PUNK FORUM
Forum Punkowe

Inne - Kapele, które chciałbyś/chciałabyś zobaczyć na żywo

ko0niu - Sob 01 Sie, 2009

jest tego tak wiele że post miałby długość jednej strony
Jak wliczyć w to bandy które już nie grają to lista naprawdę za długa stanowczo.
zanim zdechnę (lub oni) chce zobaczyć cock sparrer bo mimo że to już dziadki to na żywo ponoć nadal dają radę. Generalnie ostatnio nauczyłem się, że czasem jakaś "gwiazda" z naszej listy "zobacz koniecznie!" potrafi potwornie zawieść.
Ja tak miałem z dropkick murphys, koncert był chujowy jak nieszczęście a to był band w ścisłej czołówce mojej listy. Na flogging molly na szczęście sie nie zawiodłem, teraz 2 tygodnie czekania na perkele (kolejna pozycja z czołówki którą uda się zrealizować) BAD CO. Project z sentymentu do oxymorona(choć ponoć to już nie to samo) :)

BARDZO chce zobaczyć U.K subs, nigdy mi się to nie udało :( Motorhead też chce kiedyś obczaić. Business byłoby miło, jest mnóstwo kapel które przegapiłem z braku kasy :/ np adicts, ANL, Angelic upstarts.

Guitar Gangsters, briefs, vibrators, peacocks, buzzcocks, charge 69, 2nd district , z czystej ciekawości zobaczyłbym japońskich ojowców z Cobry, Social Distortion, Turbonegro, the Damned...tyle mi z pamięci w tym momencie przychodzi do głowy

Mecenas - Sob 01 Sie, 2009

żałuję głownie koncetrtów które były w zasięgu ręki a nie widizałem bądź nie apmiętam: discipline, buzzcocks, adicts
poza tym nie ma takich kapel za którymi bym sikał po nogach z wrażenia że grają gdzieś w pobliżu

BadMotherfucker - Sob 01 Sie, 2009

The Adicts, The Clash, Starzy Singers, The Specials, 52um - znalazłoby się tego trochę (to tylko te najważniejsze)
Poza tym dziesiątki zespołów które istniały przez symboliczny rok

Foxy 68 - Sob 01 Sie, 2009

Wiele wiele z Polski,które nie istnieją od "wieków" + większość kapel z uk i usa w latach 76-83. Ma ktoś wechikuł czasu? Przydałby mi się taki nie tylko po to z resztą. zapłace gotówką.
100% Hate - Nie 02 Sie, 2009

ko0niu napisał/a:
U.K subs, nigdy mi się to nie udało

Z uwagi na to, ile razy grali w Pl, to naprawdę nie lada wyczyn, żeby nie załapać się na żaden ich gig :wink:

Moją listę marzeń otwiera US Bombs /grają w listopadzie w PL/, potem P. Paul Fenech, Condemned 84, Social Distortion i Blood for Blood.

bnr - Nie 02 Sie, 2009

Turboczernuchy czy np. Cock Sparrer. Nieaktywnych nie liczę, bo są nieaktywne.
xkrzysiekx - Nie 02 Sie, 2009

100% Hate napisał/a:
Z uwagi na to, ile razy grali w Pl, to naprawdę nie lada wyczyn, żeby nie załapać się na żaden ich gig

nawet ja bylem na gigu UK Subs, a fanem nie jestem ;)

Szo - Nie 02 Sie, 2009

Flogging Molly (przegapiłem z zapomnienia, buc ze mnie, oddaję legitę)
poza tym Cock Sparrer, Social Distortion, Bad Religion, Perkele, Offspring :twisted:

Na pewno wybrałbym się z ciekawości na Pistolsów, ale spęd spedalonej bananowej młodzieży gdzie grali w PL mam głęboko w dupie.

Tak jak Ko0niu zawiodłem się na dropkick murphys, chociaż to nie wina kapeli tylko pozostałych rzeczy.

Z tymi UK Subs to rzeczywiście zjebałeś, bo w samym Krakowie grali co najmniej 3 razy w ciągu ostatnich kilku lat.

Z polskich i nieistniejących już, to Post Regiment - jakby grali tak jak na demie i pierwszej płycie (bo crustowych kawałków "tragedii" bym nie chciał usłyszeć :D ).

Największy problem, to to, że na większości koncertów coś jest nie tak. A to nagłośnienie spierdolone, a to knajpa za mała, a to (na dużych festiwalach) niemożność wniesienia piwa i ogólny tlum który sprawia że możesz zgubić wszystkich znajomych nawet nie po pijaku.

chyba jestem entuzjastą małych, klubowych koncertów, gdzie możesz wskoczyć na scenę i zaśpiewać razem z kapelą.

