PUNK FORUM
Forum Punkowe

Młoda Scena - Prosze Ksiendza

prosze ksiendza - Wto 16 Lut, 2010
Temat postu: Prosze Ksiendza
http://www.myspace.com/proszeksiendza
kubarockman - Wto 16 Lut, 2010

nie wiem jak mozna grac w kapeli ktora sie zwie "prosze ksiendza", "magister bez przysadki mozgowej" etc.
Foxy 68 - Wto 16 Lut, 2010

kubarockman napisał/a:
"magister bez przysadki mozgowej" etc.

Jak już to Magister z wyciętą przysadką mózgową. Fakt nazwa głupia ale grali b. fajnie.

heroina - Wto 16 Lut, 2010

był chyba gdzieś temat o najdurniejszych nazwach kapel. nie wiem czy poleciał w kosmos przy zmianie skryptu (czy co tam zmienialiście)

edit: jednak się uchował http://forum.punkserwis.o...za+nazwa+kapeli

Mecenas - Wto 16 Lut, 2010

nazwa ja nazwa ale muza w porządku
ko0niu - Śro 17 Lut, 2010

w tym momencie nie mam możliwości odsłuchu, ale jeśli faktycznie są dobrzy to to jest ta sama sytuacja co z kapelą "Dupa Zbita" grają ok nawet, ale nazwa jest tak spierdolona i pankopolowa że widząc plakat na koncert z ich udziałem uśmiechnąłbym się tylko do siebie a za chuja nie poszedł bo podejrzewałbym ich właśnie o produkowanie wieśniackiego stolca a nie pankroka.
Hamel - Śro 17 Lut, 2010

Zajebiste granie, już drugą kolejkę jedzie lista z myspace :!: ;-)
wawrzon - Czw 18 Lut, 2010

"znów się razem spotkalismy, cztery wina wypiliśmy"
:D

jednak Dupa Zbita to dla mnie półka wyżej, poza tym chłopcy pracują nad zmianą nazwy:)

---
ta kapela to dla mnie niewypał - taka typowa napeirdalaka bez sensu - do tego w słabej jakości.

Old Crewman - Czw 18 Lut, 2010

Mi tam pasi.
ko0niu - Nie 21 Lut, 2010

ok odłuchałem, tzn spróbowałem. Bieda, kiła, chujowe teksty oraz beznadziejna dykcja wokalisty. Sam już cytat który wawrzon dodał powyżej jest dla mnie nie do przełknięcia bez zażenowania.
Old Crewman - Nie 21 Lut, 2010

ko0niu napisał/a:
Sam już cytat który wawrzon dodał powyżej jest dla mnie nie do przełknięcia bez zażenowania.


Oddaj legitę.

ko0niu - Nie 21 Lut, 2010

nie.
Old Crewman - Nie 21 Lut, 2010

:smile:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group