PUNK FORUM
Forum Punkowe

Zablokowane - Powakacyjne debilizmy 2009

Aneta - Sob 05 Wrz, 2009
Temat postu: Powakacyjne debilizmy 2009
...

więc:



Głosujemy do końca września.


1-Ayreon napisał/a:
A gdyby tak wonsz ponknol pajonka, to czy pajonk ugryzlby wensza od wewnontsz?


2-homik002 napisał/a:
Czy są tu ludzie ze szczecina gotowi zorganizować jakaś demonstracje sprzeciwiając się temu co jak wszyscy widza na własne oczy dzieje się w Polsce chyba nie muszę nikomu mówić o co mi chodzi. O ile pamiętam jakiś czas temu w Szczecińskim przejściu podziemnym były rozdawane ulotki pod tytułem "Food not Bombs" może udało by się dotrzeć do ludzi organizujących ta akcje i zacząć działać z nimi.


3-Cockney napisał/a:
w lumpexach to ja jeszcze harringtonki nie widziałem:)

a tak na marginesie - to są przeciwdeszczowe kurtki?


4-kubarockman napisał/a:
chcesz to sobie zajrzyj na moje n-k.pl
kuba winiarski miejscowosc: prawie rawa
zobacz i powiedz czy wg ciebie jestem typowym kinderpunkiem


5-Dziadkowa napisał/a:
punk to ideologia, styl życia...... a muzyka jest tylko dodatkiem


6-Dziadkowa napisał/a:
tym konkursem chyba nadrabiacie pewne swoje braki


:D

7-sfizo napisał/a:
mnie ortodoksyjność i nietolerancja mierzi w każdym wydaniu - obojętnie czy chodzi o kościół, wegetarianizm czy bycie tru.


8-michał ze wsi napisał/a:
Co to znaczy APOSTAZJA I KONSENSUS.To drugie w naszej okolicy to firma ochronioarska.Tak jak ktoś wyżej zauważył prosiłbym zrozumiałym językiem,jestem prostym człowiekiem i niektórych słów nie rozumiem.


9-Dziadkowa napisał/a:
do kościoła nie chodzę NIGDY nawet jeżeli idzie cała rodzina...


10-Cinocenty napisał/a:
Pytanie do squatters:
1. Czy dobrze wam tam?
2. Gdyby przynano wam renty to wybralibyście prawdziwy dom czy wasze baraki/opuszczone domy ?
3. Czy czujecie sie lepsi bardziej wolni od ludzi mieszkajacych normalnie?
4. Czy mieszkanie w osikanych murach sprzyja dobrej atmosferze i dobremu samopoczuciu na codzień?
5, Jaki procent z was ćpa i jest tam z przymusu wynikającego właśnie przez ćpanie?



i ostatni kloc:

11-michał ze wsi napisał/a:
Od pewnego czasu jestem obrażany przez moderatorów,sugerują mi i wmawiają że jestem narkomanem choć w rzeczywistości nie palę nawet papierosów.Usuwają moje tematy zanim rozwinie się jakakolwiek dyskusja.Prowokują mnie w ten sposób abym zaczął ich atakować tylko po to aby mnie później poniżyć wyrzucając z forum.Zrobiłem w życiu bardzo dużo dla ludzi i pakroka i jest mi bardzo przykro że traktują mnie w ten sposób,
W regulaminie jest:
" oraz głupie i nic nie wnoszące posty na forum będą bezwzględnie karane ostrzeżeniami.

Tematy zakładanie w poszczególnych pokojach powinny być ściśle związane z ich tematyką oraz działem."

Być może moje posty wydają im się głupie,{jak widać jednak można żyć inaczej}dla mnie bardzo głupie jest kiedy młody człowiek pierdoli i prowadzi bezowocne dyskusje polityczne idąc drogą naszych szlachetnych polityków.
Nie wnikam ,nie czuję do nich urazy,są młodzi w porządku.

