PUNK FORUM
Forum Punkowe

Inne - Najnowsze nabytki

BadMotherfucker - Nie 29 Sty, 2012

Tak jak sądziłem - bez wielkiej podniety, ale jest bardzo dobrze i podoba mi się
Jestem wielkim fanem Praczasa a Pablopavo dopiero niedawno rozwinął się poza Vavamuffin więc liczę na to że kolejne projekty będą coraz lepsze (już jest coraz lepiej w porównaniu to wyżej wspomnianego)

lepka - Śro 01 Lut, 2012




i winyl:

suchy693 - Pią 10 Lut, 2012

Już mam nr 75 :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk:
Kociolators86 - Sob 11 Lut, 2012

Ja jeszcze czekam na moj egzeplarz, mam nadzieje ze w poniedziałek mi dostarczy listonosz :grin:
suchy693 - Wto 14 Lut, 2012

takie skromne zakupy terazzzzzzz
Aida - Wto 14 Lut, 2012

w końcu :D


zaryzykowałam z kupnem, zobaczymy :D


suchy693 - Wto 14 Lut, 2012

Te 2 czesci psycho attack over europe wydane u nas na 2 winylach to były kamienie milowe dla tych co zaczynali słuchac psychobilly .Po latach nadal Miło sie tego słucha tylko głośno trza!!!! A skladanka jeszcze mlodsza generacja nigdy mi się nie podobała :smile:
Aida - Wto 14 Lut, 2012

suchy693 napisał/a:
tylko głośno trza!!!!

Zrobię, jak każesz :D Biedni rodzice :D

Stanzberg - Wto 14 Lut, 2012

Historię The Clash zacząłem wczoraj czytać, pierwszy rozdział jest przetłumaczony tak jakbym sam to zrobił. :lol:
Ale wciąga, trzeba przyznać. :glupek:

suchy693 - Nie 19 Lut, 2012

czarny winyl :bananik: :bananik:
suchy693 - Czw 23 Lut, 2012

to ostatni moj zakuppppppppp :twisted:
TonyTarntula - Śro 29 Lut, 2012




Stray Cats i Guana Batz kupiłem za 10 zł od jakiegoś pijoczka na targu w stanie idealnym :grin:



to przed chwilą do mnie dotarło + The Kolt, P.D.S, Anti Dread i Pavulon Twist.
Teraz czekam na nowe Silver Shine, Ati&Shadowbirds i nowy Stressor :smile:

Stanzberg - Czw 01 Mar, 2012

Mommy's Little Monster też bym łyknął, skąd to nabytek? :smile:

U mnie nowa jest EPka Mugshots, przedostatnia sztuka, ha!

suchy693 - Czw 22 Mar, 2012

DOBRE płytki Calamitiez/the cramps/Hank williams/Yellow Umbrella/Pds/Pretenders II/Emerald/Ruder than you/ADHD cd+dvd/Grace jones/Joe Strummer/PIL
suchy693 - Czw 05 Kwi, 2012

Chwalenia się ciąg dalszy [img] I to tyle cześć wam :misiek: :misiek:
yamahac30m - Pią 06 Kwi, 2012

Mam płytę, którą dodają do Pasażera:)
suchy693 - Wto 10 Kwi, 2012

4 torebki :> :razz:
Arbuz - Czw 12 Kwi, 2012

nie zasmiecajcie tematu, ja mam juz prawie wszystko co wyszlo na CD zespolu Kylesa z Savannah w stanie Georgia, brakuje mi tylko pierwszej plyty ktora osiaga jakies kosmiczne ceny na amazonie i jednej epki, polecam zespol, mysle ze spodoba sie suchemu :mrgreen:
LINK

Stanzberg - Czw 12 Kwi, 2012

Dobra, jakby się ktoś pytał – to ja wywaliłem wszystkie posty niezwiązane z lansem zakupowym. :evil:
suchy693 - Czw 12 Kwi, 2012

Arbuz napisał/a:
polecam zespol, mysle ze spodoba sie suchemu :mrgreen:
LINK
:> Kiedys dostałem ich cd To Walk a Middle Course no i od razu oddałem kumplowi który słucha takiego metal sludge itpodobne .......
Mi sie nie podoba skuchaaa :mrgreen:

Stanzberg - Czw 12 Kwi, 2012

Ad razu podpowiem: Arbuz żartował. Aż dziwne, że tylko ja to wyczaiłem. :lol:

Wkrótce miną 2 miesiące od czasu kiedy nie kupiłem sobie żadnej płyty. :evil: :wall: To dopiero wkurwienie.

Arbuz - Czw 12 Kwi, 2012

Stanzberg napisał/a:
Ad razu podpowiem: Arbuz żartował. Aż dziwne, że tylko ja to wyczaiłem. :lol:

Wkrótce miną 2 miesiące od czasu kiedy nie kupiłem sobie żadnej płyty. :evil: :wall: To dopiero wkurwienie.

Zarcik oczywiscie, luzne nawiazanie do tematu o metalu i pankroku ;-) co do ostatnich dwoch miesiecy to spoko stan, ja wyrobilem pankrokowy limit za conajmniej kilku zalogantow ;-)

EDIT
@suchy - a To Walk A Middle Course to akurat ich najgorsza moim zdaniem plyta, sprawdz jedynke albo Static Tensions

Don Pedro - Nie 22 Kwi, 2012

LP's:



CD's:

Stanzberg - Pon 23 Kwi, 2012

Nadal nic nie kupiłem, za to sprzedałem z 10 płyt przez ostatni tydzień. :lol:
SantaClaus - Pią 11 Maj, 2012

Warszawa Gdańska nancy regan i the business smash the discos

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group