PUNK FORUM
Forum Punkowe

Ciekawe miejsca w sieci - Amsterdam Gay Skins

menel77 - Śro 09 Gru, 2009
Temat postu: Amsterdam Gay Skins
Jesli ktos chcial by udac sie w amsterdamie na jakas impreze to niech sie wystrzega ekipy skinheadow z amsterdamu bo moze trafic na niezla ekipe
http://www.agskins.nl/ :oops:

Pyndzel_77 - Śro 09 Gru, 2009

złośliwa cholero ty :lol: :lol: :lol:


a poważnie to u nich i w rosji jest w huj silny ruch gejskinów.


tzn... jak kto lubi. :wink:



ja jestem tradycjonalistą.

spaf_antynazi - Śro 09 Gru, 2009

Panowie ale przeciez od dawna wiadomo ze występuje takie zjawisko... W którymś "Nigdy Wiecej" było o tym sporo napisane...
rozwal - Śro 09 Gru, 2009


QBA - Śro 09 Gru, 2009

Gay skini 0_0 Zmieklem. Juz mnie kurwa naprawde nic nie zdziwi.
Brodie - Czw 10 Gru, 2009


:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


wtf;O

ko0niu - Czw 10 Gru, 2009

Brodie napisał/a:

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


"Prawdziwy Skinhead nie może być rasistą, symbol szachownicy tłumaczy wszystko ! " :lol:

QkiZ - Czw 10 Gru, 2009

Prawdziwa twarz skinheada, który kryje się za kompleksami. Nienawidzi homo, ale sam nim jest. Podnieca go siłna ręka kolegi, który poklepuje go po plecach, po czym zjeżdża niżej :lol:
Mecenas - Czw 10 Gru, 2009

kurwa te zdjęcia są obrzydliwe, nie wchodze juz wiecej do tego wątku
menel77 - Czw 10 Gru, 2009

dla mnie to tez nic przyjemnego tymczasowo mieszkam w amsterdamie i musze uwazc na takich popaprancow wygladaja na normalnych skinhedow a tu porazka
zenada skinheds pedal

gooy - Czw 10 Gru, 2009

ale oni w ogole poza wygladem maja cokolwiek wspolnego z ta subkultura :?: chodza na koncerty, sa klasa robotnicza i prowadza ciezkie zycie na ulicach, czy to tylko takie przebieranki :?:
Ryszard - Czw 10 Gru, 2009

Strzelam że mają tyle wspólnego z tą subkulturą co większość obecnych skinów. Czyli wiadomo, są klasą robotniczą i walczą o przeżycie na brudnych ulicach zakazanych dzielnic, czasem pójdą na mecz albo nakleją wlepkę o skinach w kiblu.
:lol:

rozwal - Czw 10 Gru, 2009

menel77 napisał/a:
dla mnie to tez nic przyjemnego tymczasowo mieszkam w amsterdamie i musze uwazc na takich popaprancow wygladaja na normalnych skinhedow a tu porazka
zenada skinheds pedal
a co, zagaduja Cie? :lol: :wink:
ko0niu - Czw 10 Gru, 2009

gooy napisał/a:
ale oni w ogole poza wygladem maja cokolwiek wspolnego z ta subkultura :?: chodza na koncerty, sa klasa robotnicza i prowadza ciezkie zycie na ulicach, czy to tylko takie przebieranki :?:


prowadzą jeszcze przegięty sklep w Wielkiej Brytanii

http://bleachers.co.uk/

:shock:

menel77 - Czw 10 Gru, 2009

odjebali se swoja subkulture heheh bu haha masakra jezdza na koncerty bylo pru na coock sparreze w amsterku masakrator oni sie uwazaja za normalny skinheads tylko pedalow nie brak mi slow
a co do tego ze sa jak wiekszasc skinheadan to chyba jakies nie poeozumienie

menel77 - Czw 10 Gru, 2009

porozumienie
menel77 - Czw 10 Gru, 2009

:kiss: jeszcze sa w antwerpi szkocji angli i dojczach rzeznia oblenzenie skinopedalow oi!!
QkiZ - Czw 10 Gru, 2009

menel77 napisał/a:
dla mnie to tez nic przyjemnego tymczasowo mieszkam w amsterdamie i musze uwazc na takich popaprancow wygladaja na normalnych skinhedow a tu porazka
zenada skinheds pedal

Zupełnie jak nazipanki.

rozwal - Pią 11 Gru, 2009



sprzedaja plamiaki z zamkiem na dupie :shock: :shock: :lol: :o

ko0niu - Pią 11 Gru, 2009

opis tych portek zabija. :lol: :lol:

The Original and Only Concealed Zip Bleachers since 2006! With a particular eye to those skinheads who like a bit more than the stomping boot action when out, we have come up with our now well popular “Back Zip” bleachers. The Back Zip bleachers have a zip insertion at the back seam point. The zip is then concealed by a fly guard that makes the zip virtually invisible when walking around town (see picture). So next time you are out, you won’t need to take your bleachers off to get into action! The Sleazy Zip bleachers are available in all of the other bleachers options. Beware of cheap imitations!

rozwal - Pią 11 Gru, 2009

po prostu przerazajace :P
QkiZ - Pią 11 Gru, 2009

:lol: Zajebisty opis.
Stanzberg - Pią 11 Gru, 2009

Dlatego wolę słowo punk rock, niż skinhead.
Aneta - Pią 11 Gru, 2009

czekam az sie to u nas pojawi
wtedy to będą cyrki :D

QkiZ - Pią 11 Gru, 2009

No jeszcze nie słyszałem o gay punks.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group