PUNK FORUM
Forum Punkowe

Kapele z zagranicy - Pixies

BadMotherfucker - Wto 30 Mar, 2010
Temat postu: Pixies
Czuję wiszącą w powietrzu napinkę tworząc ten temat i nie potrafiłem powstrzymać się przed jego rozpoczęciem.

Amerykanie, na 2-ch pierwszych płytach w chuj pankowo - dalej trochę gorzej. Powstali w 1986 roku i pewnie mnóstwo osób zaprzeczy ich pankowości :cool:

http://www.youtube.com/watch?v=8hIjQYjCOdo

http://www.youtube.com/watch?v=xAwgsKlroFc

wawrzon - Wto 30 Mar, 2010

Dlaczego napinę ? Ja bardzo lubię, może nie tak jak joy division... ale mi wchodzi. Dla mnie to kapela którą sobie stawiam na półce obok mmm kiling joke, new model army czy neurosis... kapele grające zajebiaszczą muzykę - której nie szufladkuję w żaden sposób.
Foxy 68 - Wto 30 Mar, 2010

Rewelacyjna kapela! Płyta "Surfer Rosa" im głośniej słuchana tym bardziej kładzie na łopaty/wgniata w fotel. Takie hity jak: Broken Face, Gigantic, Break My Body, Something Against You, Where Is My Mind? to mistrzostwo świata. Super jest też koncertówka "Pixies at the BBC" Właściwie to nie przepadam jedynie za ich pierwszym albumem. Extra są też wczesne dema.
Mecenas - Wto 30 Mar, 2010

where is my mind swego czasu miałem namalowane na plecaku :oops:
mieszkałem w akademie z kolesiem co kochał niumodelarmi i piksis właśnie, i nie dało się tej muzy uniknąć to i ja je pokochałem

Stanzberg - Śro 31 Mar, 2010

Uwielbiam ten band, 0% pankroka, ale muzyka zajebista.
Trochę mi się przejadło już niestety, i z szeroko zakrojonych, niegdysiejszych planów zakupienia dyskografii mam w końcu jedną płytę.

suchy693 - Nie 08 Sie, 2010

0% pankroka ale daja taki gitarowy czad że niejedna kapela pónkrockowa powinna sie od nich uczyć, dla mnie najlepsi są na Doolittle . :bananik:
Foxy 68 - Czw 02 Wrz, 2010

:lol:
suchy693 - Czw 02 Wrz, 2010

FOXY68 spac nie możesz 4,52 :mrgreen:
ko0niu - Czw 02 Wrz, 2010

mam stary to samo od paru dni, trzecia w nocy to minimum, ostatnio czytałem książkę o losach nieboszczyków po śmierci mniej więcej do tej godziny o której wczoraj Bro wysłał posta :bananik:
Foxy 68 - Czw 02 Wrz, 2010

Panowie Szlachta, o 10 rano poszedłem spać wstałem o 15. czas się ogarnąć bo od poniedziałku do roboty :?
Zuzanna - Sob 05 Mar, 2011

:cancan:
Podbudowaliście mi samoocenę, myślałam, że tylko ja tego słucham. Ofc, Where is my mind, jako utwór sztandarowy to, można powiedzieć, fav, ale większość piosenek warta ucha.

Zwierz@k - Nie 06 Mar, 2011

znaczy się obejrzałaś fight club o jesteś fanką, gratuluje. Też uważam że Brad Pitt to słodziak <3 <3 <3 xD xD xD
BadMotherfucker - Nie 06 Mar, 2011

Zwierzę się obudziło i od razu przystępuje do akcji :cool:

Ostatnio odświeżyłem sobie kapelę - zdania wciąż nie zmieniam. Kapela wielka - 3 pierwsze płyty rewelacja, potem gorzej

Zuzanna - Nie 06 Mar, 2011

Ano słodziak, słodziak, muskuły ma fajne :oops: Ale jak już mamy być szczerzy, to najpierw usłyszałam cover placebo, potem przesłuchałam na you tubie, a na Fight Club wpadłam na końcu.
Zwierz@k - Pon 07 Mar, 2011

:cojest: :ziew:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group