pon 12 Kwi, 2010
Temat postu: The Exploited czerwony winyl
W 81r. exploited wydało płyte live z koncertu w Edynburgu. Była tez limitowana edycja tej płyty, ale winyl był czerwony a nie czarny. Myślicie, że taka czerwona płyta może być coś teraz warta?

okładka płyty

Foxy 68 - Pon 12 Kwi, 2010

To zależy jak dla kogo. Dla mnie jest to mega chujowa płyta ale mam czerwoną wersje kupioną za jakieś 20 pln więcej i takbym nie dał :lol:
Gambler - Pon 12 Kwi, 2010

Dla mnie niektóre kawałki z niej są wyjebane z sandałów, ale każdy ma inny gust ;p 20 zeta? myślałem, ze to jest jakaś rzadkość, bo nigdy wcześniej czegoś podobnego nie widziałem, ale dobra ;)
Hamel - Pon 12 Kwi, 2010

Mam na kaseciaku. Wystarczy. :faja:
wawrzon - Wto 13 Kwi, 2010

Hamel napisał/a:
Mam na kaseciaku. Wystarczy. :faja:


pewnie nie... jak nie masz na winylu to nie pokozaczysz w temacie

Hamel - Wto 13 Kwi, 2010

Kurwa, to, jak - mam kupić...? :roll:
Foxy 68 - Wto 13 Kwi, 2010

i to natychmiast,ale za nie więcej niż 20 pln!
suchy693 - Śro 23 Cze, 2010

Czerwona hujowo nagrana ale chyba kazdy kto zbiera winyle musi ja miec w szafce to tyle :jupi:
Foxy 68 - Śro 23 Cze, 2010

Gambler napisał/a:
20 zeta? myślałem, ze to jest jakaś rzadkość

większą rzadkością jest wersja czarna tak naprawdę no a jeśli mowa o jakiś rarytasowych wydaniach tej płyty to szwedzkie tłoczenie na niebieskim vinylu (1981) czy angielkie reedycje na pomarańczowym i żółtym (1984)

Foxy 68 - Śro 23 Cze, 2010

z resztą zobacz
http://allegro.pl/item104...n_stage_lp.html
http://cgi.ebay.co.uk/Exp...=item335e44c6b2

tu reedycja na żółtym,o której pisałem
http://cgi.ebay.co.uk/EXP...=item27ac764b40

suchy693 - Śro 23 Cze, 2010

Fenks na zółtym mam [chwale sie] chyba bardziej rarytasami jednak sa ich single bo niektore w małych nakladach byly wydawane :old:
Foxy 68 - Śro 23 Cze, 2010

niektóre owszem, ale większość można czasem wyrwać na ebayu do 5 funtów za sztukę.Innym tematem są test pessingi - ale to zawsze jest rarytasik. Tak czy inaczej nawijka była o konkretnej płycie więc o singlach nic nie wspominałem nawet ;)
Unikatem pierwszej wody obecnie jest ta kaseta:



Ja póki co ładuje praktycznie każdą wolną flotę w cd. Vinyli,które chciałbym mieć jest po prostu za dużo (single i ich różne wydania, pełne płyty i wydania, promo, testy itd itd) chociaż i zdarza się tak,że mam po 4 wersje cd tego samego albumu :jacko: Teraz mam trzy vinyle - prezenty,resztę oddałem ojcu niech ma :faja:

suchy693 - Czw 24 Cze, 2010

Tez tak mam kurcze to choroba gorsze niz branie heroiny w dodatku nie ma gdzie tego trzymac i co potem z tym do trumny wezme ??????? :ziew:
Zigi - Czw 24 Cze, 2010

mam taka przypinke z lat 80, jest cos warta? :glupek:
Kociolators86 - Wto 21 Cze, 2011

Foxy 68 napisał/a:
Gambler napisał/a:
20 zeta? myślałem, ze to jest jakaś rzadkość

większą rzadkością jest wersja czarna tak naprawdę no a jeśli mowa o jakiś rarytasowych wydaniach tej płyty to szwedzkie tłoczenie na niebieskim vinylu (1981) czy angielkie reedycje na pomarańczowym i żółtym (1984)


Są też przeźroczyte wersje tej płyty.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group