PUNK FORUM
Forum Punkowe

Koncertowe Archiwum - 11.03.2010 - Łódź - WUNDER WAVE 65 - Terror Madball

hardcore - Nie 29 Lis, 2009
Temat postu: 11.03.2010 - Łódź - WUNDER WAVE 65 - Terror Madball
obiło mi się o uszy że 11.03.2010 w Łodzi zagra Terror i Madball, wjazd za 60 zeta. Wiecej info nie znam :(
beszambelan - Nie 29 Lis, 2009

Cytat:
O.K. Wstępnie tak to wygląda:
WUNDER WAVE 65 wystąpią:
MADBALL - hardcore metal z Nowego Jorku (U.S.A.)
Jeden z najważniejszych przedstawicieli tego nurtu. Grupa od samego początku dowodzona
przez wokalistę Freddy Cricien'a (prywatnie brata wokalisty Agnostic Front) i basistę Hoyę Roc.Na gitarze wspiera ich Mitts (wcześniej Skarhead). Grupa ma na swoim koncie kilka znakomitych albumów m.in.: "Set It Off" czy"Demonstrating My Style", które ugruntowały ich pozycję na światowej scenie hardcore.
TERROR - hardcore trash z Los Angeles (U.S.A.). Doskonale znani polskiej publiczności
z niezwykle energetycznych koncertów.
DEATH BEFORE DISHONOR- hardcore z Bostonu (U.S.A.). Grupa po raz pierwszy gościła
w Polsce w 2005 razem z Agnostic Front. Od tamtej pory zdobyła sobie liczne grono fanów
w naszym kraju.
CRUEL HAND - metal hardcore z Maine (U.S.A.)
11 marca 2010 - ŁÓDŹ klub Dekompresja ul.Limanowskiego 200 g.19:00
Bilety w cenie: 60 zł (przedsprzedaż) i 75 zł (w dniu koncertu).

P.S. Myślę, że za taki skład cena biletu jest do przyjęcia. W Warszawie będą do kupienia
w Shortcut.pl


Swoją drogą, nie ma to jak wszystko mówiący tytuł wątku.

hardcore - Nie 29 Lis, 2009

Dzięki za uzupełnienie info o koncercie
ko0niu - Pon 30 Lis, 2009

Weź zmień tytuł wątku. Krzysiek zasugerował ja powiem wprost. "Łódź" nie mówi zbyt wiele o tym gigu.
Czarny! - Pon 30 Lis, 2009

Tytuł poprawiony
QBA - Pon 30 Lis, 2009

Kurde z checia poszedlbym ale to niestety czwartek. Mam pytanie czy bedzie ktos jechal z Warszawki na to concerto?
wawrzon - Śro 20 Sty, 2010


slayr - Śro 20 Sty, 2010

ja będę :) .

jak by to na hc napisano... :

"obsrałem zbroję" :D .

kacperson - Śro 10 Mar, 2010

kto bedzie na koncercie??

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group