PUNK FORUM
Forum Punkowe

Punk - Przypinki

kondi1230 - Pią 24 Gru, 2010

Ja miałem szczęście, bo kiedyś byłem w Jarocinie na festiwalu i poszedłem po autograf ulubionego zespołu : KSU. Kolejka była jak jasna cholera, ale w końcu się dopchałem. Dostałem autografy na płyty ( oczywiście płyty moje ) i Gienek dał mi jeszcze naszywkę z ludzi bez twarzy. Kiedyś kupiłem jeszcze dwie przypinki The Expoited - Fuck the USA. Mam poprzypinane na torbę. ( Ale nie chodzi mi o jaja :D ) :cancan:
bladaczka - Pią 24 Gru, 2010

jak płacisz stówę za festiwal to coś Ci się należy,a miło poczekać na idola pod balonem z radia eska :cancan:
Foxy 68 - Pią 24 Gru, 2010

kondi1230 napisał/a:
Ja miałem szczęście, bo kiedyś byłem w Jarocinie na festiwalu i poszedłem po autograf ulubionego zespołu : KSU. Kolejka była jak jasna cholera, ale w końcu się dopchałem. Dostałem autografy na płyty ( oczywiście płyty moje ) i Gienek dał mi jeszcze naszywkę z ludzi bez twarzy. Kiedyś kupiłem jeszcze dwie przypinki The Expoited - Fuck the USA. Mam poprzypinane na torbę. ( Ale nie chodzi mi o jaja :D ) :cancan:



Fascynujące! :?

Biały - Pią 24 Gru, 2010

kondi1230 napisał/a:
Ja miałem szczęście, bo kiedyś byłem w Jarocinie na festiwalu i poszedłem po autograf ulubionego zespołu : KSU. Kolejka była jak jasna cholera, ale w końcu się dopchałem. Dostałem autografy na płyty ( oczywiście płyty moje ) i Gienek dał mi jeszcze naszywkę z ludzi bez twarzy. Kiedyś kupiłem jeszcze dwie przypinki The Expoited - Fuck the USA. Mam poprzypinane na torbę. ( Ale nie chodzi mi o jaja :D ) :cancan:


w którym roku?

chyba się coś koledze pojebało, bo nie przypominam sobie, by KSU grało kiedykolwiek na nowych edycjach festiwalu, a sądząc po wieku, to myślę że wcześniejszych lat raczej nie mogłeś obadać.
Tak właściwie, to mogę o flaszkę wódki się założyć, że ostatni koncert KSU w Jarocinie odbył się sześć lat temu - jesienią 2004 :faja: :faja: :faja:

Rotten82 - Sob 25 Gru, 2010

KSU ma na każdym festiwalu w Jarocinie swoje stoisku na którym rozdają autografy :old:
Ryszard - Sob 25 Gru, 2010

ko0niu napisał/a:
Zawodowe badziki to posiadał swego czasu Rysiu:

swasta, sierp i młot, Che fujara, anarchia, chyba Lenin no i do kompletu tylko Adolka chyba brakowało. Wszystkie nosił przypięte do portfela, pamiętam znakomicie, zawsze byłem zawiedziony, że ich nie przytwierdza do katany. Ale to chyba byłoby samobójstwo

O generale Franco zapomniałeś tylko. Kurwa, nawet kiedyś myślałem czy by tego nie przypiąć gdzieś bardziej na widoku, ale wyobraziłem sobie jak naziole na chwilę jednoczą się z antifą by ramię w ramię wdeptywać moją głowę w ziemię ;-)
Fakt faktem jednak czasy się zmieniają i nawet tak uznane symbole nie przechodzą próby czasu. Swasta się złamała, od sierpa i młota odpadło mocowanie, franco zgubił zakrętkę, a fujara się zgubił. Wszystko przemija, panki, wszystko. :eeek:

Zigi - Pon 27 Gru, 2010

prowokacja to mit. Przypniesz sobie jakis symbol to cie podporzadkuja do okreslonej grupy.
BadMotherfucker - Pon 27 Gru, 2010



Jemu to powiedz :cool:

Zigi - Pon 27 Gru, 2010

inny kraj inne czasy, wtedy prowokowal spoleczenstwo a teraz sprowokowalby najpredzej nadgorliwa scenowa policje.
Rotten82 - Pon 27 Gru, 2010

dziś już mało kto chodzi z otwartym piwem ulicą ! :old:
Foxy 68 - Pon 27 Gru, 2010

Rotten82 napisał/a:
dziś już mało kto chodzi z otwartym piwem ulicą !


