PUNK FORUM
Forum Punkowe

Młoda Scena - Borsux Bros

wawrzon - Śro 20 Sty, 2010
Temat postu: Borsux Bros
http://www.myspace.com/borsuxbros

Cytat:
Zespól stosunkowo niedawno rozpoczal kariere sceniczna(luty 2007), chociaz tworza go typy nie mlode, i z niejakim doswiadczeniem instrumentalno-estradowym . Maja na swoim koncie nie dwa rozpady kapel. Zaden z nich tez nie podejmowal sie nigdy kariery solowej oraz innej wspólpracy z tym zwiazanej. Gramy hity - pozdrawiamy!


Na Banane Metalik, jeden z kolesi Cyffs miał koszulkę... nie wiedziałem wcześniej że taka kapelka istnieje - jak dla mnie grają przezajebiście, nic tylko czekać na jakieś koncerty w okolicy.
KLASA !

ko0niu - Śro 20 Sty, 2010

Przepraszam, to ja tak przy okazji, czy ktoś z forum zna może chłopaków z BorsuxBros? W ostrowcu było kiedyś 2 braci Borsuków. Później gdzieś wyjechali i nikt nic nie wie. Mój ojciec się z tymi gościami znał więc się zastanawiamy czy to przypadkiem nie oni założyli tą kapele. Czy to może po prostu dziwny zbieg okoliczności?
Szynszyllo - Śro 20 Sty, 2010

Fajne, klasyczne granie, chętnie bym posłuchał na żywo. I wreszcie brzmienie które mi się podoba a nie kolejny mastering-klon w stylu nowych płyt analogs/lumpeks/zbeer itp "gwiazd" :wink: oby tak dalej!
electropunk - Śro 20 Sty, 2010

Jeden z Borsuków chyba Grzesiek gra w Daymares
dawno ich nie widzialem - chyba na jakimś koncercie w O-cu zapewne hard corowym
Kooniu aż się zastanawiam kim jest Twoj ojciec heh
którą część miasta reprezentujesz?

ko0niu - Czw 21 Sty, 2010

Słoneczne.
heroina - Czw 21 Sty, 2010

kto nie skacze ten z ostrowca! :twisted:
Mecenas - Czw 21 Sty, 2010

faktycznie dobre :shock:
electropunk - Czw 21 Sty, 2010

Poligon na slonku albo SP 6 takie specyficzne miejsca dla punk rockersów swego czasu
Rosochy!

ko0niu - Czw 21 Sty, 2010

fakt poligon i podstawówka szóstka no i hala targowa

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group