PUNK FORUM
Forum Punkowe

Kultura & Sztuka - Taniec

SantaClaus - Nie 10 Sty, 2010
Temat postu: Taniec
To jak umiecie tanczyc panowie/kolezanki (i nei chodzi mi tu o skanking i pogo ;p )
Mecenas - Nie 10 Sty, 2010

temat nadaje się do dupy










p.s. chodziłem kiedyś na kurs t. towarzyskiego ale to było ze 20 lat temu :oops:

kubarockman - Nie 10 Sty, 2010

nie umiem
Dzemu - Nie 10 Sty, 2010

nie umiem, ale po pijaku czasem probuje. ;P
gooy - Nie 10 Sty, 2010

mysle, ze pijackie podrygi absolutnie sie nie licza :P a na trzezwo od zawsze uwazam, ze taniec jest glupi :roll:
Ryszard - Nie 10 Sty, 2010

gooy napisał/a:
a na trzezwo od zawsze uwazam, ze taniec jest glupi

:!: :!: :!:

heroina - Nie 10 Sty, 2010

gooy napisał/a:
a na trzezwo od zawsze uwazam, ze taniec jest glupi :roll:

spierdalaj :evil: :evil: :evil:
tańczę.

gooy - Nie 10 Sty, 2010

taniec jest dla pedałów i dla kobiet.
Zwierz@k - Nie 10 Sty, 2010

ni chu ja nie umiem.
Ostatnio jak próbowałem, to razem z partnerką wylądowaliśmy na podłodze :oops:

Biały - Nie 10 Sty, 2010

a na chuj tańczyć. jak nie muszę to nie tańczę ;)
Dev - Nie 10 Sty, 2010

nigdy nie uczyłam się tańczyć tańców towarzyskich, ale jak partner dobrze prowadzi, to w miarę dobrze mi idzie. jak byłam młodsza to często chodziłam na typowe wiejskie wesela do remizy strażackiej (uroki rodziny na wsi) i tam to iskry szły spod butów :mrgreen:

ale generalnie to nie umiem i póki co nie zamierzam tego zmieniać.

Mecenas - Nie 10 Sty, 2010

Cytat:
Ostatnio jak próbowałem, to razem z partnerką wylądowaliśmy na podłodze Embarassed

to tak jak ja :lol: :lol: :lol:

ko0niu - Nie 10 Sty, 2010

Ja nie tańcze, nie umiem , "taniec jest dla pedałów i bab" to trafne określenie. Nie rozumiem co jest w tym fajnego. Byłem na studniówce 3 razy. Zawsze moje partnerki słyszały "spoko, pójdziemy razem ale ja nie tańcze, a już napewno nie przed pierwszą połówką na łeb" tylko Aśka była na tyle normalna, że sama nie chciała w żadnym wypadku tańczyć w związku z czym wypiliśmy sobie z podwójną dawkę śmiertelną alkoholu na łeb w ciągu tej nocy.
Na własnej studniówce odpierdalałem straszliwie na parkiecie ale płyta z nagraniem nie nadaje się teraz do publicznego pokazywania, sam czuję zażenowanie kiedy o tym pomyślę. :lol:

Zwierz@k - Nie 10 Sty, 2010

ko0niu napisał/a:
Na własnej studniówce odpierdalałem straszliwie na parkiecie ale płyta z nagraniem nie nadaje się teraz do publicznego pokazywania, sam czuję zażenowanie kiedy o tym pomyślę. :lol:

kurwa, mam to samo, dobrze ze plyta sie zjebala :lol: :lol:

slayr - Nie 10 Sty, 2010

A ja umiem, parę wesel, osiemnastek itepe się zaliczyło, to w parze, takie zwykłe wywijańce nie sprawiają mi problemów :) .

czyt. jestem pedałem :P .

Foxy 68 - Nie 10 Sty, 2010

gooy napisał/a:
taniec jest dla pedałów i dla kobiet.

Ale lubie czasem odjebać jakieś dziwne wygibasy i mieć z tego radość w końcu szegedi kurwa,nie?

ko0niu - Nie 10 Sty, 2010

Wszystko jest dla ludzi przecież, nawet taniec, ale jak dla mnie to przejdzie tylko po paru głębszych, zdarzyło mi się tańczyć tango przy techno w jakimś wieśniackim klubie do którego mnie wyciągnęły 2 znajome :lol:
Ryszard - Pon 11 Sty, 2010

co innego polewka i tańcowanie dla jaj a co innego kręcenie dupą w rytm muzyki w celu niewiadmojakim. wiadomka, na warhead miałem skręconą kostkę i się bawiłem w tańcowanie, ale to było bardziej w celu wkurwienia trv panków. Machanie bioderkami tak na poważnie to coś czego nie umiem skumać i w czym nie widzę za grosz przyjemności.
QkiZ - Pon 11 Sty, 2010

Mnie się wydaje że umny w tańcu jestem, ale nie mnie to oceniać. Lubię po wódeczce do disco polo na weselu pokręcić sie trochę, na drumach czy innym techno :wink: też. więc dencer ze mnie może być.
Anonymous - Pon 11 Sty, 2010

tańcze tańcze tańcze. Pare lat za młodu sie na kursy towarzyskiego chodziło. Potem sie przekwalifikowałam na irlandzkie :)
Mecenas - Pon 11 Sty, 2010

Cytat:
tańcze tańcze tańcze

skaczę, skaczę, skaczę,
to kujwaiak , co za taniec :twisted:

Anonymous - Pon 11 Sty, 2010

polke dookoła stolu :D ostatnio kumpel mna tak zawinął w kółko że dziekowałam bogu że na ścianie mogłam wylądować :)
QkiZ - Pon 11 Sty, 2010

kontrowersyjna_ja napisał/a:
Pare lat za młodu sie na kursy towarzyskiego chodziło.

Mecenas napisał/a:
to kujwaiak , co za taniec

przypomniało mnie sie jak chodziłem kiedyś na tańce ludowe :)

Pani Ka - Pon 11 Sty, 2010

Jechałam dzisiaj autobusem z kolesiem któremu żona połamała obcasem dno oczodołu,tak wywijali na weselu :lol: Tak więc uważajcie,taniec jest niebezpieczny!
Foxy 68 - Pon 11 Sty, 2010

QkiZ napisał/a:
kontrowersyjna_ja napisał:
Pare lat za młodu sie na kursy towarzyskiego chodziło.

Mecenas napisał:
to kujwaiak , co za taniec

przypomniało mnie sie jak chodziłem kiedyś na tańce ludowe


A mi,że BB dawno nie słuchałem.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group