PUNK FORUM
Forum Punkowe

Koncertowe Archiwum - 10.01.2010- THE CASUALTIES -Wrocław Alibi

noiseannoys - Śro 30 Gru, 2009
Temat postu: 10.01.2010- THE CASUALTIES -Wrocław Alibi
THE CASUALTIES- pogo punk z Nowego Jorku (U.S.A.)
Trasa promująca nowy album.
10.01.2010- WROCŁAW Klub Alibi, ul.Grunwaldzka 67
Bilety w cenie: 33 zł /40 zł

Info na temat rezerwacji i przedsprzedaży:
wrockfest@wrockfest.pl

noiseannoys - Pon 04 Sty, 2010

Bilety na koncert THE CASUALTIES można kupić w przedsprzedaży we w sieci EMPiK we Wrocławiu i w innych miastach.
noiseannoys - Pon 04 Sty, 2010

Oto link do najnowszego clipa THE CASUALTIES:
http://www.youtube.com/watch?v=F1wGN68hGmQ

wawrzon - Pon 04 Sty, 2010

wychodzi na ot że idę...
JesiotrSWP - Wto 05 Sty, 2010

Czy da rade kupic bilet w dniu koncertu w tym Alibi?
Agata - Wto 05 Sty, 2010

JesiotrSWP napisał/a:
Czy da rade kupic bilet w dniu koncertu w tym Alibi?


spokojnie tak

wawrzon - Wto 05 Sty, 2010

o której rozpoczyna się gig ? kończę zajęcia o 20 i nie wiem czy zdążę... Chujowo jest zaczynać koncert o 20, zwłaszcza gdy ORGANIZATOR OKAZUJE SIĘ MEEEGA SŁABY I NIE POKUSIŁ SIĘ O ŻADNĄ INNĄ DODATKOWĄ KAPELE !
magdalenik - Wto 05 Sty, 2010

samo casualties gra? :shock: :lol:


---
chcialam jechac, ale... w tym roku rowniez sesja zaskoczyla studentow :wink:

Marchin - Wto 05 Sty, 2010

Niedziela więc chcą wcześnie zakończyć. Co nie zmienia faktu że bez supportu słabo. No chyba że casualties dojebią 2,5h występ. :)
magdalenik - Wto 05 Sty, 2010

bez przesady, zawsze mozna koncert wczesniej zaczac. tym bardziej, ze to niedziela, wiec poczatek o 18-19 raczej nie powinien byc problemem.
wawrzon - Wto 05 Sty, 2010

Moim zdaniem kutasówa - jak koncerty mają się kończyć o 21 to po chuja je robić ? Tak na marginesie to nie rozumiem robienia takich gigów w zjebanym klubie Alibi... DLACZEGO ?
DLACZEGO NIE ZAGRA ŻADNA INNA KAPELA ?
DLACZEGO ? aaaaaaaaaaaaaaaaaa

beszambelan - Wto 05 Sty, 2010

wawrzon napisał/a:
o której rozpoczyna się gig ? kończę zajęcia o 20 i nie wiem czy zdążę... Chujowo jest zaczynać koncert o 20, zwłaszcza gdy ORGANIZATOR OKAZUJE SIĘ MEEEGA SŁABY I NIE POKUSIŁ SIĘ O ŻADNĄ INNĄ DODATKOWĄ KAPELE !


zastanawiam się jaka polska kapela by pasowała do Casualties i nie przychodzi mi zupełnie nic do głowy.

poza tym, jak zostało napisane na innym forum:
Cytat:
Supportów raczej nie będzie, bo scena w Alibi jest dość mała i jest problem ze zmianą
perkusji.

Zwierz@k - Wto 05 Sty, 2010

nie mozna znaczysie poleciec na standardzie, tj jedne gary i garowi wymieniaja tylko stopy, werble i blachy?
aczkolwiek rozumiem - sprzęt to sprzęt, kosztuje i niszczy sie...

spaf_antynazi - Śro 06 Sty, 2010

moze perkusista jest leworeczny i gra na druga strone... Sama zmiana perkusji to problem 10 min (no chyba ze sie chce od razu rozkladac na scenie to 30 min) najwiekszy propblem to mikrofony. Ciekawe jaka ma ta perkusje...

Gdyby nie WOSP to moglbym zagrac na supporcie z dwiema kapelami (w podpisie linki)

Kamyla - Śro 06 Sty, 2010

To kto w końcu idzie bo cały czas się zastanawiam i cały czas nie wiem...
wawrzon - Śro 06 Sty, 2010

Jak zdążę ze szkoły ( bd dzwonić ) to ja, a jak nie to ide pod klub na jakieś piwko, bo nie zapłacę 40 zł za 30 minut koncertu...
Chomick - Śro 06 Sty, 2010

Ja będę pod klubem około 19.00 i chciałabym z kimś się kulturalnie browarka (ew. czegoś mocniejszego)napić przed koncertem...
wawrzon - Śro 06 Sty, 2010

Chomick napisał/a:
kulturalnie

:roll:
:mrgreen: :wink:

Czarny! - Czw 07 Sty, 2010

chyba się przejdę
Kamyla - zdzwonimy się

hanssolo - Sob 09 Sty, 2010

okazlo sie ze jutro nawiedze wrocław:) Wawrzony, Rysie, Kamyle i inne gady szykować się!
Chomick - Sob 09 Sty, 2010

Kurde właśnie się zastanawiam czy przez te śnieżyce dojadę na tą 19.00...ktoś się w ogóle ze stolicy wybiera? bo wszyscy znajomi mi się wykruszyli i nie wiem czy nie będę musiała sama dojeżdżać a nie mam pewności czy trafię do klubu :?
heroina - Sob 09 Sty, 2010

z dworca musisz wsiąść w autobus 145, 146 lub jakikolwiek tramwaj, który jedzie na plac grunwaldzki. tam zawsze jest dużo ludzi więc spytaj kogoś gdzie jest alibi, albo akademiki kredka i ołówek. droga jest prosta więc na pewno trafisz. z placu grunwaldzkiego to jakieś 500m do przejścia


krzysiek potrzebujesz odbioru z dworca/noclegu?

Ryszard - Nie 10 Sty, 2010

ciach
magdalenik - Nie 10 Sty, 2010

:evil:
Mecenas - Nie 10 Sty, 2010

magdalenik napisał/a:
:evil:

znaczy sie ty nie jedziesz :?: :o


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group