PUNK FORUM
Forum Punkowe

Wydarzenia & Demonstracje - Pomoc dla Szymonka!

Old Crewman - Pią 12 Mar, 2010
Temat postu: Pomoc dla Szymonka!
Właśnie dostałem wiadomość, że 15-miesięczny synek Bolka z Koszalina (uczestnika i współorganizatora wielu koncertów) ma przejść ważną dla życia operację. Cierpi on na atrezję (zarośnięcie) zastawki trójdzielnej (łac. atresia tricuspidalis) – wrodzona sinicza wada serca, której istotą jest niedrożność prawego ujścia żylnego wskutek jego niedorozwoju. Nawet jeśli istnieje szczątkowa zastawka, to płaciki jej są całkowicie zarośnięte. Warunkiem przeżycia jest istnienie dostatecznie szerokiego połączenia międzyprzedsionkowego.

Potrzebne są 3 jednostki krwi (grupa obojętna) osób z terenu Wielkopolski. Krew można oddać w szpitalu klinicznym im. Karola Jonschera, ul. Szpitalna 27/33 w Poznaniu. Krew dla Szymona Malicha (za oddanie krwi przysługuje wolny dzień w pracy lub szkole). Jeśli tylko ktoś ma możliwość (krew trzeba oddać do 28 marca!) - jest proszony o pomoc!



Ps. Prosiłbym administrację o podklejenie tematu.

Stanzberg - Pią 12 Mar, 2010

Przykleiłem.
Cyb - Sob 13 Mar, 2010

ja jestem z wielkopolski, osobiscie krwi nie oddam (chocby dlatego, ze moze sie nie nadawac), ale mam znajomych, ktorzy regularnie oddaja krew przekaze im.
edit:
prosiłbym o aktualizacje, kiedy krew juz sie znajdzie

Aneta - Pią 23 Kwi, 2010

udalo sie?
Old Crewman - Pią 23 Kwi, 2010

Tak :)
Aneta - Pią 23 Kwi, 2010

i zajebiście! :smile:
słodki bobas

Old Crewman - Nie 27 Cze, 2010

Po operacji:



Za rok kolejna (niestety) - znowu będzie potrzebna posoka.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group