PUNK FORUM
Forum Punkowe

NEWSY - AQQ - "Rock'n'roll to ściema" - premiera 9.12

Agata - Wto 08 Gru, 2009
Temat postu: AQQ - "Rock'n'roll to ściema" - premiera 9.12
Na przełomie 2004/2005r w Płocku, paru przyjaciół postanowiło zabić wolny czas poprzez robienie tego, co najbardziej ich kręci (czytaj muzyka) i tak powstało A.Q.Q. Już w 2005 nagrywają singiel-demo „NIEZALEŻNIE ZALEŻNI”, na którym znajdują się cztery piosenki. Rok później wydają debiutancka płytę „NIC NIE MUSZĘ”, świetnie przyjętą w środowisku alternatywnym. Ich żywiołowość i autentyczna przebojowość procentują i zaczynają grac coraz więcej koncertów m.in. na XIII edycji Przystanku Woodstock w Kostrzyniu nad Odrą. W 2009 zespół nagrywa materiał na drugą swoją płytę „ROCK’N’ROLL TO ŚCIEMA”, promując ją zaczynają odwiedzać kolejne kluby w Polsce.

O płycie:

Drugi materiał to wybuchowa mieszanka ska, punka i rock’n’rolla! Słuchając tej płyty nie ma czasu na nudę, nie ciąży i nie dłuży się, dobra do zabawy ale także do słuchania we dwoje na romantycznej, choć pewnie nieco szalonej randce… Teksty życiowe ale jednocześnie optymistyczne z dozą niezależności i … przymrużeniem oka…



Spis utworów:

1. Rock’n’roll to ściema,

2. Jeden raz,

3. Licencja,

4. Nieograniczona,

5. Czas pogardy,

6. Siurał tu siurał tam,

7. Każda minuta,

8. Takie coś,

9. Mistrzostwa świata,

10. Bosko,

11. Zabawka,

12. Poza rejestrem,

13. Dobrze się bawię,

14. Kim jesteś,

15. Andy,

16. Ulica wre,

17. Rock’n’roll to ściema.

wawrzon - Wto 08 Gru, 2009

http://www.myspace.com/aqqplock
Pewnie zagrają na PRL...

Zwierz@k - Śro 09 Gru, 2009

raz nawet na koncercie byłem.
W ogóle mi się nie podobało. Dla mnie to ta sama klasa co jakies akuszmaty i inne hipiskłoty. Chyba że nastąpiła jakaś ""ewolucyjna rewolucja" w kapeli

Hamel - Śro 09 Gru, 2009

łeee, a ja myślałem, że woodstock odbywa się w Kostrzynie :shock: :?
Agata - Śro 09 Gru, 2009

wawrzon napisał/a:
http://www.myspace.com/aqqplock
Pewnie zagrają na PRL...


nie, nie zagrają...

wawrzon - Śro 09 Gru, 2009

O - to aż dziwne. Muzycznie idealnie wpasowali się w tę trasę - chyba że trzęsący sceną prl - Wojciech W. powie co innego - bądź mają kosę :)
Biały - Sob 12 Gru, 2009

nigdy mi się to nie podobało...
Szo - Wto 15 Gru, 2009

no a jak ma być inaczej, skoro też są z Płocka i na dodatek grał tam były gitarzysta FL? :D

bardziej mi się podoba niż Farben Lehre, ale wolałem Wiewiórczaki albo Podwórkowych.

No ale nazwa jest moim zdaniem na minus. Jest dużo innych rzeczy o tej nazwie, taki banał.

Biały - Pon 21 Gru, 2009

wawrzon napisał/a:
O - to aż dziwne. Muzycznie idealnie wpasowali się w tę trasę - chyba że trzęsący sceną prl - Wojciech W. powie co innego - bądź mają kosę :)

chyba mają kosę - gdyby się lubili, to wydałoby ich rockers publishing ;)

wawrzon - Śro 23 Gru, 2009

A kto ich wydaje ?
szymon - Czw 24 Gru, 2009

Nowy album AQQ wydaje Zima Records..

Wawrzon co do kosy zespołu z WW to kiedyś coś tam było na rzeczy gdy w AQQ grał Chaboś,który w dziwnych okolicznościach 2004 roku został wyrzucony z FL,od blisko 2 lat Chabosia nie ma w AQQ także nie ma już żadnego z tym problemu...

Stanzberg - Pon 28 Gru, 2009

Strasznie popowe i niespecjalnie odkrywcze... zobaczymy.
Agata - Pią 05 Mar, 2010

Jeśli byłyby jakiekolwiek problemy z kupnem płytki w Empiku czy innym sklepie proszę o kontakt pod adresem : agata@punkserwis.org lub artur.aqq@op.pl - będzie można zamówić tam płytkę w cenie 25 zł + koszt wysyłki
Rotten82 - Pią 05 Mar, 2010

Agata napisał/a:

Drugi materiał to wybuchowa mieszanka ska, punka i rock’n’rolla! Słuchając tej płyty nie ma czasu na nudę, nie ciąży i nie dłuży się, dobra do zabawy ale także do słuchania we dwoje na romantycznej, choć pewnie nieco szalonej randce… Teksty życiowe ale jednocześnie optymistyczne z dozą niezależności i … przymrużeniem oka…

czyje to słowa jeśli można wiedzieć?

płyty nie kupię na pewno, jak dla mnie padaka masakryczna i moim zdaniem mogli by śmiało na PRL grać. miałbym przynajmniej pewność, że nigdy ich nie zobaczę na żywo

Agata - Sob 06 Mar, 2010

Rotten82 napisał/a:
Agata napisał/a:

Drugi materiał to wybuchowa mieszanka ska, punka i rock’n’rolla! Słuchając tej płyty nie ma czasu na nudę, nie ciąży i nie dłuży się, dobra do zabawy ale także do słuchania we dwoje na romantycznej, choć pewnie nieco szalonej randce… Teksty życiowe ale jednocześnie optymistyczne z dozą niezależności i … przymrużeniem oka…

czyje to słowa jeśli można wiedzieć?


wydawcy - http://zima.slask.pl/sh/p...products_id=898


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group