Zigi napisał/a:
nny kraj inne czasy

Rotten82 - Pon 27 Gru, 2010

Foxy 68 napisał/a:
Rotten82 napisał/a:
dziś już mało kto chodzi z otwartym piwem ulicą !


Zigi napisał/a:
nny kraj inne czasy

czasy inne, ale jak byłem mały to w naszym kraju można było pić na ulicy !

Mecenas - Pon 27 Gru, 2010

e tam, w centrum z browarem nie ujdziesz długo, ale na osiedlach to nikogo nie zainteresuje
co innego chlac wódę pod blokiem, choc zdarzyło mi się raz pod sama klatką łoic cały dzień i też dało radę :mrgreen:

Zigi - Wto 28 Gru, 2010

w tym nie ma nic dziwnego, pod wlasna klatka ci raczej mandatu nie wlepia
Ryszard - Wto 28 Gru, 2010

Zigi napisał/a:
prowokacja to mit. Przypniesz sobie jakis symbol to cie podporzadkuja do okreslonej grupy.

zastanawiam się jak definiujecie czemu ma służyć prowokacja? prowokacja dla samej prowokacji jest średnim pomysłem, prowokowanie, 'bo to pankowe' - nie przymierzając - też ;-)
Jeśli idzie o mnie to nie doszukiwałbym się w tym jakiegoś drugiego dna: ot, zabawa, jaja, żarty.

Zigi - Śro 29 Gru, 2010

Cytat:
Jeśli idzie o mnie to nie doszukiwałbym się w tym jakiegoś drugiego dna: ot, zabawa, jaja, żarty.

dla mnie to samo ale pankowa policja czuwa

Stanzberg - Czw 30 Gru, 2010

Problem w tym, że kiedy my coś robimy dla żartu w tym czasie masa skurwieli robi to samo na poważnie.

I żarty się kończą. :sad:

Zigi - Czw 30 Gru, 2010

dokladnie o to mi chodzilo.
suchy693 - Pon 17 Sty, 2011

nazik napisał/a:
Reszta przypięta na głośnikach :razz:
tyle na jednym drugiego nie chce mi sie fotografowac :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ahmed - Sob 29 Sty, 2011

Dobra rzecz , mam na ramonie kilka , nie są jakieś zajebiste z wyglądy ale każda jest z jakiegoś koncertu bądź dobrego wydarzenia :)
garage112 - Śro 02 Lut, 2011

Moim zdaniem o to chyba chodzi w tych przypinkach żeby można było coś tym powspominać a nie kupić przez neta 20 i sie tym obwiesić :lol:
suchy693 - Śro 02 Lut, 2011

Kupowac na allegro toz to drozyzna jest cholerna ,tylko na koncertach tam ceny sa skandalicznie niskie no i mozna sie dogadac i browca nawet łyknąc z sprzedającym .Bedąc na The Fialky dostałem 3 w prezencie i to jest fajne . :mrgreen: :>
BadMotherfucker - Śro 09 Lut, 2011

Ja to nie rozumiem kupywania przypinek gdzieś ze sklepów czy zamawiania przez internet - to się kłóci z całym zamysłem ich istnienia :old:
Marchin - Śro 09 Lut, 2011

A ja często jak zamawiam skądś jakieś cd czy cuś to biorę sobie kilka badzili. Na koncercie rzadko kiedy jest kasa na takie luksusy chociaż tez mi się zdarza. :faja: Później nie ma komu tego nosić, ale przynajmniej jak mi się znudzą te co mam przypięte mogę sobie przypiąć inne i tez jest git.
sXe HC - Czw 10 Lut, 2011

ja tam tego nigdy nie nosilem.... jakos tak... :-|

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group