Kamyla - Nie 02 Sie, 2009

Post Regiment-trochę niemożliwe :)
ko0niu - Nie 02 Sie, 2009

no z subsami zjebałem, ale w krk to ja dopiero od 2,5 roku mieszkam, a że ja zazwyczaj źle stałem z kasą jeszcze powiedzmy te 4 lata temu to nie miałem za co rozbijać się po koncertach po całej Polsce. Mam nadzieje, jak już mówiłem że jeszcze mi się uda :D . Ja bardzo się cieszę z zobaczenia Demoba i Abrasive wheels w ustce bo to kapele z pierwszej punk składanki jaką trzymałem w rękach :D Jeszcze bardzo bym chciał Chron-gen zobaczyć, teraz mi się przypomniało
No to 4 dziecko Jonathana - Nie 02 Sie, 2009

ŁOJ dużooooo... :shock:
No czyli tak
KSU,beer gogless,the bill,włochaty,zmaza,the exploited,GBH,JMKE ale to takie z ważniejszych:]

Anonymous - Nie 02 Sie, 2009

byc na ksu de bilu czy wlochatym to chyba nie problem...

osobiscie gibnalbym sie na street terror (niestety niemozliwe)
sanctus iude albo extreme noise terror ^^

Mecenas - Nie 02 Sie, 2009

ostatnie grało w białymstoku jakoś niedawno
Nieviadomsky1986 - Nie 02 Sie, 2009

W moim przypadku lista kapel, które chciałbym zobaczyć na żywo systematycznie się zmniejsza. W tym roku odhaczyłem już sobie: Stranglers, ANL, Dropkick Murphys i Motorhead.

Niekiedy bywa i tak, że jedzie się przez pół Polski, żeby zobaczyć jakąś znaną kapelę, która później na żywo wypada poniżej średniej i jest wielkim rozczarowaniem. Z kapel, które do tej pory widziałem - najbardziej chyba zawiodłem się na Buzzcocks i Dropkick Murphys.

Na liście marzeń koncertowych cały czas znajdują się Sparerzy, Turbonegro, Dictators, The Boys, The Damned, Batmobile, P.O.X i Toy Dolls, a jeśli idzie o UK Subs, to oni tak często grają koncerty w Polsce, że za każdym razem sobie mówiłem: " eee... zobaczę kiedy indziej" ...i do tej pory jeszcze nie widziałem na żywo. :lol:

Zwierz@k - Pon 03 Sie, 2009

Turboczarnuchy - rzecz wiadoma.
potem by bylo The Bones (dale3m dupy ze nie pojechalem jak sie dalo...), Social Distortion, Nobodys, Cock Sparrer, Goldblade (raz byłem, ale chętnie bym zobaczył jeszcze raz :wink: ), Rancid, Toy Dolls itepe itede.

Arl - Pon 03 Sie, 2009

Przede wszystkim Tesa- byłem na diy fescie ale czuje niedosyt
poza tym to pelican, neurosis(ominalem rok temu bodajze :cry: ) antigame, skitsystem i... rage against the machine :oops:

heroina - Pon 03 Sie, 2009

Arl napisał/a:
neurosis(ominalem rok temu bodajze :cry: )

nie ma czego żałować :?
ja się zawiodłam

wawrzon - Pon 03 Sie, 2009

TURBONEGRO, SOCIAL DISTORTION, Masa horrorpankowych kapel ( i tak nie znacie nazw :D ), Adicts, Anal Thunder :!: , Asta Kask, The Damned, Turbo Ac s, Motorhead ( byle do grudnia ;) ), COALITION ...
i w chuj innych, chuj ze częścni z tyhc wyżej już nie będzie mi dane zobaczyc...

Gauneri, Misfits - ponownie bo w chuj warto

kate - Wto 04 Sie, 2009

1. guernica y luno
2. berurier noir
3. coalition
4. chciałabym koncert apatii, na którym byłoby na tyle niewielu ludzi, żebym w spokoju mogła obejrzeć ich gig, nie musząc uważać na pogujących i prosić tych bardziej wysokich, żeby trochę się przesunęli.;)

xkrzysiekx - Wto 04 Sie, 2009

wawrzon napisał/a:
TURBONEGRO

graja neidlugo w Pradze, ja neistety nei moge zostac po Amebix,a le czesc znajomych zalicza oba gigi no bo kurwa TBNGR to TBNGR

Marchin - Wto 04 Sie, 2009

Cytat:
Motorhead ( byle do grudnia)


Na razie tyle. Później się będę martwił o resztę.

Mecenas - Wto 04 Sie, 2009

heroina napisał/a:
Arl napisał/a:
neurosis(ominalem rok temu bodajze :cry: )

nie ma czego żałować :?
ja się zawiodłam

a mnie sie nawet podobało, choc dziwnie sie czułem na gigu na którym nie było młynu :?

gooy - Wto 04 Sie, 2009

cock sparrer, social distortion, iggy pop, the damned, slaughter and the dogs, eddie and the hot rods.
chociaz co do dwoch ostatnich to nie jestem pewien czy graja jeszcze.

Mecenas - Wto 04 Sie, 2009

slaughter grał w 2002albo 3 w wawie i nie poszedłem bo nie wiedziałem co to jest, a że grali z włochatym to saport niespecjalnie zachęcał
gooy - Wto 04 Sie, 2009

slaughter z wlochatym :?: o jezu :P

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group