PUNK FORUM
Forum Punkowe

Kultura & Sztuka - Kolejne doniesienie do prokuratury

Mecenas - Pon 06 Kwi, 2009

chuj z awangardą,
chomiki to zajebiste zwierzątka, kiedyś kumpel próbował z 9 piętra na spadochronie puścić jedengo ale nam się przykro zrobiło i mu nie pozwoliliśmy
ale z homarem to przesadził,
devotka zaraz pewnie by walcem tego aktorzynę potraktowała :wink:

Zwierz@k - Pon 06 Kwi, 2009

chomiki też zjadł?
Mecenas - Wto 07 Kwi, 2009

Cytat:
ale z homarem to przesadził

tu też powinienem postawic :wink:

heroina - Wto 07 Kwi, 2009

a homarów się czasem w całości nie wrzuca do wrzątku?
Mecenas - Wto 07 Kwi, 2009

ponoć z tym wrzucaniem do wrzątku to jest jak z twoją zupą :wink:
Zwierz@k - Śro 08 Kwi, 2009

raki wrzuca sie do wrzątku na bank, z homarami to pojecia nie mam.
Dev - Śro 08 Kwi, 2009

Mecenas napisał/a:
devotka zaraz pewnie by walcem tego aktorzynę potraktowała :wink:


ekhm, ty lepiej uważaj na słowa, jak się do tego krakowa wybierasz :twisted:
o ile zjedzenie homara mogę jeszcze zrozumieć, bo ludzie w końcu jedzą homary, a ja nie jestem wojującym wege, żeby komuś zaglądać do talerza, tak nie mam pojęcia co ten pajac chciał pokazać, podtapiając chomiki. reasumując: chuj mu w dupę :twisted:
(wiem, co to znaczy być podtapianym = debilne zabawy nad morzem..)

Zwierz@k - Śro 08 Kwi, 2009

no to mogl sie sam podtopić, byloby bardziej wymownie. Mam podobnie jak Dev, opcji nie czaje.
Biały - Śro 08 Kwi, 2009

była też taka akcja, że jakiś aktor podczas przedstawienia rzucił się na widza-kobietę i zaczął ją rozbierać. Wszyscy dookoła myśleli, że jest podstawiona ... niestety nie była ;P Artyzm nie może usprawiedliwiać skurwysyństwa. Znęcanie się nad zwierzętami mnie też specjalnie nie kręci.
Brodie - Czw 09 Kwi, 2009
Temat postu: Re: Kolejne doniesienie do prokuratury
nazik napisał/a:
Podobnie jak to było w przypadku wystawy spreparowanych ciał do prokuratury trafiło doniesienie o popełniu przestępstwa przez włoskiego aktora teatralnego (nie pamiętam jak się nazywał), [...]

:idea: Rodrigez Garcia
a Polska to jebany zaścianek :faja:

Mecenas - Czw 09 Kwi, 2009

no to zajebiście włoskie nazwisko
Mecenas - Czw 09 Kwi, 2009

nie pierdol nazik, wszędzie tak jest, tylko u nas z takich niusów robi się zarzut jaki to ciemnogród, chuj w dupe takim "artystom" i chuj w dupę tym co nie moga takich po prostu olać
Mecenas - Czw 09 Kwi, 2009

jakbym nie był leniwy to bym ci tu nawrzucał linków jak to odwoływano różne imprezy bo obrażały uczucia pedałów, czarnuchów obrońców praw komarów, muslimów, katolików, żydów, pryszczatych, grubych, okularników, mańkutów, cyklistów, keirowców ciężarówek, mieszkańców wsi, mieszkańców duzych miast
ale tego nie zrobię bo mi się nie chce :P

Biały - Czw 09 Kwi, 2009

Nie podoba mi się to podtapianie chomików, ale muszę przyznać rację z tym ciemnogrodem. Niestety, często artyści są u nas napiętnowani, mimo że ich sztuka nie robi nikomu krzywdy - np. za obrazę uczuć religijnych czy inne zarzuty na granicy choroby psychicznej.
QkiZ - Czw 09 Kwi, 2009

nazik napisał/a:
Czemu? Poćwiartował, usmażył - może za mocnych słów użyłem - po prostu go przyrządził i zjadł Tak jak się to robi na całym świecie.

tyle że nie robi się z tego płytkiego szoł.
Zwierz@k napisał/a:
chomiki też zjadł?

chomiki topił dla zabawy.
owszem polska to ciemnogród, ale wcale bym tym akcentem nie bronił tego idioty garcii. podczas "przedstawienia" we wrocławiu gość skoczył na scene i uratował homara, szarpiąc się z tym debilem. a ten kretyn krzyczał: proszę zejść ze sceny, to jest sztuka.
sztuka jak chuj. :roll:

xkrzysiekx - Czw 09 Kwi, 2009

nazik napisał/a:
poćwiartował, usmażył i zjadł homara czy podtapiał chomiki. Wszystko miało na celu ukazanie różnych sytuacji życiowych i było (według mnie) w 100% symboliczne.

symboliczne w chuj.

Zwierz@k - Czw 09 Kwi, 2009

ciekawe tylko co miało symbolizować :roll:
Mecenas - Czw 09 Kwi, 2009

no to chyba jasne jest, ciało chrytusa
Ryszard - Czw 09 Kwi, 2009

amen
Zwierz@k - Czw 09 Kwi, 2009

nie wiedzialem ze Chrystusa poćwiartowali i usmażyli. w Biblii chyba tez brakuje wzmianek o podtapianiu, ale co ja moge wiedzieć.
Mecenas - Czw 09 Kwi, 2009

Cytat:
ie wiedzialem ze Chrystusa poćwiartowali i usmażyli. w Biblii chyba tez brakuje wzmianek o podtapianiu, ale co ja moge wiedzieć.

:roll:

Zwierz@k - Czw 09 Kwi, 2009

no sorry, ja jakoś jak to sam napisałeś "Ciała Chrystusa" z podtapianiem chomikow i smażeniem homara nijak skojarzyć nie mogę :roll: .
widocznie jestem ignorantem, trudno.

heroina - Czw 09 Kwi, 2009

to taki sarkazm był...
Zwierz@k - Czw 09 Kwi, 2009

a to przepraszam bardzo, nie wyłapałem
Brodie - Pią 10 Kwi, 2009

niech ci obroncy homara robia zamęt w restauracjach bo przeciez tam takie coś jest na porządku dziennym.
a show pana Garci wg mnie mialo pokazac tym konsumentom homarow co sie dzieje z homarem przed trafieniem do ich zoladka
podtapiania chomikow nie rozumiem, ale z tym homarem to cos jakby "czego oczy nie widza temu sercu nie żal" czy jakoś tak. pokazać to co sie dzieje w restauracji na scenie to od razu wielkie oburzenie obroncow zwierząt. chuj z takim czymś :roll:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group