PUNK FORUM
Forum Punkowe

Punk - Żul-punki i ich zasady, a raczej: brak zasad

QkiZ - Wto 01 Cze, 2010

Ja znam takich żul panków co ze śmietnika pety zbierają, a gdy znajdzie jakiś większy to mówi ale perełka.
Punkowa - Pon 07 Cze, 2010

Szczerze to żul żulowi nie równy..taka prawda...my sępiliśmy.... (na) szlugi na wino...bylo cieżko to i na żarcie mówiąc że wino....ZIGI...możliwe..o nas też już mówili tak...że namolni...był też taki okres że już wiedzieli co jak gdzie i pytać nie musieliśmy... :>
Hamel - Pon 07 Cze, 2010

Punkowa napisał/a:
Szczerze to żul żulowi nie równy..taka prawda...my sępiliśmy.... (na) szlugi na wino...


No comment.

Zigi - Pon 07 Cze, 2010

Hamel napisał/a:
No comment.

taaaa bo w poznaniu NA PEWNO nie znasz nikogo co nigdy by nie sępił pod Żabką na wielkiej chociażby :lol:
Punkowa napisał/a:
Szczerze to żul żulowi nie równy..taka prawda...my sępiliśmy.... (na) szlugi na wino...bylo cieżko to i na żarcie mówiąc że wino....ZIGI...możliwe..o nas też już mówili tak...że namolni...był też taki okres że już wiedzieli co jak gdzie i pytać nie musieliśmy... :>

no ta a ludzi z małymi dzieciakami i niepełnosprawnych tez zaczepiali? Bo ja i takie widziałem. :geek:

Hamel - Pon 07 Cze, 2010

Zigi napisał/a:
taaaa bo w poznaniu NA PEWNO nie znasz nikogo co nigdy by nie sępił pod Żabką na wielkiej chociażby :lol:


Spotkałem, jednak albo bezdomnych, albo ostatnich meneli, a nie nastoletnie punkówy, na które w domu czeka ciepły obiad i komputer z internetem... :roll:

Punkowa - Śro 09 Cze, 2010

Zigi napisał/a:
no ta a ludzi z małymi dzieciakami i niepełnosprawnych tez zaczepiali?
My nie...no czasem....znaczy...z niepełnosprawnymi to nie...a z dziećmi róznie było....xD
hogata - Śro 09 Cze, 2010

też chciałabym być taka zajebista :sad:
Szo - Śro 30 Cze, 2010

Ja nie daję mając w dupie czy są to nastoletnie pankówy z obiadem czy internetem czy też mocno zmenelizowane typki na oko po 80-tce w praktyce rocznik 80. Jebcie się. "punkrock to nie pijaństwo i żulerka" jak głosił napis na wszystkich koncertach robionych przez Krzeczowskiego w Krakowie.
suchy693 - Śro 30 Cze, 2010

też nie daje monety niech ida zbierac pieczarki albo złom jak chca sie nachlac winka ,kit mnie obchodzi i wkurwiaja mnie takie zachowania [no chyba że graja na ulicy to monety wtedy moge dac] i szlussssssss :ziew:
Szo - Śro 30 Cze, 2010

Pod warunkiem że nie zaczepiają i zioną na ciebie z paszczy pieczarnym oddechem. dziwnym trafem zawsze grają te same chujowe typowo pankowe kawałki: dżem i hey.

dla nich jesteś tylko petem lub 50groszówką. Podsumowując: jebani materialiści i wyzyskiwacze gorsze niż korporacje. tępić robactwo. :misiek:

Old Crewman - Pon 05 Lip, 2010

Szo napisał/a:
wyzyskiwacze gorsze niż korporacje


Zapewne :lol:

Spoko Kumpel - Pon 12 Lip, 2010

ode mnie 30stoletnie osiedlowe gity maja zasady, rozdzielają się na grupki, jedni pod nocnym, inni pod monopolowym, pod apteką itd. raz była polewka gdy herszt ekipy zrugał swojego jana "-kurwa nie podchodź do nich, ja już od nich brałem, nie podbijamy dwa razy do jednego!!! ty miałeś stać pod biedronką!!!
-ale pod biedronką nikogo nie ma...
-tera nie ma, ale za 5 min mogą być, idź i nie pierdol
-kurwa no dobra"

dobra takta jest najważniejsza


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group