PUNK FORUM
Forum Punkowe

Młoda Scena - C E R V A N T E S

Goblin - Pon 01 Cze, 2009
Temat postu: C E R V A N T E S


100% SXE
4 KIDS ONLY

http://myspace.com/xcervantesx
http://myspace.com/xcervantesx
http://myspace.com/xcervantesx

melodyjny hc/punk bez wirtuozerii
jak ktos by chcial EP, to moze sie zglosic

xkrzysiekx - Wto 02 Cze, 2009

wokal nie pasuje do rzekomo oldschool hc muzy...
ale powodzenia, bo muza spoko calkiem

Zwierz@k - Wto 02 Cze, 2009

Scena się wspiera!
Goblin - Śro 03 Cze, 2009

xkrzysiekx napisał/a:
wokal nie pasuje do rzekomo oldschool hc muzy...


co to znaczy "rzekomo"?

xkrzysiekx - Śro 03 Cze, 2009

Goblin napisał/a:
xkrzysiekx napisał/a:
wokal nie pasuje do rzekomo oldschool hc muzy...


co to znaczy "rzekomo"?

bo "influences" swoje, a muza swoje...neistety, ale jak dla mnie brzmi to jak typowo polski punk a nie hc, wokal to wrazenei poglebia

Goblin - Śro 03 Cze, 2009

no to ci sie chyba pojebalo influences z sounds like, nie staramy sie grac jak ktorakolwiek z kapel, ktore nas jakos tam inspirowaly kiedy zaczynalismy cos robic (a te sa wlasnie wymienione we wplywach)
Biały - Śro 03 Cze, 2009

no ładnie, ładnie! tym bardziej cieszy, że scena wielkopolska! ;)

ps. wokal faktycznie dość ciężko mi wchodzi, choć nie jest najgorszy. A sama muza przednia 8)

xkrzysiekx - Śro 03 Cze, 2009

Goblin napisał/a:
no to ci sie chyba pojebalo influences z sounds like, nie staramy sie grac jak ktorakolwiek z kapel, ktore nas jakos tam inspirowaly kiedy zaczynalismy cos robic (a te sa wlasnie wymienione we wplywach)

fakt, ale wplywy to nei sounds like...niemniej nadla twierdze ze jak hardcore to jednka nei brzmi, chyba ze taki jak Upside Down...i te wokal...eh...slychac ze umiec grac, ale mysle ze jeszcze dluuuga droga przed Wami

Biały - Śro 03 Cze, 2009

hc/punk i tyle ;) nie ma co tu rozkminiać wielce ;)
Goblin - Śro 03 Cze, 2009

xkrzysiekx napisał/a:
slychac ze umiec grac, ale


wlasnie, ze w sumie chuja tam umiemy, ale jakos nam to wielce nie przeszkadza wszak to

Biały napisał/a:
hc/punk


i

Biały napisał/a:
nie ma co tu rozkminiać wielce


Ty myslisz krzysku bez iksow, ze od razu bedziemy miec skile i brzmiec jak gwiazdy?

xkrzysiekx - Czw 04 Cze, 2009

no sorry ale majc takie "wplywy" to sie spodziewalem raczej czegos w stylu So Stron Far, a nie punkówki z ładnymi emo wstępami...jak napisałem:bedą z Was ludzie, bo wbrew temu co piszesz gracie ciekawie, tylko ze wokal cos nie pasuje i neiktore motywy a la polski prosty punk (choc to sie tyczy w zasadzie numeru "scena sie wspiera"). mzoe gdybyscie sie nie afiszowali tym "pozytywnym sXe hardcore" to bym sie tak nei czepial..
w kazdym razie powodzenia, bo jednak mimo powyzszych obiekcji ejstem na tak i pewnei na zywo by mi sie podobalo duzo bardziej

Zwierz@k - Czw 04 Cze, 2009

xkrzysiekx napisał/a:
"scena sie wspiera"

a mi ten numer zajebiście leży

Mecenas - Czw 04 Cze, 2009

a mnie ten drugi nie hula, tak ma byc?
Biały - Czw 04 Cze, 2009

mi się w sumie bardziej drugi podobał, ale pierwszy jakoś tak chwyta i wróżę mu karierę hitu koncertowego, o ile już nim nie jest ;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group