PUNK FORUM
Forum Punkowe

Kapele z zagranicy - The Casualties

kubarockman - Pon 09 Lis, 2009

ja bym jechal jakby mnie matka puscila
Dev - Pon 09 Lis, 2009

miałam proroczy sen, a mianowicie, że byłam na koncercie wyżej wymienionych :mrgreen: :twisted: :o
zrobiłam sobie nawet kilka fotek z kapelą, szkoda tylko, że koncert był w jakiejś speluniastej piwnicy podświetlonej na czerwono.

teraz to już nie mam wyjścia, muszę jechać <radocha>
:twisted:

(edit. nie wiem jak mogłam ich kiedyś nie lubić, wstyd mi ... :oops: )

Marchin - Pon 09 Lis, 2009

Cytat:
szkoda tylko, że koncert był w jakiejś speluniastej piwnicy podświetlonej na czerwono.


Przeniosą koncert do Exodusa? :shock:

Ryszard - Pon 09 Lis, 2009

Stanzberg napisał/a:
Wiem, ale to jest niestety cholernie daleko.
Jeszcze się zobaczy.

Nie pitol! Ok. 6h w pociągu, w nocy z Wawy do Wrocławia pociąg jest prawie pusty i można spokojnie kimać. A Wrocław zaprasza! Warto!

Marchin napisał/a:
Cytat:
szkoda tylko, że koncert był w jakiejś speluniastej piwnicy podświetlonej na czerwono.


Przeniosą koncert do Exodusa? :shock:

To by był ogień z dupy! :!: :!: :!:

kubarockman - Pon 09 Lis, 2009

burdele tez sa podswietlane na czerwono
moze tam?

Foxy 68 - Pon 09 Lis, 2009

Na koncert cie matka nie puszcza a do burdeli chadzasz? :lol:


PRAGNĘ OŚWIADCZYĆ, ŻE JEŚLI ZAISTNIEJE TAKA SYTUACJA, IŻ KUBAROCKMAN DOSTANIE BANA TO PRZYSIĘGAM NA WSZYSTKIE ŚWIĘTOŚCI,ŻE NIE NAPISZE NA TYM FORUM ANI JEDNEGO POSTA JUŻ NIGDY. TEN CZŁOWIEK DOSTARCZA MI TYLE RADOŚCI,ŻE AZ TRUDNO TO OPISAĆ.

wawrzon - Pon 09 Lis, 2009

podpisuje się pod w/w oświadczeniem.
ko0niu - Pon 09 Lis, 2009

:lol:
Zwierz@k - Pon 09 Lis, 2009

ALL YOU NEED IS LOL :lol: :lol:
Stanzberg - Wto 10 Lis, 2009

Obiecuję, że go nie sprzątnę, nie ręczę za resztę. Anecie czasem aż paluszek się klei do cyngla. :lol:
A w temacie:
Rysiu napisał/a:
6h w pociągu
1. 6h w pociągu w jedną stronę, to jest 12h w obie, czyli pół doby w zajebanym PKP. Daleko, czy blisko?
2. Ponieważ koncert Casualties jest w niedzielę, może być ciężko zdążyć na rano do roboty w poniedziałek, co?

Foxy 68 - Wto 10 Lis, 2009

Stanzberg napisał/a:
Obiecuję, że go nie sprzątnę, nie ręczę za resztę. Anecie czasem aż paluszek się klei do cyngla.

Jak to zrobi,to więcej się do szanownej koleżanki nie odezwę, Eva neva.


Stanzberg napisał/a:
6h w pociągu w jedną stronę, to jest 12h w obie, czyli pół doby w zajebanym PKP. Daleko, czy blisko?

Zasadniczo to mi by się niechciało jechac tyle i wracac w przciagu jednego dnia-na dzien nastepny. Chociaż zależy po co i gdzie sie jedzie.

Mecenas - Wto 10 Lis, 2009

Cytat:
Eva neva.

odwrotnie chyba

Hagen - Wto 10 Lis, 2009

Co? Gdzie? Jak?
Super :D .

