PUNK FORUM
Forum Punkowe

Koncertowe Archiwum - 10.01.2010- THE CASUALTIES -Wrocław Alibi

electropunk - Nie 10 Sty, 2010

nigdy jako¶ się nie jaralem Casualties ale nowy kawalek to naprawde mocne punk rockowe kopnięcie - We Are All We Have http://www.youtube.com/watch?v=9oqGZb77b7g

a przyjezni dzi¶ nie maj± latwo - przy takich ¶nieżycach poci±gi raczej terminowych rozkladów nie będ± się trzymać

Kamyla - Nie 10 Sty, 2010

Do zobaczenia robaczki :faja:
niech mi kto¶ potwierdzi, nabędę dzisiaj bilet w klubie i nie muszę szorować do empiku?

magdalenik - Nie 10 Sty, 2010

Mecenas napisał/a:
magdalenik napisał/a:
:evil:

znaczy sie ty nie jedziesz :?: :o


zaiste.

siedze z niunia w domu, a pozniej musze sie uczyc.
mam od chuja kolokwiow i nnych gowien. pierwsze w pon o 8 rano. rozklad pkp twierdzi, ze w krakowie z powrotem bylabym na 7 rano czyli nie ma opcji, zebym na zajecia poszla. a ze to 2gi i ostatni termin kolokwium to musze isc :evil: jesli pozaliczam wszystko to wlasciwie mozna rzec, ze mam zagwarantowane ukonczenie studiow. pech, ze akurat dzis ten koncert :(

chcialam jeszcze tylko dodac, ze nienawidze was wszystkich :evil:


tak bym chciala jechac... :(

electropunk - Nie 10 Sty, 2010

z mojego punktu widzenia to jeden zespól to po prostu za malo na koncert punkowy
zdecydowanie najlepszy kawalek We are all we have - hicior ponadprzeciętny i bardzo się wyróżnia w porównaniu do calej reszty
Nie mialem wielkich oczekiwań to sie nie zawiodlem ale jaki¶ niedosyt pozostal może za krótko to trwalo

magdalenik - Pon 11 Sty, 2010

hera, guj - nie byliscie na koncercie? :shock:
dlaczego?

Kamyla - Pon 11 Sty, 2010

Magda-pozdrawiam serdecznie co i pewnie Hans przekaze jak nie zapomni, było warto :wink:
heroina - Pon 11 Sty, 2010

musieli¶my pograć w simsy i zrobić sobie dzidziusia :lol:
hanssolo - Pon 11 Sty, 2010

pozabijam Was, gdzie mi wszyscy zdupcyli!!!!????

Jakimi¶ cudem wróciłem do chaty dzis rano, pociag nie zamarzl.


Koncert fajny choc krotki. Faktycznie nowy kawalek daje rade na zywo.

Czarny! - Pon 11 Sty, 2010

Ja zaliczyłem beton i grzecznie czekałem na transport do domu. je¶li z kim¶ się nie pożegnałem, to sorewicz!
Dzisiaj ciężki dzień w pracy, ale już ten dzień się kończy.
Jaki idiota robi takie gigi w niedzielę ! :O

SOKÓŁ - Pon 11 Sty, 2010

Czarny! napisał/a:
Jaki idiota robi takie gigi w niedzielę ! :O


Czarny a widział Ty ich trasę w sobotę grali w Berlinowie a jutro ¶migaj± po Czeskiej Republice a jeżeli chodzi o koncerta to dobry balet był jak by nie ten kawałek obsówy spowodowany zmian± glanów i postawieniem irokeza :lol:

magdalenik - Pon 11 Sty, 2010

Kamyla napisał/a:
Magda-pozdrawiam serdecznie co i pewnie Hans przekaze jak nie zapomni, było warto :wink:
\

przekazal jeszcze w nocy choc wtedy nie byl w stanie powiedziec kto pozdrawia :lol:

ja takze pozdrawiam, oczywiscie, ale... o jednej rzeczy bedziemy sobie musieli porozmawiac, jak sie kiedys zobaczymy. z hera, gujem, rysiem i wawrzonem rowniez.

i to tyle w tym temacie.

wawrzon - Pon 11 Sty, 2010

U mnie też beton... i mam pociętego od ¶rodka ryja. barodz fajny koncert, kupa znajomych - warto było i¶ć. Nagło¶nienie z dupy, grali o połowę za krótko - to z minusów :)
gooy - Pon 11 Sty, 2010

co¶ wam popsuli¶my? :shock:
h

Marchin - Pon 11 Sty, 2010

To ja też pozdrawiam wszystkich, a w szczególno¶ci pani± kelnerkę co nam podała 5 piw. :lol: :lol:
Ryszard - Wto 12 Sty, 2010

Pani kelnerka miszcz w chuj, to trzeba przyznać. I pizda pod okiem mi się dzisiaj rano pojawiła... :shock:
Kaczma - ¦ro 13 Sty, 2010

mam nadzieje ze nie mam nic z tym wspolnego?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group