Zależałoby mi najbardziej na przywróceniu tematu:"Pieczęć dupy"gdyż wbrew pozorom nie jest wcale taki głupi i ma wiele z polityką wspólnego.Są to praktyczne porady w jaki sposób załatwianie nieprzyjemnych spraw urzędowych może stać się dobrą zabawą.Natchnęła mnie do tego bardzo wredna baba przyjmująca wnioski w pewnym urzędzie.Jest bardzo nie miła i arogancka w stosunku do petentów,uwielbia z nimi się kłócić,prowokować i poniżać.Ja tego bardzo nie lubię ,bardzo proszę o podanie lepszego sposobu na takich ludzi.Wydaje mi się że kiedy będzie przeglądać osrane dokumenty i zacznie ze mną dyskutować, poniżać i śmiać się ze mnie ja również będę miał powód do śmiechu.
Podobnie z innymi dokumentami,prośbami itp.które często urzędnik po przeczytaniu wyrzuca,odpisując na nie ustaloną z góry regułką.Pieczętując takie dokumenty prowadzę swoją walkę z bezduszną biurokracją i daję tamtym bardzo wiele do myślenia.No chyba że lepiej tylko chlać i dyskutować .Żałuję tylko że nie wpadłem na ten pomysł kiedy to pół roku ciągnęła się sprawa w różnych kolegiach i sądzie o 50 zł z opieką społeczną gdzie każdy mój list z odwołaniem od kolejnej decyzji był olewany.

Jeszcze raz bardzo proszę o przywrócenie tematu,bardzo bym chciał poznać opinię ludzi.Oraz to w jaki sposób inni załatwiają taki sprawy.
Z poważaniem Michał

Stanzberg - Sob 05 Wrz, 2009

Konkurs dość słaby, aczkolwiek kuba rockman tekstem: zajrzyj na moje konto i zobacz czy jestem kinderem, nieco mnie rozbawił. :)
heroina - Sob 05 Wrz, 2009

3,4,5 i 9
ale stawiam na nk :lol:

Czarny! - Sob 05 Wrz, 2009

Kuba mój faworyt !
Zwierz@k - Sob 05 Wrz, 2009

eeeee, śmierdzi słabizną, naprawdę.
BadMotherfucker - Sob 05 Wrz, 2009

Dla mnie najlepszym debilizmem było zbanowanie kampfhund'a - dzięuję za uwagę :x
kubarockman - Nie 06 Wrz, 2009

chyba wygram :oops:
kubarockman - Nie 06 Wrz, 2009

legitke?
Kamyla - Nie 06 Wrz, 2009

No generalnie słabizna...tegoroczne wakacje nie były hojne :(
Kuba jest fajny i ma n-k...powinien wygrać :wink:

gooy - Nie 06 Wrz, 2009

az dziwne, ze nie ma zadnych tekstow kampfhunda. czyzby policja kazala usunac :?: :lol:
Kontrol Mind - Nie 06 Wrz, 2009

To dawaj coś chętnie bym się pośmiał :D
Aneta - Pon 07 Wrz, 2009

Zwierz@k napisał/a:
eeeee, śmierdzi słabizną, naprawdę.



tak na prawdę - to dobrze!

bnr - Pon 07 Wrz, 2009

Faktycznie ogólnie dosyć słabo, ale 4 i 9 są całkiem śmieszne :)
mary_jane - Pon 07 Wrz, 2009

stawiam na nr 4
mary_jane - Pon 07 Wrz, 2009

nie pokaże
Blekit - Pon 07 Wrz, 2009

a no słabo
śmieszy 9

heroina - Pon 07 Wrz, 2009

troche mi brakuje lidki, która stwierdziła, ze zdarzało się jej być z kolesiami, których na oczy nie wiedziała....
do tej pory się zastanawiam jak ona to robiła

rozwal - Pon 07 Wrz, 2009

widze ze czworeczka wymiata, glos tez ode mnie :D
Aneta - Pon 07 Wrz, 2009

heroina napisał/a:
do tej pory się zastanawiam jak ona to robiła

proste: z zamkniętymi ślepiami :P

kubarockman - Pon 07 Wrz, 2009

kiedy ogloszenie wynikow plebiscytu?
heroina - Pon 07 Wrz, 2009

zapewne wygrałeś 8)


Aneta napisał/a:
proste: z zamkniętymi ślepiami :P

ale tak przez kilka miesięcy? :shock:
jeśli się jej tak udało, to chylę czoła przed kompletnie niepotrzebną, acz budzącą respekt, umiejętnością :lol:

QkiZ - Śro 09 Wrz, 2009

4 rządzi z naszą klasą, chociaż Michał ze wsi też niezły producent debilizmów.
BadMotherfucker - Śro 09 Wrz, 2009

kuba wymiótł - mój głos jednak na #9 :faja:
Aneta - Sob 19 Wrz, 2009

poczekajmy do konca miesiąca
Aneta - Nie 27 Wrz, 2009

a więc zwycięzcą zostaje kubarockman i otrzyma tytuł (nazik działaj :D )

''chcesz to sobie zajrzyj na moje n-k.pl
kuba winiarski miejscowosc: prawie rawa
zobacz i powiedz czy wg ciebie jestem typowym kinderpunkiem''




---



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group