PUNK FORUM
Forum Punkowe

Kapele z zagranicy - UK Subs

Poza kontrolą - Czw 11 Mar, 2010
Temat postu: UK Subs
Moje ulubine to dwie pierwsze "Another kind of blues" i "Brand new age" . Co myslicie o tych longach? Podobaja sie wam jeszcze jakies inne?
Foxy 68 - Czw 11 Mar, 2010

Te dwie płyty są bardzo dobre ale ja najbardziej lubię single do "Another Typical City". A i jeszcze bardzo lubię "Flood of Lies" - tytułowy kawałek to miazga! Płyta zupełnie inna od poprzednich i następnych. Bardzo dobra jest też koncertówka "Crash Course" oraz "Gross Out USA" czy "Live For Dead". Późniejsze płyty po Huntington Beach mnie nie przekonują. Nie jest to to samo.
Stanzberg - Czw 11 Mar, 2010

Chyba tylko 2. pierwsze lubię, i są OK, ale szału nie ma.
To band zdecydowanie koncertowy, na żywo rozpierdala.

Poza kontrolą - Czw 11 Mar, 2010

No ""Flood of Lies" tez fajna jest. Pozniej to juz nie to, mysle, ze to wynikało, ze w pewnych momentach to tam z oryginalnego składu to chyba tylko Harper był, wiec tam muza niby w tym samym klimacie ale jednak była inna i duzo słabsza. No a na koncertach to jednak wiekszosć zespołów wypada dużo ostrzej niz w studio, to prawda.
Foxy 68 - Czw 11 Mar, 2010

Przez UK Subsprzewinęło się spokojnie 30 osób,więc wiesz ;)
Mecenas - Czw 11 Mar, 2010

na żywo petarda, widizałem chyba ze 3 razy i za każdym wpadałęm w amok, (nie chodzi o alkholol), nagle okazywało sie że kapeli nie ma juz na scenie a ze mnie kapie pot, płyt mam tylko kilka i raczej nie czesto słucham, robie sobie plejliste z ich najognistszych kawałków
Stanzberg - Czw 11 Mar, 2010

No właśnie, ja też mam tylko jedną płytę live z najlepszymi numerami i to spokojnie starczy mi na resztę życia.
Choć może nabędę jeszcze Punk Singles Collection, wszystkie największe hity tam są.

Dev - Czw 11 Mar, 2010

no więc pierwszych sławnych dwóch płyt nie mam, czekam na okazję nabycia.
mam za to Quintessentials i Riot, obie płyty bardzo lubię, zwłaszcza Q. Oprócz tego kupiłam kiedyś wspólne dzieło Charliego i Knoxa pod szyldem Urban dogs "Wipeout beach" i kurde, ta płyta jest jebanym majstersztykiem - uwielbiam i w życiu mi się nie znudzi! wchodzi mi w 100%, szczerze polecam.

ko0niu - Czw 11 Mar, 2010

A.W.O.L to też niezły album, parę kawałków które bardzo cenię tam się znalazło, np new barbarians, police state czy keep on running. Ostatnio strasznie wpadł mi w ucho numer "Party in paris" strasznie lubię!

Tak jak mówi Stan, Punk singles collection, warto jest nabyć, bo to zbiór petard.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group