PUNK FORUM
Forum Punkowe

Sprawy techniczne - Nowy skrypt forum

Xiao Mei - Nie 31 Sty, 2010

Nie chce mi sie czytać calego watku - powiem tylko tyle,ze to forum jest za wąskie, powinno być na całą stronę..
magdalenik - Nie 31 Sty, 2010

Mecenas napisał/a:
to jest właśnie fajne, jak mam coś do dodania w temacie po 2 tygodniach to nikt tego na cpdp nie zauważy bo nie ma nowego posta

no wlasnie. szczegolnie jak np zaistaniala jakas zmiana koncertowa czy to sklad kapel czy inny klub - zauwazą tylko szczesliwcy, ktorzy przegladaja tematy lacznie z trzema stronami wstecz.

Fo napisał/a:
dlatego,że często chce coś dopowiedzieć i tym sposobem nie musze nakurwaić pięciu postów pod sobą tylko ląduje wszystko w jednym.

edytuj nie boli ;-)

maliniak - Nie 31 Sty, 2010

u mnie tez nie loguje automatycznie, a mam stale IP, ciasteczka kasuje, uzywam firefoxa!
QkiZ - Nie 31 Sty, 2010

maliniak napisał/a:
u mnie tez nie loguje automatycznie, a mam stale IP, ciasteczka kasuje, uzywam firefoxa!

Dlatego, że kasujesz ciastka.

rozwal - Nie 31 Sty, 2010

tak jak xiao uwazam ze mogloby byc szerzej :)
Hamel - Nie 31 Sty, 2010

nazik napisał/a:
I piszcie: za przyśpieszeniem; za usunięciem.


To drugie.

100% Hate - Nie 31 Sty, 2010

nazik napisał/a:
Tzn.? Ta co jest obecnie, czy któraś, którą proponowałem?

Ta, którą proponowałeś

maliniak - Nie 31 Sty, 2010

QkiZ napisał/a:
Dlatego, że kasujesz ciastka.

wykasowalem tylko raz jak sie forum zmienilo! pozniej juz nic nie kombinowalem! a z logowaniem nadal sa problemy.

mqrcin - Pon 01 Lut, 2010

u mnie wszystko dziala ok ostatnio
ko0niu - Pon 01 Lut, 2010

ja jak zwykle, bez względu na przeglądarkę, kompa, system operacyjny i inne znaczące teoretycznie czynniki mam problem z jebanym logowaniem. Wpisuje login i hasło raz, niby się loguje ale nie jestem zalogowany, powtarzam manewr z wpisaniem danych i wtedy dopiero się pojawiają nieprzeczytane posty. Wcześniej ratunkiem było logowanie się przez "WIADOMOŚCI" teraz ta możliwość zniknęła. Proszę o naprawę zjebanego logowania ewentualnie o przywrócenie opcji logowania przez "wiadomości" bo to dwukrotne wstukiwanie mnie irytuje. :evil:
maliniak - Pon 01 Lut, 2010

a niemozna tymczasowo zmienic na to ktore pokazales? bo to biale jest wkurwiajace!
heroina - Pon 01 Lut, 2010

ko0niu napisał/a:
Wpisuje login i hasło raz, niby się loguje ale nie jestem zalogowany, powtarzam manewr z wpisaniem danych i wtedy dopiero się pojawiają nieprzeczytane posty. Proszę o naprawę zjebanego logowania ewentualnie o przywrócenie opcji logowania przez "wiadomości" bo to dwukrotne wstukiwanie mnie irytuje. :evil:

mam tak samo. sprawdzałam na 2 kompach (przyłączonych do tej samej sieci jak mniemam)

Xiao Mei - Pon 01 Lut, 2010

Jak zrobić żeby forum było szersze?
magdalenik - Pon 01 Lut, 2010

uśmiechnąć się do nazika ;-)
Zwierz@k - Pon 01 Lut, 2010

brakuje mi przycisku do oznaczania tematow jako przeczytane...
100% Hate - Pon 01 Lut, 2010

nazik napisał/a:
O to Ci chodzi:

Tak, o to.

Przy ładowaniu strony kaspersky krzyczy, że jest koń trojański. Ktoś jeszcze ma podobnie?

Co do problemów z logowaniem, to mam identycznie jak koniu

ko0niu - Pon 01 Lut, 2010

Co do trojana, mnie świeżo zaktualizowany NOD 32 nie krzyczy nic więc nie wiem. :?
kubarockman - Wto 02 Lut, 2010

a mi zniklo ze 2 setki postow
po chuja ja tu licznik nabijam zeby ktos mi go zanizal

Zwierz@k - Wto 02 Lut, 2010

mam tak samo z logowaniem jak koniu i hate.
gooy - Wto 02 Lut, 2010

mi wcielo chyba z tysiac postow :shock: a tym razem bylem grzeczny
Mecenas - Wto 02 Lut, 2010

haha
nareszcie przyjazne dla oczu kolory :jupi:

mqrcin - Wto 02 Lut, 2010

Mecenas napisał/a:
haha
nareszcie przyjazne dla oczu kolory :jupi:

ano :mrgreen:

Zwierz@k - Wto 02 Lut, 2010

zalogowalo za pierwszym, normalnie. Dzięki.
Hamel - Wto 02 Lut, 2010

Nie mogłem się zalogować przez dobry kwadrans, a żeby było śmieszniej widniałem na dole wśród aktualnie obecnych na forum. Mimo to napisać to sobie mogłem co najwyżej zażalenie gównem na ścianie, ale... zgodnie z instrukcjami usunąłem ciasteczka i git :jupi:

Co ja bym bez was zrobił? :*

100% Hate - Wto 02 Lut, 2010

Zwierz@k napisał/a:
zalogowalo za pierwszym, normalnie. Dzięki.

U mnie podobnie, więc chyba sytuacja opanowana ;-)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group