PUNK FORUM
Forum Punkowe

Polityka - Czipasy

wawrzon - Wto 14 Lip, 2009
Temat postu: Czipasy
http://www.youtube.com/watch?v=ECCnwzG46Wc

Że tak zapytam... co o tym sądzicie ?
---
Całkiem niedawno podwozili mnie autostopem goście, fani teorii spiskowych, antymasoni itp. Przypomniało mi się że właśnie o tym wspominali.

Ciekawi mnie Wasze zdanie w Tym temacie...

Biały - Wto 14 Lip, 2009

Pierdolenie. Przeraża mnie tylko to, że ludzie wierzą w te baje, że czipy to "znamię szatana" i łykają takie biblijne bajeczki. to już nawet nie teologia, tylko para-teologia.

Inną sprawą jest to, że czipy mi się wcale nie podobają. Może i fajnie pójść do knajpy bez portfela, piknąć raz i zapłacić sobie za browara. Ale to oznacza totalną kontrolę nad każdym człowiekiem, na co się nie godzę. Nie wyrzeknę się swojej wolności i prywatności w imię konformizmu.

BadMotherfucker - Wto 14 Lip, 2009

Nie, nie, nie i jeszcze raz - nie!

Babiloński system chce kontrolować nawet to gdzie i z kim w danym momencie się pieprzymy. Jebać kwestie religijne bo to i tak bezsensowne pieprzenie które ma ukryć prawdziwy cel wszczepiania takich implantów.
Choćby nakazane było noszenie takich czipów to będę je sam sobie wycinał tępą żyletką!

michał ze wsi - Wto 14 Lip, 2009
Temat postu: Re: Czipasy
:lol:
Biały - Wto 14 Lip, 2009

Jak cię zmuszą do wszczepienia i sobie wytniesz to będziesz zwyczajnie martwy w społeczeństwie. Nie uda ci się nawet kupić bułki w sklepie, zakładając że będzie to główny środek płatniczy. Pomijając kwestie, że dla systemu nie będziesz bez czipa w ogóle istniał.

ps. Może ten topic powinien być w polityce?

wawrzon - Wto 14 Lip, 2009

Właśnie nie wiedziałem gdzie mam go wkleić... Których z turbomodów przeniesie w odpowiednie miejsce... ;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group