PUNK FORUM
Forum Punkowe

Ciekawe miejsca w sieci - - punXnotdead.pl - Koncerty, relacje, zdjęcia, muzyka, newsy

AlterScena - Pon 08 Lut, 2010
Temat postu: - punXnotdead.pl - Koncerty, relacje, zdjęcia, muzyka, newsy
Zapraszamy do współpracy z serwisem punXnotdead.pl


Młody serwis, ale z uporem punka dynamicznie działający i ciągle się rozwijający mimo trudnej sytuacji na polskiej scenie punk. Od dłuższego czasu ma opinie skostniałej, leniwej i szarej. Podzielona i zamknięta. Wystraszona i skupiona lokalnie, bojąca się otworzyć, bojąca się autopromocji, bojąca się posądzenia o komercję.
To dzieckoAlterSceny, które ma rozruszać nieco klimat. Pokazać, że punk ewoluuje, idzie z czasem by nie umrzeć gdzieś zasypany demówkami w wilgotnej piwnicy :rotfl:
Kto myśli, że to żart ten kinderpunk :mrgreen:

Zachęcamy do współpracy z serwisem punXnotdead.pl


Bądź aktywny, działaj!


Główne cele serwisu punXnotdead.pl to informowanie o zbliżających się wydarzeniach muzycznych. Podserwis wiadomości, niedługo będzie rozbudowany o działy gdzie znajdują się aktualności kulturalne, reportaże, wywiady, sylwetki zespołów. Serwis jest uspołeczniony, a więc to nie tylko prosta tablica ogłoszeń, ale również medium, które może skupiać ludzi informujących się wzajemnie o wydarzeniach, nie tylko zamieszczając wpis o koncercie, ale także pisząc artykuły. Dodatkowo każdy zalogowany użytkownik może także zamieszczać własne recenzje oraz dodawać zdjęcia z koncertów. Wszystkie wydarzenia mogą być oceniane i komentowane przez odwiedzających serwis.

Zapraszamy do współpracy!
punXnotdead.pl

AlterScena - Czw 11 Lut, 2010

Od dziś w serwisie punXnotdead.pl po zalogowaniu Użytkownicy mogą dodawać własne artykuły.
Czujesz się na siłach by być dziennikarzem? Dzieje się coś ciekawego w Twoim mieście, masz kapele i chcesz o niej napisać? Ciekawe punkowe inicjatywy? Kultura? Możesz pisać na dowolny temat. Oczywiście w granicach punkowych klimatów.
Od dziś każdy zalogowany Użytkownik serwisu punXnotdead.pl ma taką możliwość. Korekta gratis :rotfl: więc nie bój się błędów


AlterScena - Nie 28 Mar, 2010

» Zobacz naszą fotorelację z otwarcia squatu BERZA w Rudzie Śląskiej



Pozdrawiam i zapraszamy do współpracy

ko0niu - Nie 28 Mar, 2010

mam w tej waszej galerii parę ładnych zdjęć z krakowskich gigów :faja:
AlterScena - Nie 28 Mar, 2010

ko0niu napisał/a:
mam w tej waszej galerii parę ładnych zdjęć z krakowskich gigów :faja:


No fajnie, dlatego powinieneś zadbać o dobra promocję serwisu. :mrgreen: Odezwij się na koncercie to dostaniesz naklejkę z logo.





Pozdr.

ko0niu - Nie 28 Mar, 2010

AlterScena napisał/a:
No fajnie, dlatego powinieneś zadbać o dobra promocję serwisu. :mrgreen: Odezwij się na koncercie to dostaniesz naklejkę z logo.
.


Kurwa cały jestem w skowronkach teraz. :lol:

AlterScena - Nie 28 Mar, 2010

ko0niu napisał/a:
AlterScena napisał/a:
No fajnie, dlatego powinieneś zadbać o dobra promocję serwisu. :mrgreen: Odezwij się na koncercie to dostaniesz naklejkę z logo.
.


Kurwa cały jestem w skowronkach teraz. :lol:


No widzisz, powinieneś, są to naklejki ręcznie robione przez barcelońskie squat'erki z Casanovej

Foxy 68 - Nie 28 Mar, 2010

Ładne chociaż?
AlterScena - Nie 28 Mar, 2010

Foxy 68 napisał/a:
Ładne chociaż?

śliczne

ko0niu - Pon 29 Mar, 2010

mówisz o naklejkach czy squaterkach ? :twisted:
Foxy 68 - Pon 29 Mar, 2010

chuj mnie obchodzą jakieś naklejki :lol: wiadomo,że pytam o lalunie.
AlterScena - Śro 28 Kwi, 2010

Dla dziewczyn
punkgirl.pl

Udostępniliśmy rejestrację kont pocztowych w domenie punkgirl.pl
Za pośrednictwem serwisu prokonto.pl Bezpieczna i darmowa poczta w fajnej domenie. Teraz możesz mieć konto np. fajnalaska@punkgirl.pl Lans i bans to dziś podstawa :mrgreen:

REJESTRACJA: http://reg.prokonto.pl/re...ain=punkgirl.pl
LOGOWANIE: http://poczta.punkgirl.pl

Logo tymczasowe. Miłej zabawy!

Aneta - Czw 29 Kwi, 2010

Ło jezu...
AlterScena - Czw 29 Kwi, 2010

nazik napisał/a:
Nawet spam na maila dostałem. Czemu nie ma punkboy? :(

Jak będzie zapotrzebowanie to się zrobi.
Fajna zabawa z takimi adresami. Ilość kont niestety ograniczona do 1000

Wyobraźcie sobie, że pisze jakaś@punkgirl.pl do jakiegoś@punkboy.pl - czy to nie romantyczne? :jupi: :hearts:

Old Crewman - Czw 29 Kwi, 2010

Punkboy brzmi zbyt miękko. Punk.pl to jest git :faja:
AlterScena - Nie 30 Maj, 2010

Znajdziecie nas też na Facebook
facebook.pl/punXnotdead

[/b]

AlterScena - Śro 01 Cze, 2011

oo minął rok od ostatniego wpisu.

Jak widać po serwisie, punk nie umarł, poza paroma kapelami. Powstało za to masę nowych, ambitnych projektów muzycznych.

Pozdrowionka
Pióro


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group