PUNK FORUM
Forum Punkowe

Wydarzenia & Demonstracje - 11 listopada 09 - Warszawa - DEMONSTRACJA ANTYFASZYSTOWSKA

Warszawa 11.11 - Wto 10 Lis, 2009
Temat postu: 11 listopada 09 - Warszawa - DEMONSTRACJA ANTYFASZYSTOWSKA
Dzień 11 listopada jest dniem uczczenia i refleksji nad momentami wyzwolenia, a nie dniem propagowania agresywnego patriotyzmu, ksenofobii, nacjonalizmu, antysemityzmu i faszyzmu, idei prowadzących do zniewolenia i prześladowania innych.

Ani 11 listopada, ani żadnego innego dnia, ani w Warszawie, ani w żadnym innym mieście…
Faszystom i rasistom nie należy się ani metr ulicy! Spotkajmy się więc i powstrzymajmy razem haniebny marsz faszystów w centrum stolicy. Nie będziesz sam/a. Będzie nas wielu.

WARSZAWA - 11 LISTOPADA 2009
godz. 13 - METRO ŚWIĘTOKRZYSKA (róg Świętokrzyskiej i Marszałkowskiej)

http://www.wawa11listopada.blogspot...

ZAPRASZAMY!!

PS. Przekazujcie tą informację do znajomych, przyjaciół - to ważne. Niech będzie nas naprawdę dużo!

QBA - Wto 10 Lis, 2009

Kurwa musze przekazac babci zeby wpadla ze swoja ekipa...
A tak juz na serio. Mam pytanie jaka jest idea tego marszu?

Anonymous - Wto 10 Lis, 2009

nie potrafisz przeczytac tematu ?
QBA - Wto 10 Lis, 2009

Potrafie. Ale kurwa po co isc na ta demonstracje zeby powiedziec, ze jacys tam nacjonalisci sa zli. 11 listopada powinnismy sie cieszyc, ze mamy swoj wolny kraj, swoj jezyk. To nie jest dzien na mowienie, ze kurna ci nie lubia tamtych i na odwrot. Takie jest moje zdanie.
Ryszard - Wto 10 Lis, 2009

...a ja jednak nie chciałbym, żeby 11 XI był jednoznacznie kojarzony z fetą ONRu i NOPu. Serio.
gooy - Wto 10 Lis, 2009

tez bym nie chcial, ale to nie wina ONRu i NOPu, ze oprocz nich prawie nikt tego swieta nie obchodzi.

a nie lepiej by bylo w przyszlym roku duzo wczesniej zarejestrowac marsz niepodleglosciowy z zakazem deklarowania sie z przynaleznoscia partyjna, tak, zeby razem moglo sobie isc takie polityczne jak NOP, czy mlodziezowka SLD. a jak komus sie nie spodoba to sobie zrobi kontrdemonstracje. ale ONR na kontrdemonstracje obchodow swieta niepodleglosci ni chuja nie bedzie pasowac.

Stanzberg - Czw 12 Lis, 2009

Cytat:
to nie wina ONRu i NOPu, ze oprocz nich prawie nikt tego swieta nie obchodzi.
Bez kitu, coś w tym jest. :)
hardcore punx - Czw 12 Lis, 2009

Obchodzi, obchodzi:
http://www.trojmiasto.pl/...sto-n35593.html

Pechowa, jak dla imprez masowych na wolnym powietrzu, jest data tego święta. ;)

wawrzon - Sob 14 Lis, 2009

No i podobno nic nie wyszło z nocy kryształowej i zadym :D :D:D

---
w ogóle dowiedziałem się że Ci pojebani ludzie którzy śmigają robić kontry przebierają się dla niepoznaki... dla mnie to już w ogóle żenada...

Zigi - Sob 14 Lis, 2009

A zauwazyliście ze 11 listopad to od 3 lat tylko okazja do przekrzykiwania sie kogo było więcej, kto jest sprzęciarzem, kto nieuczciwy sprawiedliwy itd. ??
Arbuz - Nie 15 Lis, 2009

wawrzon napisał/a:

w ogóle dowiedziałem się że Ci pojebani ludzie którzy śmigają robić kontry przebierają się dla niepoznaki... dla mnie to już w ogóle żenada...

:lol: :lol: :lol: zajebiste, za co sie przebieraja? ale widze ze masz do nich spory szacunek skoro piszesz "ci" wielka litera :lol:

Anonymous - Nie 15 Lis, 2009

pewnie chodzi o antife ubrana w dresy...
naziole duzo czesciej sie przebieraja :lol:

wawrzon - Nie 15 Lis, 2009

100% żenady :roll:
Zwierz@k - Nie 15 Lis, 2009

np za drzewo, krzak, lub śmietnik?
Arbuz - Pon 16 Lis, 2009

wawrzon napisał/a:
100% żenady :roll:

zenada jest pisanie "Ci pojebani ludzie" i wymyslanie historii o przebranych za smietniki ludziach z kontry :lol:

Anonymous - Pon 16 Lis, 2009

jezeli ludzie z kontry przychodza ubrani na czarno badz na dresowo przebieraja sie.. nie wiedziales ? :?
xkrzysiekx - Wto 17 Lis, 2009

wawrzon napisał/a:
No i podobno nic nie wyszło z nocy kryształowej i zadym :D :D:D

---
w ogóle dowiedziałem się że Ci pojebani ludzie którzy śmigają robić kontry przebierają się dla niepoznaki... dla mnie to już w ogóle żenada...


KMWTW. kto nie byl, moze sobie odwiedzic forum konfidencjonalista.peel i zobaczyc, ze jednak byly dzienne i nocne rozmowy. osobna sprawa jest zachowanie pał, w tym oslawionych juz tajniakow

co do drugiego...wawrzon, nie chodzisz na dema, to rozumeim ze nie wiesz jaki sens ma zmiana stroju przed/w trakcie/po takowym. albo naprawde bezgranicznie ufasz psom i ich kolegom, leglanei maszerujacym tego dnia

i do kwestii demo-przebieranek nie mieszalbym autonomicnzych nacjoanlistow i ich czarnego bloku


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group