PUNK FORUM
Forum Punkowe

Albumy polskie - Spirit of 84 - Prawda was wyzwoli - cała do odsłuchu

Budyń - Wto 06 Kwi, 2010
Temat postu: Spirit of 84 - Prawda was wyzwoli - cała do odsłuchu


Płyta "Prawda was wyzwoli" dziś rozpoczyna nowe życie w sieci. Ponieważ myślę, że kto miał kupić bez możliwości odsłuchania i przetestowania całości na swoim kompie, już to zrobił, za co przy okazji bardzo dziękuję , zdecydowałem się na udostępnienie materiału w sieci. Całej płyty można posłuchać sobie na Wirtualnej Polsce:
http://mp3.wp.pl/p/strefa...lbum,15033.html
można sobie też pościągać stamtąd kawałki. Oczywiście bardzo się ucieszę, jeśli po zapoznaniu się z całością, ktoś uzna, że warto zainwestować w tradycyjną płytę. Informacje, jak ją kupić znajdują się tutaj

Niemniej, jeśli ktoś sobie po prostu posłucha, ściągnie, to fajnie. Jak mu podejdzie, jeszcze fajniej.

Music is free!

PepsiPL - Śro 07 Kwi, 2010

No i git :) . Jak tylko będzie możliwość kiedyś spotkać się na koncercie, to chętnie zakupię.
celubek - Śro 09 Cze, 2010

a mam to płyte w domu bardzo fajna jest i lubie słuchać często z moimi kumplami przy piwku ehehehehe
byłem na ich koncercie nawet było super szkoda ze nie widzieliscie jak sie na******em w pogo
wszyscy musicie pytki tej przesłuchać, superowa jest

Zigi - Czw 10 Cze, 2010

Cytat:
a mam to płyte w domu bardzo fajna jest i lubie słuchać często z moimi kumplami przy piwku ehehehehe
byłem na ich koncercie nawet było super szkoda ze nie widzieliscie jak sie na******em w pogo
wszyscy musicie pytki tej przesłuchać, superowa jest

:punk: :punk: :punk:

hogata - Czw 10 Cze, 2010

wiesz,że to żydowskie forum..? :>
Budyń - Czw 25 Sie, 2011

cholera, chyba autorka powyższego już się tu nie udziela, a zaciekawiło mnie to - chyba skierowane do mnie - pytanie :-|
Rotten82 - Nie 28 Sie, 2011

Budyń napisał/a:
chyba autorka

chyba autor;]

Budyń - Nie 28 Sie, 2011

napisane "dołączyła", a ja wierzę w słowo pisane ;-) Orzech włoski zwany również orzechem królewskim to drzewo z rodziny orzechowatych, pochodzące z Azji (w Polsce uprawiane jako drzewo owocowe). Podejrzewam, że każdy z nas zna jego owoce, ale niekoniecznie miał okazję obcować z samym drzewem dlatego pozwolę sobie na krótką charakterystykę.
Mięta pieprzowa od lat ma bardzo szerokie zastosowanie kulinarne w wielu krajach. Najbardziej znana i lubiana jest herbatka z mięty, na co dzień pijana zwyczajnie dla przyjemności i zdrowia. W Polsce dużą popularność zyskała dzięki torebkom „fix” oferowanych przez Herbapol, co ułatwiło życie wielu smakoszom.

Rotten82 - Nie 28 Sie, 2011

aaaaaaaaa ty o tej z podpisem z białoszewskiego :wall:
mój błąd


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group