PUNK FORUM
Forum Punkowe

Zablokowane - punk old school woodstock 2009 AŻ DZIW BIERZE?!

dece - Nie 12 Kwi, 2009
Temat postu: punk old school woodstock 2009 AŻ DZIW BIERZE?!
najnowsze wiadomości ze stajni wujka Jurka to te o ściągnięciu na tegoroczny łudstok takich hord punkowych jak CONFLICT czy SHAM 69.Jak dla mnie szok... po pierwsze juras juz dawno na swoich imprezach zrezygnował z panków bo śmierdza, robia syf, zadymy i nie maja pieniędzy! a tu ściągnie na siebie całą watahe piuropuszy po drugie taki CONFLICT ze swoim anarchopolitycznym przekazem na takim spędzie wszystkiego i wszystkich. Dziwne... no cóz ja mimo wszystko tam będę bo takich kapel nie mozna przegapić!
Myrkull - Nie 12 Kwi, 2009

W ankiecie nie ma opcji "spierdalaj".
Marguz - Nie 12 Kwi, 2009

kurde balans, conflict?:|
dece - Nie 12 Kwi, 2009

myrkull ... do mnie czy koło mnie?

marguz ---> http://www.wosp.org.pl/pr.../index.php/15/2

Myrkull - Nie 12 Kwi, 2009

"spierdalaj" to standard w ankietach na tym forum. Czytaj: koło ciebie.
Biały - Nie 12 Kwi, 2009

a chuj, pewnie pojadę. Lubię zarówno Sham, jak i Conflict. Za darmo jest, można się przejechać ;)
Marchin - Nie 12 Kwi, 2009

Do Conflictu nigdy się nie przekonałem i już pewnie zostanie dla mnie totalną porażką. Ale Sham bardzo lubię więc

Cytat:
Za darmo jest, można się przejechać



i Offspringa też chętnie obczaje
:oops:

Foxy 68 - Pon 13 Kwi, 2009

Myrkull napisał/a:
W ankiecie nie ma opcji "spierdalaj".


Fora Ci się pojebały.

Na Woodstocku nigdy nie byłem i nie pojadę. Wole śmiać się z tych co byli i jadą.

Marguz - Pon 13 Kwi, 2009

ja to bym chętnie obejrzał conflict, ale czas pokaże

Foxy 68 napisał/a:
Na Woodstocku nigdy nie byłem i nie pojadę. Wole śmiać się z tych co byli i jadą.

jakrany

Kaczma - Wto 14 Kwi, 2009

a ja raczej pojade i chuj
xkrzysiekx - Wto 14 Kwi, 2009

"spierdalaj"
Zwierz@k - Wto 14 Kwi, 2009

bedzie sos, bedzie czas, to sie wybiore. Na shamow do stolicy sie nie wybralem, wiec teraz bedzie okazja.
Biały - Wto 14 Kwi, 2009

ciekawe czy Jurek się nie boi, że mu te wstrętne panki przyjadą na imprezę ;)
Marguz - Śro 15 Kwi, 2009

zawsze trochę przyjeżdża, podejrzewam, że teraz nie wiele więcej przyjdzie. Bo to nie modne czy coś

xkrzysiekx napisał/a:
"spierdalaj"


Foxy 68 napisał/a:
Na Woodstocku nigdy nie byłem i nie pojadę. Wole śmiać się z tych co byli i jadą.

Mecenas - Śro 15 Kwi, 2009

bo to nie impreza dla panków, jedyne co mogłobuy mnie w takie miejsce zaciągnąć to muzyka,
w tym roku oferta owsiakowa jest naprawdę dobra ale i tak lato mam już zaplanowane

Biały - Śro 15 Kwi, 2009

a chuj, ja pojadę - w końcu nie jest tak daleko, a jestem fanem Conflictu więc się przejadę. Shamów z resztą też lubię i chętnie bym tych starych dziadów obczaił. Jebie mnie to czy impreza dla panków, ważne że za free mogę posłuchać tych kapel, na resztę mam wyjebane - nikt mi się nie każe taplać w błocie ;)
Zwierz@k - Śro 15 Kwi, 2009

ejno, biały, ale jak już byśmy się tam spotkali, to chyba nie odmówisz wspolnej nalewki, taplania się w błotku i nurkowania w toi-toiu?
Biały - Śro 15 Kwi, 2009

a jest jakaś różnica między nalewką, błotem i zawartością toi toia? :lol:

spoko zwierzu, coś się obali, żeby chóralne zaśpiewy na Shamach lepiej wychodziły ;)

Marguz - Czw 16 Kwi, 2009

Biały napisał/a:
spoko zwierzu, coś się obali, żeby chóralne zaśpiewy na Shamach lepiej wychodziły Wink

póki co pisze się i ja

Myrkull - Czw 16 Kwi, 2009

Cytat:
a jest jakaś różnica między nalewką, błotem i zawartością toi toia?

Błoto jest podobno zdrowe. ;D

xkrzysiekx - Czw 16 Kwi, 2009

Marguz napisał/a:
zawsze trochę przyjeżdża, podejrzewam, że teraz nie wiele więcej przyjdzie. Bo to nie modne czy coś

no chyba faktycznie tka jest, ze jednak tych punkow troche tma za kazdym razem jest, nawet ejsli pankrokowych kapel w rozpisce tyle co kot naplakal. bo na ten fest malo osob jezdzi dla muzyki.

ale ja nie utozsamiam sie ani z takim pankrokiem (no, moze Conflict, ale tez raczje kiedys), ani z taka scena i towarzysko to sie beda lepiej bawil na diy czy nawet hardcore-open fescie

QkiZ - Czw 16 Kwi, 2009

Cytat:
W ankiecie nie ma opcji "spierdalaj".

proszę :)

dece - Czw 16 Kwi, 2009

QkiZ napisał/a:
Cytat:
W ankiecie nie ma opcji "spierdalaj".

proszę :)


to jest ZAMACH na demokracje i autonomie tego FORUM !!! Świadome ingerowanie i manipulacja zarówno stroną www jaki i jej autonomicznym głosem w postaci swobodnych tematów i rozkminek!

STANOWCZE SPIERDALAJ DLA WSPÓŁCZESNYCH MANIPULANTÓW NIEZALEŻNEGO GŁOSU !

Zapraszam na CONFLICT i poczestuneK % gawędę kontakt na priv dla zainteresowanych. SRAĆ NA JURKA takiech kapel na jednym darmowym koncercie nie mozna przegapić! A kto wybrzydza niech chlapie pifsko na miejscowym grajdołku w środku lata i zazdrości nam tych punkmelodii na owsiance hehehehehhhhhhh

QkiZ - Pią 17 Kwi, 2009

spierdalaj :wink:
Zwierz@k - Pią 17 Kwi, 2009

Ty tam nie błes i nie będziesz bo masz za daleko, taka prawda :mrgreen:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group