PUNK FORUM
Forum Punkowe

NEWSY - Deadline - Nowy Album

wawrzon - Pon 04 Sty, 2010
Temat postu: Deadline - Nowy Album


premiera w kwietniu 2010 !

ma_cieks - Nie 10 Sty, 2010

świetna wiadomość, i kapela zacna :evil:
ko0niu - Nie 10 Sty, 2010

Nigdy nie zrozumiem podjary tą kapelką, tak na płycie jak i na żywo nie zrobili na mnie wielkiego wrażenia, nie jest to wiadomość którą zapisałbym sobie w kalendarzyku.
Stanzberg - Pon 11 Sty, 2010

Osobiście nie cierpię, totalne overrated.

Jakby tam śpiewał gruby, łysy murzyn, a nie ta dzierlatka, nikt z nas by o tym bandzie nawet nie usłyszał.

Mecenas - Pon 11 Sty, 2010

w madsinie spiewa gruby biały mutant i duzo osoób sie jara ;)
Marchin - Pon 11 Sty, 2010

Stanzberg napisał/a:
Jakby tam śpiewał gruby, łysy murzyn, a nie ta dzierlatka, nikt z nas by o tym bandzie nawet nie usłyszał.


Nie rozumiem co to ma udowodnić. Przecież jej głos to podstawowa cecha tej kapeli. Równie dobrze można by to samo napisać o każdym innym zespole z charakterystycznym frontmanem (albo frontwomanem ;) ).

Ja osobiście mam tak samo jak Koniu. Z tym że Back for more to fajna płytka i od czasu do czasu lubię posłuchać. Z reszty albumów tylko pojedyncze kawałki. Płytę ukradnę a jak! 8)

Obczaił bym ich kiedyś jeszcze raz. Bo na warheadzie spałem na stojąco podczas ich koncertu.

Zwierz@k - Pon 11 Sty, 2010

pamiętaj że kiedyś jarąłem sie ich jedną płytą, bodaj pierwszą. Teraz już jakos mnie to nie grzeje. Na pierwszym ich koncercie jak błem też bawiłem się mega, na drugim tak sobie, a na warhead piłem piwo :mrgreen: Więc w moim osobistym rankingu tendencja spadkowa.
Stanzberg - Wto 12 Sty, 2010

Marchin napisał/a:
Stanzberg napisał/a:
Jakby tam śpiewał gruby, łysy murzyn, a nie ta dzierlatka, nikt z nas by o tym bandzie nawet nie usłyszał.
Nie rozumiem co to ma udowodnić. Przecież jej głos to podstawowa cecha tej kapeli.
Głos? No nie wiem, moim zdaniem ten band jest popularny również dzięki "reszcie wdzięków" tej pani. :mregreen:
Foxy 68 - Wto 12 Sty, 2010

Stanzberg napisał/a:
"reszcie wdzięków"

dobrze,że w cudzysłowie napisałeś, bo już chciałem Cię przywołac do porządku.

Stanzberg - Wto 12 Sty, 2010

Mnie? :lol: :lol: :lol: :lol:

Do porządku to Ty sobie możesz przywoływać swoje one-night-dziunie, ew. młodocianych sucharów na konserwach, ale nie mnie przecież. :twisted:

:wink: :wink: :wink:

Foxy 68 - Wto 12 Sty, 2010

Stanzberg napisał/a:
Do porządku to Ty sobie możesz przywoływać swoje one-night-dziunie

:lol:

Jak sama nazwa wskazuje zotały przywołane jednorazowo :lol:

Ależ ja lubie te koleżeńskie żarty :lol:

Stanzberg - Wto 12 Sty, 2010

:lol: :lol: :lol:

:kiss:

Aneta - Pią 15 Sty, 2010

a mnie ta kapela leczy*, jest słaba...
wolę ''grubego, białego mutanta'' i jego trzodę :P



[*wnerwia, wkurwia]

wawrzon - Pon 08 Mar, 2010

http://www.myspace.com/deadlineuk

przeogromna spierdolina !!!
gorzej niż ziggiepiggie :D :D:D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group