Co prawda termin nie powala, mogliby chociaż w sobotę zrobic, ale jest nieźle :P .

Wie ktoś co mają grac? Co wogóle grają na koncertach 'ostatnio'? :P
Jeszcze ich na żywo nie widziałem, kumpel by się przejechał "o ile będzie ciasno, będzie tani, chujowy alkohol i zrobią remake'i starych kawalkow" :wink: .
Grają jeszcze coś ze starych płyt, czy Under Attack króluje? :wink:

Wiadomo coś o koszcie biletu? ;]

Ryszard - Wto 10 Lis, 2009

Hagen napisał/a:
"o ile będzie ciasno, będzie tani, chujowy alkohol i zrobią remake'i starych kawalkow"

Nie, niestety nie będą grali w Madnessie. :lol:
Alibi czyli powinno być sporo miejsca, ale tuż obok jest sklep spożywczy z szerokim asortymentem.

Foxy 68 - Wto 10 Lis, 2009

Mecenas napisał/a:
odwrotnie chyba

nooooooooooo coooooooooooooooooo Tyyyyyyyyyyyyyyyyyy :lol: ;)

Hagen Ty faktycznie jesteś debilem :lol:

Hagen napisał/a:
Grają jeszcze coś ze starych płyt, czy Under Attack króluje?

W sumie to też nie jest nowa płyta więc grają. Za coś fajnego mogę Ci przegrać ich koncert z pierwszego września tego roku.

Czarny! - Wto 10 Lis, 2009

Ryszard napisał/a:
Hagen napisał/a:
"o ile będzie ciasno, będzie tani, chujowy alkohol i zrobią remake'i starych kawalkow"

Nie, niestety nie będą grali w Madnessie. :lol:
Alibi czyli powinno być sporo miejsca, ale tuż obok jest sklep spożywczy z szerokim asortymentem.


Jak pijesz Bartka, w Madness to się nie dziw. ja piję Piwo - czyli Litovela ;)

Koncert w niedzielę, ponieważ od poniedziałku do soboty w klubie są disko-bandżo sztachoteki studencki.
Browar notabene mają taki jak Madness kiedyś, czyli Skalaka po 5zł. Da się pić... ciasno też może być, tak jak na innych imprezach, na których byłem. Ciemno to na bank, bo stroboskopów nie włączają na pankowiźnie

Marchin - Wto 10 Lis, 2009

ten litovel tez cienki jest (ale przynajmniej jest piwem w przeciwieństwie do B)

Alibi to buracka słabizna ale lepsze to niż nic.

Hagen - Wto 10 Lis, 2009

Foxy 68 napisał/a:
Hagen Ty faktycznie jesteś debilem

Miło mi :kiss: .

Nie mam pojęcia bladego co koncertowo grają, zresztą ja mam to w kakale, tylko kumpel strasznie nie lubi ich nowych kawałków ;) .
A sam nie pojadę :P .

Zresztą nie chodzi tyle o same kawałki, co o sposób grania- ten sary szum i łoskot miał w sobie to coś :) .

Foxy 68 napisał/a:
Za coś fajnego mogę Ci przegrać ich koncert z pierwszego września tego roku.

Miłe, ale podziękuję :mrgreen: .

Punkracy - Czw 10 Gru, 2009

nie widziałem ich na żywo, jak na koncertach jest rozpierdol to trzeba bedzie sie wybrac, do wrocka mam rzut beretem, tylko to alibi zjebane 8)
skunx - Sob 15 Maj, 2010

Kopnijnie mnie z glana! Nie potrafię wybaczyć sobie ze nie znałem tej kapeli wcześniej... Exploited może się schować przy Casualties :mrgreen: :razz:
Foxy 68 - Nie 16 Maj, 2010

tak,dokładnie. nie inaczej :lol:
Stanzberg - Nie 16 Maj, 2010

Byłeś szybszy! :bad: http://forum.punkserwis.org/viewtopic.php?t=14621

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group