PUNK FORUM
Forum Punkowe

Koncertowe Archiwum - 20/21.03.10 Kraków, Wrocław - Mad Sin, Podwórkowi Chuligani

maliniak - Sob 16 Sty, 2010
Temat postu: 20/21.03.10 Kraków, Wrocław - Mad Sin, Podwórkowi Chuligani
Mad Sin + Podwórkowi Chuligani

Wszystkie informacje na plakacie


Nie wiem czy temat juz byl! Jesli tak to do smieci!

Ryszard - Sob 16 Sty, 2010

Must-be!
gooy - Sob 16 Sty, 2010

moznaby zobaczyc mad sina jeszce raz. chociaz niedziela i troche wysoka cena odstraszaja. ale sie jeszcze zobaczy w marcu.
ko0niu - Sob 16 Sty, 2010

to jest pare dni po perkelach, nie wiem czy ludzie wyrobią finansowo.
hanssolo - Sob 16 Sty, 2010

perkele jest miesiąc później
ko0niu - Sob 16 Sty, 2010

o kurwa faktycznie :shock: nie wiem czemu mi się ujebało że w marcu.
Stanzberg - Pon 18 Sty, 2010

Niestety, Mad Sin ostatnio w ogóle mi się nie podobało, zagrali przeciętnie jak prowincjonalne pitu-pitu.
spaf_antynazi - Pon 18 Sty, 2010

50zł to chyba lekka przesada
wawrzon - Pon 18 Sty, 2010

Byłem dwa razy - pierwszy na pełnej petardzie - tego koncertu chyba nigdy nie uda się im przebić. Po raz drugi na Endlesie - takie ot pitu pitu było - grubasowi nawet krew nie ciekła z czoła co bardzo mnie zawiodło...

Nie wydaje mi się bym był skłonny wydać 40 czy też 50 zł za takie coś, jest kupa innych koncertów które bardziej chcę zobaczyć, a z racji kryzysu na rynku pracy będę teraz bardziej rozsądnie wybierał koncerty... :cry:

ko0niu - Pon 18 Sty, 2010

ja tez chyba odpuszczam, chyba że niespodziewany przypływ gotówki się zdarzy. Niestety taki jest mało prawdopodobny.
Gtb - Pon 18 Sty, 2010

wawrzon napisał/a:
pierwszy na pełnej petardzie - tego koncertu chyba nigdy nie uda się im przebić.
Na Subculture? Bo ten koncert był faktycznie w pyte ;)
wawrzon - Pon 18 Sty, 2010

Tak - wiadomka:)
Koncert przebił moje najśmielsze oczekiwania jakie stawiałem jakiejkolwiek kapeli...

spaf_antynazi - Wto 19 Sty, 2010

Nie mam odniesienia ale ten na SubcultureFest byl przynajmniej ciekawy :)
Ryszard - Wto 19 Sty, 2010

A ja pewnie się wykosztuję i pójdę. Mam obecnie zajawkę na Mad Sin, nigdy nie widziałem i pewnie długo nie zobaczę.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group